Arkadaşım eşime neden bunu sordu? Eşimin cevabı kafamı karıştırdı. Ne düşünüyorsunuz?

ay çocuk demişler aman çocuk yapmasın iyileşene kadar, sonra yine kendiyle aynı kafada çocuk yetiştirecek bizim çocuklarımıza musallat olacak.

Siz kendiniz söyleyip kendiniz kuruluyorsunuz ben ne yapayım :)) Yok eşim zeusmus çok yakışıklıymış, ilişkimiz avrupaiymiş(artık bu ne demekse) idealmiş, kıskanılacakmış, nazarmış... bunların hepsini siz söylüyorsunuz.
Tedaviye ihtiyacım yok çok şükür, ama bu kadar sinir ve kötü düşünce size zarar ben söyleyeyim.

Bir de bir şey soracağım, burada bir üye bana kötü yorum yapanları "eşinde gözünüz var" gibi bir şeyler söyledi, herkes saygısızlık, hakaret vb diye tepki gösterdi. Siz her mesajınızda bana, "kocan" seni aldatıyor, yok ruslarla, sen sıkıcısın, sen yoksun, eşin müptezel, ergen vb diye hakaret ediyorsunuz. Biraz bu yönden de bakın bence.
Kocanızda gözü olmasından iyidir yine boşverin.

hakaret etmiyorum canısı.

bak benim dediklerim şunlardı sadece tüm dediklerime bak: muhabbetin bayıyordur adam o yüzden arkadaşlarıyla takılıyordur
eşin seni ruslarla aldatıyor olabilir
burada senaryo yazıp eğleniyorsun

diğerlerini ben demedim.

umarım gerçek değilsindir. gerçeksen sana çok acırım. ülke gerçeklerinden uzak dünyadan kopuk sersefil bir hayat.

umarım çok mutlu olursun sağlığına kavuşup, tüm dualarım seninle. :KK200:
Hakaret etmiyorum derken bile hakaret ediyorsunuz, sersefil ne demek? Eşimin beni aldatma olasılığı benim gerçek olmamama olasılığımla aynı, yani hiç yok :) Neyse bunları açıklamayacağım şimdi size.
Sırf sizin gibi düşünmüyorum diye bu kadar tanıya nasıl varıyorsunuz onu da bilmiyorum.
Ülke gerçeklerinden uzak değilim, ruslar falan yok, senaryo yazmıyorum, hayatım sefillikten çok şükür çook uzakta. Ha bir de gerçeğim, forum da bunu teyit etti.
Sağlık duanıza teşekkürler.

Aslında hep vurguladığım konu bu "yiyemediğiniz, tatile gidemediğiniz" değil. Yani sizce biz 8 yıllık ilişkide hiç tatile gitmemiş, hiç birlikte yemek yememiş olabilir miyiz? Tabi size hiç kızmıyorum diğer üyeyeler öyle bir yansıtıyor ki biz birbirimizi evde bile görmüyoruz köşe bucak kaçıyoruz gibi böyle bir durum yok. :)
Biz de yeri geliyor saatlerce birlikte yemek yiyip sohbet ediyoruz, her ilişkideki gibi yani bunların nesini anlatayım ki?Yemek konusuna şu sebeple takıldılar : bizim işlerimiz evden, eşim benden 2 saat önce bitiriyor ben onun beni beklemesini istemiyorum kendisi yiyor, yerken de bilgisayar başında olmaktan ya da bir şeyler izlemekten hoslanıyor, zaten onun yemeği 3-5 dakika :)
Ben ise ondan sonra bitirip, daha yavas yavas bir şeyler dinleyerek yiyorum. Bunu söyledim diye birlikte hiç yemek yemiyor, sohbet etmiyor olduk. Ama durum o değil.
Bir de sormuşsunuz söyleyeyim, bizim ortak zevklerimiz de var tabi ki, birlikte günlerce kamp yapıp doğa yürüyüşleri yapıyoruz mesela bir örnek, ama arkadaşlara kalsa bırakın zaman geçirmeyi birbirimizi odalara kilitliyoruz sanki :)

Valla bravo. Size diyecek lafım yok artık. A desem b dedi diyorsunuz, B desem küçük harfle yazmıştı önceden diyorsunuz :) Bu villa olayına neden bu kadar takıldınız ya çok mu olağanüstü bir durum? Sanki diyorum ki sihir yaptık, doğa üstü güçlerimiz var :)) Siz zaten bizim evliliği de kabul etmiyorsunuz beni de ben de size tamam kabul etmeyin diyorum hala neden yok da yok diyorsunuz :))
Cinsellik konusunda da tam olarak ne bilmek istiyorsunuz? Merakınız geçsin, hiçbir sorunumuz yok, gayet uyumluyuz, keyifli ve tatminkarız.

Umarım çevrenizdeki mesafe ilişki yaşayanlar da kavuşur çok zor bu tarz. Evet biz 6 yıl mesafe ilişkisi yaşadık, o yüzden geçirdiğimiz zamanlar da çok kıymetli. Çok büyük özlemler de çektik, günlerce birbirimizi görmediğimiz de oldu. Ama kavuştuğumuzda da 7-24 birlikte geçirmeyi tercih etmiyoruz, o dönemde de ayrı ayrı aktiviteler yapardık.
Verdiğiniz örneği nerede yazdım ben unutmusum siz unutmamışsınız :) ama aynen böyle oldu, sizin basınıza gelirse siz farklı davranırsınız.
Ben katılacağım etkinliklere, geçireceğim zamana sadece kendim karar veriyorum. Eşim benim zamanımla ilgili bana sormadan bir plan yapamaz, kafasında bir etkinlik varsa benimle paylaşır ve karar veririz. Eğer benimle henüz paylaşmadığı bir düşüncesi varsa da yapacak bir şey yok ertelenir :)
Sanki ben bu etkinliği toplantı sırasında koşa koşa eşime haber vermeden gittim.... Sonrasında tabi ki söylüyorum şu günlerde evde olmayacağım planım şu şekilde diye.
ben sana bişey demedim kardeşim, kudra'ya anlattım, zaten seni alıntılamadım.

