arkadaşımdan bıktım

Ne kadar terbiye yoksunu bir kadın bu.
Okuduklarıma hayret ettim.
Şimdiye çoktan selamı sabahı kesmiş olmanız lazımdı.
Kesinlikle bu akşam konuşun. Bundan sonra evime gelmeni istemiyorum. Eşim, annem, küçücük kızım bile rahatsız oluyor diyebilirsiniz. Hatta hiçbir açıklamaya bile gerek yok. Edepsizliğe vurmuş.

okurken sinir oldum,ne uyuz bir kadın bu böyle ya...yatak odasına girmek ne demek hiç bir şey bilmiyor herhalde..açık açık konuşun bu tipler böyle çekilmez,kendinize yazık,böyle insanlar hayat kalitenizi düşürür..
siz konuştuktan sonra gene böyle yapmaya devam ederse,eşimin mesai saatleri değişti beraber kalkıp hazırlanıyoruz de aşağıda beklesin..

bence siz arkadaşınıza sizinle gelmek istiyorsa kapınızın önünde beklemesini söyleyin. ne münasebet ya banyonuza girip makyaj malzemelerinizi kullanıyormuş. iğrenç

Yahu kadın kirilacak diye kendine bu eziyeti etmene deger mi. Kaldi ki kadin bu kadar anlayisi ve nezaketi hak etmiyorken. Ilk firsatta soylemelisin artik. Ister mesaj at istersen ara bak xx abla her sabah cat kapi geliyorsun benim bir evim duzenim cocugum var. Sabahlari bana gelmeni istemiyorum lutfen iste goruselim. Ne derse desin istemiyorum deyip kes at. Ne bu boyle hergun hergun. Alismis birde.

bikeresinde dedim erkenden geliyorsun yatırmıyorsun beni dedim olsun erken kalkmak iyidir diyor. anlayacağınız karşımda bir abiye kuzu var
evi arabayla gidilmesi zor biyerde değilse canım yarin sen gelme yorulma ben seni alırım arabayla de 5 dk fazla yol gitmiş olursun kafan rahat olur

Bence hiç öyle erken gelme vay efendim arabanın yanında bekle vesaire gibi şeyler söyleme.Bir yapar İki yapar üçüncüsünde gene damlar.Direk duvarı ör açma kapıyı, eşim artık saat 9 da işe gidiyor de dahada gelmesin.Gelince kalkma.Çalıp dursun kapıya. Ay çok sinir bozucu:sinirli::sinirli::sinirli:

Arkadasınız sızı kullanıyor
Ona aksam canım benım kendıme gore duzenım planım var bazen gec bazen erken cıkmam gerekıyor bundan sonra sabahları yol arkadaslıgı etmem zor gorunuyor sımdıden soylıyımde ona gore sende kendını ayarla zorda kalma ee bu arada ne var ne yok gorusmeyelı de
Yanı lafını soyle ve hemen konuyu degıstır

Bence direk küsün bu arkadaşınızla. Gerçekten yazıyı okurken bile bana fenalık geldi. Baktınız laftan anlamıyor evinize geldiğinde kapıyı açmayın. Sürekli zile basıp çocuğunuzu uyandırır diye düşünüyorsanız zili bozun :) ayy valla düşman başına ben hayatta katlanamam böyle bir insana.

Bu gibi insanlara nezaket göstermeye gerek yok. Bunlar iyiniyet kullanıcı, sömürücü insanlar.
Bana kalırsa açık konuşun, eşinizi, kızınızı bahane edin ve işe bile götürmeyin.
Akıllıya bakın, her sabah beleşten işe götürülsün,milletin evinde sabahın köründe dolaşsın, parfümler sıksın, ne ala memleket!
Çok sinir olurum edepsiz insanlara.

