Arkadaşım Doğum Yaptı

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.544
10.804
Kızlar öncelikle hepinize merhabalar .

Çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.Bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.Gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. en fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.Fikirlerinizi bekliyorum Elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada Rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaAllahhh:KK16:

Çok yakın bir arkadaşım doğum yaptı.Bebeği ziyaret edicem bir hediye almak istiyorum.Gönlümden çeyrek geçiyordu ama durumum sıkışık buaralar oyüzden alamıcam. en fazla 75 tl limitim var sizce ona ne alabilirm. Burada tecrübeli arkadaşlar anneler vardır onlardan yardım almak istedim.Fikirlerinizi bekliyorum Elbise ve bez tarzı pek almak istemiyorum çünkü onları çok alan olucak zaten farklı ve işe yarayacak birşey istiyorum yardımcı olursanız çok sevindirik olurmmm:KK16:

Buarada Rabbim bebek sahibi olamak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaAllahhh:KK16:

benimde 15 aylık bir oğlum var:) bana gelen hediyelerden en çok işime yarayan ve sevdiğim oyun halısı oldu... oğlum çok sevdi gelişiminede fazlasıyla katkı sağladı.

İşine yarayacak bişey olabilmesi için eksiği nedir onu bilmelisin.
Battaniye,biberon seti,nevresim takımı gibi ihtiyaçlarını almış olabilir.
Kıyafet alabilirsin ama büyük ay olarak.İleride eline gelir.
Ben ayından büyük olarak gelen hediyelere hep sevinmişimdir:))
Pijama takımı,ieşofman takımı,kapüşonlu hırka ,mont vs. hepsi işime yaradı.
Sorma imkanın varsa sorarak ta alabilirsin.

Mesela bi sepetin içine pudra,çocuk şampuan,falan şeylerle doldurup hediye paketi yapa bilirsin .
Ve ya bi elbise takımı ve anneye çiçek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

mrmrb canım,bende aynı senin yasadığın duruma düşmüştüm,çok yakın arkadaşımın bebeği olmuştu ama maddı sıkıntıdan çeyrek takamamıştım,sana önerim altın nazarlık alabilirsin elindeki kadar paraya yada eğer bebeğin odası varsa odasına bi eşya( avize,saat vb.) alabilirsin,değişik olur bence.:KK42:

bu arada bende bebek istiyorum duaların için Allah razı olsun...

Elbise,tulum filan getiren çok olur ama patik pek kimse düşünmez.
Adidas ve nike ın çok şirin bebek patikleri var.
Tavsiye ederim,hoşa giden değişik bir hediye oluyor.

Fikirleriniz için çok teşekkürler kızlar bebişi daha dün gece doğduuu ayy çok ta merak ediyorum kızımızıı:KK16:

Banada mantıklı geliyor ama gram altınlarda pahallı 90 tl felan ben en fazla 75 verebilirim:KK43:

anladım:KK43:

neyse üzülmeyin.yakın arkadaşınızsa sorun olmaz.şimdi yapabildiğinizi yapın daha sonra durumunuz düzelince telafi edersiniz.

hatta çok yakınsa o parayı takın.kendisi ihtiyacı olanı alsın:KK66:

kıyafet kesinlikle alma derim. kıyafet alacağına bez al daha iyi
ihtiyacı olan bir şey almalısın. Mesela ateş ölçer gibi.

Hediye sepeti yapabilirsin,içine şampuan,krem,pudra gibi kullanılan eşyalarla doldurabilirsin yada gümüş bebek künyeleri alabilirsin fiyatı ne kadar bilmiyorum.

canııımm bunları hazırlık yaparken almış olabilir bencee nacizane fikrim en yakın arkadaşım doğum yapsa daha özel kişisel hatıra saklanabilicek hediyeler bakardım :/

Ayarli gramlar var yarim gram 45 gbi bisi..yanina sirin patik ayakkabi tarzi biside alabilirsin

Hediye sepeti yapabilirsin,içine şampuan,krem,pudra gibi kullanılan eşyalarla doldurabilirsin yada gümüş bebek künyeleri alabilirsin fiyatı ne kadar bilmiyorum.

hediye sepeti de olur bak evet. en azından kullanır işine yarar. onu da güzel bir sepete koyar çiçekçide güzel bir paket yaptırabilir...

canııımm bunları hazırlık yaparken almış olabilir bencee nacizane fikrim en yakın arkadaşım doğum yapsa daha özel kişisel hatıra saklanabilicek hediyeler bakardım :/

Bugün iş çıkışı kuyumcuya uğrıcam zaten yüzüğümü alıcam orda bir sorcam bu maşaAllah yazan şeyleri bakalım ne kadr dicek uyguna yaparsa belki öyle bişi alırım

oyuncak alabilirsin sirin bir ayi yada bebek yada bebek odasi icin sus esyasi saat, isim yazili stikar, cok guzel resim cerceveleri var yada bebek albumleri ooooo okadar cok sey varki bebek icin alincak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X