Hakaret etmiyorum derken bile hakaret ediyorsunuz, sersefil ne demek? Eşimin beni aldatma olasılığı benim gerçek olmamama olasılığımla aynı, yani hiç yok :) Neyse bunları açıklamayacağım şimdi size.
Sırf sizin gibi düşünmüyorum diye bu kadar tanıya nasıl varıyorsunuz onu da bilmiyorum.
Ülke gerçeklerinden uzak değilim, ruslar falan yok, senaryo yazmıyorum, hayatım sefillikten çok şükür çook uzakta. Ha bir de gerçeğim, forum da bunu teyit etti.
Sağlık duanıza teşekkürler.
Müptezel bir şeye müptela insan demektir.
Oyun turnuvası, yemek yerken bile oyun oynayan biri bağımlı değil midir?
Oyun müptelası işte.
Gayet tespitti o hakaret değil. Olanı söyledik

Teşekkürler yorumunuz için. Sizin düşüncenize saygı duyuyorum ama bana göre çok normal bir akşamdı. Arkadaşlarımızla cinsiyet gözetmeksizin yer içeriz, ilişkiler de en çok konuştuğumuz şeylerden bir tanesi. Malum grupta çok bekar var, ya da evlenmek üzere olan :))
Ben de bekarım da konu o değil, tabiki kadınlı-erkekli sohbet olacak ama o şekilde dediğim tam sizin anlattığınız şekilde. Yani akşam akşam gelecek içki içip dertleşecek, sonra da dert edindiğiniz hale gelecek biri cıvıyacak tabiri caizse yavşayacak, sonra da kafaya takılacak böyle, ne gerek var. Başka gün ve zaman mı yok.

Müptezel bir şeye müptela insan demektir.
Oyun turnuvası, yemek yerken bile oyun oynayan biri bağımlı değil midir?
Oyun müptelası işte.
Gayet tespitti o hakaret değil. Olanı söyledik
Vay bee tespite bak!
Hayattaki tüm bağımlılıklara karşıyız, ne oyun ne kötü alışkanlıklar ne de birbirimizi bağımlıyız. Bu arada TDK kelime anlamı olarak sizinle aynı şeyi söylemiyor bir bakmanızı öneririm. Hatta siz zahmet etmeyin :

müptezel : saygınlığını yitirmiş, bayağılaşmış.

çokluğu dolayısıyla değerini yitiren, değersiz.

Bunlar eşinize dendi ama, yanında kız arkadaşınızın bile daha kıymetli olduğu eşiniz değerlendi mi şimdi, iyi iyi gelişme var.
Hııı eşime denildiyse sorun yok! o zaman asla hakaret olmuyor.
Yok canım eşim değerli olur mu hiç? Çok değersiz, ama çok.

Eşin ne güzel cevap vermiş ama sen onun verdiği cevaba takilmişskn Burda tehlikeli olan arkadaşının o soruyu sorması ve acilen arkadaşligini bitirmen.Bu nasıl bir mumasabettirki eşinize bu soruyu soruyor? Eğitmek nedir Allah aşkına?üzüldüm nedir? Hiç iyi niyetli gelmedi

Arkadaşlarinin cogunluğunun bekar ve sevgilisi olanlardan oluştuğunu belirtti zaten, onlar da evlenince, coluk cocuga karisinca çekilirler yavaş yavaş.😬 Eninde sonunda birbirlerine kalacaklar. 😂
Evet, ama düzelteyim bir tanesi evli ve çocuğu da var.
Diğerleri de çoluk çocuğa karışırsa belki o zaman birbirimize kalırız haklısınız, çünkü zaman geçirmememizin tek nedeni arkadaşları :KK43:
Ben de bekarım da konu o değil, tabiki kadınlı-erkekli sohbet olacak ama o şekilde dediğim tam sizin anlattığınız şekilde. Yani akşam akşam gelecek içki içip dertleşecek, sonra da dert edindiğiniz hale gelecek biri cıvıyacak tabiri caizse yavşayacak, sonra da kafaya takılacak böyle, ne gerek var. Başka gün ve zaman mı yok.
Size göre bu şekilde olabilir ama dediğim gibi bizim için olağan bir şeydi.
Eşime karşı öyle bir niyeti olduğunu düşünmedim ama normal de değil tabi.
Eşin ne güzel cevap vermiş ama sen onun verdiği cevaba takilmişskn Burda tehlikeli olan arkadaşının o soruyu sorması ve acilen arkadaşligini bitirmen.Bu nasıl bir mumasabettirki eşinize bu soruyu soruyor? Eğitmek nedir Allah aşkına?üzüldüm nedir? Hiç iyi niyetli gelmedi
Evet buna benzer çok yorum geldi, ben arkadaşımı daha çok sorguladım sonrasında. İyi bir niyet olmadığını ben de düşünüyorum kelimeleri de uygun değildi. haklısınız.

Evet, ama düzelteyim bir tanesi evli ve çocuğu da var.
Diğerleri de çoluk çocuğa karışırsa belki o zaman birbirimize kalırız haklısınız, çünkü zaman geçirmememizin tek nedeni arkadaşları :KK43:

O gün geldiğinde oturup yeniden daha detayli sekilde tanişirsiniz artik esinizke. 😂

X