arkadaşım hikayeme bakıyor ama takip etmiyor?

kedisever95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2021
9
5
28
arkadaşım var erkek,sosyal medyada hikayeme bakıyor gönderilerimi de görmüştür,ama takip etmiyor,sizce neden gizli gizli baksın?ilgisi mi var anlayamadım.hayatında biri mi var belki çekiniyor.beni arkadaş olarak mı görüyor beğeniyor mu anlayamadım.akıl verin lütfen.

Gizli gizli baksa baktigini görmezdiniz ki..
Alenen bakıp takip etmiyor.Kafanız karısmıs gibi arkadaşsaniz sorabilme rahatliginiz olmaliydi.

Baktığını görüyorsanız nasıl gizli gizli bakmış oluyor ki? Canı takip etmek istememiştir, vardır bir sebebi.

Peki neden takip etmiyorsunuz
o beni buldu.mesaj yazdı linkedin hesabından siz bizim sınıf arkadaşımız vardı o musunuz ben de evet dedim,10 yıl geçmişti bağlantımız kopalı,ilkokulda hiç konuşmuşluğumuz yoktur,bana dedi ki sizin instanızı aradım bulamadım adresimi verdim takip etcem dedi,etmedi.ertesi gün linkedinden baktı hesabıma.ben insta adresimin kullanıcı adını değiştirdim hemen bakmış hikayeme.saniyesinde gördü ama takip etmiyor beni bilemedim sahte hesaplar var beni takip eden onlardan biri mi diye çünkü hikayeyi hemen gördü.o takip etmeyince ben de rahatsız etmek istemedim.etse ederdim

Şunları takmayın ya. Ciddi söylüyorum takmayın. Issız ıssız adam rolleri. Sık sık yaşadığım bir durum. Lisans zamanlarımda biri vardı ki abartısız 4 sene hikayelerimi izledi.

Diger bölümdendi kendisi birde bir kaç beden büyük olgun birisiydi. Ne zaman bir şey yüklesem bakıyordu. Bende sağıma soluma dikkat eden biri değilim bir gün kendi bulunduğum atölyenin katında biriyle gözgöze geldim birde ne göreyim bu adam o adam.
Benim atölyemle adamın okuduğu bölümün akademisyeninin odası yanyanaydı. Akademisyenlede can ciğer kuzu sarması olunca 2 seneyi böyle denk gelmelerle bakmalarla geçirdik. İşin ilginci bu durumu en yakın kız arkadasıma anlattığımda adamın diğer bölümlerden yaklasık 2 senelik sevgilisi olduğunu öğrendim. Kızlada aynı derse girmişliğimiz selamlaştığımız var. Kız öğrendi mi diye sorarsanız, hayır ama çaktı gibi. Bir gün kızın atölyesine indim. Kız arkadasımın sevgilisiyle kız aynı atölyedendi onun için inmiştik tam kapıdan çıkarken adamla karşı karşıya gelince adam beni görür görmez kıza eşyaları verdi al sen gir ben çıkacağım dedi arkamdan yürüdü.

Akşama hikaye attım hemen açtı. Sonra hesabımı kilitledim, uzun bir süre kilitli kaldı. Ne oldu bilmiyorum sonra kızla evlenmiş. Bu ıssız adam rollerini oynayan evlatlar hiç çekilmiyor. Engelleyin gitsin.

Öylesine bakıyordur. Zaten açık ise isteyen herkes bakar. Takip etmiyorsunuz birbirinizi. Bir anlamı yok. Takip etse hayırdır niye bu kızı takip ediyorsun diye soracak biri mi var nedir

aman takıldığınız şeye bakın aklına gelmiştir bizim sınıfta şöyle biri vardı bakayım bi ne olmuş demiştir bu kadar büyütülecek kafaya takılacak bişey değil bence. sonuçta hepimiz zaman zaman okul arkadaşlarımızı merak ediyoruz okumuş mu mesleği ne evlenmiş mi falan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…