Lütfen açıkca konuşup mesafenizi koyun.
Buraya da yazın haa, 'çözdüm' deyin bize.

kızlar merhaba bana bi akıl verin.
iş yerinde bi bayan arkadaş var evi bize yürüme mesafesi 20 dk ben işe hergün kendi aracımla geliyorum bu birgün beni aradı sabah çıkmadıysan sana geleyim beraber geçelim işe dedi tamam gel dedim neyse geldi benim aracımla işe geçtik benim evle iş yeride araba ile 10 dk.
bu hergün sabah 7:30 da gelmeye başladı bize mesai 8:30 da başlıyor. ben normalde sekize doğru kalkarım kahvaltımı ederim sabah haberlerini izlerim sakin sakin hazırlanır çıkarım evden. bu gelince rahat edemiyorum sabahın yorgunluğu oluyo. çok zaman kapıya vura vura erkenden o uyandırıyo evimin içinde gezip duruyo yatak odama giriyo dakka başı banyoya giriyo parfümlerimden sıkıyo. makyaj mazemelerimden kullanıyo çok rahatsız oluyorum. evin içinde bağıra bağıra konuşuyo. küçük kızım var 4 yaşında o uyuyo oluyo onu uyandıracak diye korkuyorum. mesele işe götürmek değil. ama hersabah onu çekmek artık çok geriyo beni çok rahatsız oluyorum. ben onu kırmak üzmek istemiyorum. kırmadan nasıl gelmemesini söyleyebilirim.
Sabah kapiyi acinca musait degilim tatlimm sen git beni bekleme diyeceksin.

Yuzune tukursen yarabbi sukur der. Anlamaz laftab laf vurmaktan. Benim ust komsu bunun bu alt seviyesibdeydi. Gereksiz samimiyet. Ben kapiyi açmadım uzun sure 2 haftadir kafam rahat.bir mesajla halledin bence. Yuz goz olmaya gerek yok. Su su sebeplerden sna tahanmulum kalmafo gorusmeyelim

Deki akşamları bazen amcamda bazen dayımgillerde kalıyorum gelme gözünü seveyim de :KK43:
ay ne yüzsüzlük

iş yerinde bi bayan arkadaş var evi bize yürüme mesafesi 20 dk ben işe hergün kendi aracımla geliyorum bu birgün beni aradı sabah çıkmadıysan sana geleyim beraber geçelim işe dedi tamam gel dedim neyse geldi benim aracımla işe geçtik benim evle iş yeride araba ile 10 dk.
bu hergün sabah 7:30 da gelmeye başladı bize mesai 8:30 da başlıyor. ben normalde sekize doğru kalkarım kahvaltımı ederim sabah haberlerini izlerim sakin sakin hazırlanır çıkarım evden. bu gelince rahat edemiyorum sabahın yorgunluğu oluyo. çok zaman kapıya vura vura erkenden o uyandırıyo evimin içinde gezip duruyo yatak odama giriyo dakka başı banyoya giriyo parfümlerimden sıkıyo. makyaj mazemelerimden kullanıyo çok rahatsız oluyorum. evin içinde bağıra bağıra konuşuyo. küçük kızım var 4 yaşında o uyuyo oluyo onu uyandıracak diye korkuyorum. mesele işe götürmek değil. ama hersabah onu çekmek artık çok geriyo beni çok rahatsız oluyorum. ben onu kırmak üzmek istemiyorum. kırmadan nasıl gelmemesini söyleyebilirim.
güzelce yol ver gitsin .. anlamaz ise kapıyı acma.
cok sinir bozucu..

ben olsam uyarırdım ... çocuğum uyuyor derdim kimsenin çocuğumu rahatsız etmesine tahammül etmezdim hele yatak odama girecek ben kendi ailemden olan insanların bile yatak odasına girmem girmelerini de istemem ... bugün konuşacam demişsiniz sonucuda paylaşırsınız umarım

Çok şaşkınım şuan , konuyu çözümsüz hale getirende sizsiniz bence alt tarafı o saatte gelmeni istemiyorum diyeceksiniz nesi zor ki .ben olsam işe de götürmem alt tarafı 20 dk mesafe yürüyüversin böylelerinden hayır değil şer gelir

İyi niyetinizi resmen suistimal etmiş kullanıyo belki bilerek veya bilmeyerek bir konudan tartışma çıkarın ve haksız olduğunu savunarak konuşmayı kesin en doğrusu bu bence

X