arkadaşımdan bıktım

Ben burda sinir oldum kadına ne biçim insanmış sen özel şöförümüsün arabana dahil alma bunu seni düşünmüyor birkere

Benzer durumu bende yaşadım çok sevdiğim samimi arkadasımdı benim işime yakın yerden iş buldu ve hergün gelmeye başladı daha sonra ben ona dedimki canım kızkardeşim bizde kalacak bir süre onu bırakıcam işe çok erken çıkıca falan dedim aaa tuh falan yaptı bayağı böyle devam etti bazense ben evde kalmadım kaynanamdan geçicez falan dedim ben müsait olunca haber vereyim sana bu aralarda buluşamıyoruz falan dedim numaradan üzülmüş gibi yaptım böylece sahada gelmedi yani hep bir bahane

kızlar merhaba bana bi akıl verin.
iş yerinde bi bayan arkadaş var evi bize yürüme mesafesi 20 dk ben işe hergün kendi aracımla geliyorum bu birgün beni aradı sabah çıkmadıysan sana geleyim beraber geçelim işe dedi tamam gel dedim neyse geldi benim aracımla işe geçtik benim evle iş yeride araba ile 10 dk.
bu hergün sabah 7:30 da gelmeye başladı bize mesai 8:30 da başlıyor. ben normalde sekize doğru kalkarım kahvaltımı ederim sabah haberlerini izlerim sakin sakin hazırlanır çıkarım evden. bu gelince rahat edemiyorum sabahın yorgunluğu oluyo. çok zaman kapıya vura vura erkenden o uyandırıyo evimin içinde gezip duruyo yatak odama giriyo dakka başı banyoya giriyo parfümlerimden sıkıyo. makyaj mazemelerimden kullanıyo çok rahatsız oluyorum. evin içinde bağıra bağıra konuşuyo. küçük kızım var 4 yaşında o uyuyo oluyo onu uyandıracak diye korkuyorum. mesele işe götürmek değil. ama hersabah onu çekmek artık çok geriyo beni çok rahatsız oluyorum. ben onu kırmak üzmek istemiyorum. kırmadan nasıl gelmemesini söyleyebilirim.

Böyle durumlarda halen nasıl karşı tarafı kırmayayım diye düşünüyorsunuz anlamıyorum. Sizi boğucu tavırlara girmiş birisini de kırın bir zahmet, öncelik kendinizsiniz sonuçta.
Ben olsam açık açık o olmasa evden geç çıkacağımı, illa benimle gidecekse o saatte gelmesini aksi takdirde rahatsız olduğumu, çocuğumun rahatsız olduğunu söylerdim.
O kendinin ve kocasının keyfini düşünürken, siz bu kadar hassas olmak zorunda değilsiniz.

kızlar merhaba bana bi akıl verin.
iş yerinde bi bayan arkadaş var evi bize yürüme mesafesi 20 dk ben işe hergün kendi aracımla geliyorum bu birgün beni aradı sabah çıkmadıysan sana geleyim beraber geçelim işe dedi tamam gel dedim neyse geldi benim aracımla işe geçtik benim evle iş yeride araba ile 10 dk.
bu hergün sabah 7:30 da gelmeye başladı bize mesai 8:30 da başlıyor. ben normalde sekize doğru kalkarım kahvaltımı ederim sabah haberlerini izlerim sakin sakin hazırlanır çıkarım evden. bu gelince rahat edemiyorum sabahın yorgunluğu oluyo. çok zaman kapıya vura vura erkenden o uyandırıyo evimin içinde gezip duruyo yatak odama giriyo dakka başı banyoya giriyo parfümlerimden sıkıyo. makyaj mazemelerimden kullanıyo çok rahatsız oluyorum. evin içinde bağıra bağıra konuşuyo. küçük kızım var 4 yaşında o uyuyo oluyo onu uyandıracak diye korkuyorum. mesele işe götürmek değil. ama hersabah onu çekmek artık çok geriyo beni çok rahatsız oluyorum. ben onu kırmak üzmek istemiyorum. kırmadan nasıl gelmemesini söyleyebilirim.
Neden ağzınızı açıp tek kelime edemiyorsunuz anlamadım. İşyerinde amiriniz/müdürünüz pozisyonda mı? Nerden geliyor bu rahatlığı? Ve de siz neden bu kadar çekiniyorsunuz kadından?

bu kişiyi kırmadan bu işi çözemezsin.
çok utanmaz belli. çocuklu eve öyle her sabah aniden gidilmez. banyoya girip insanların parfümü kullanılmaz. izinli ya da izinsiz fark etmez. hele yatak odası! mahremiyetin zirvesi. oraya hiç giremez. açık açık deyin.
ben sabahları biraz geç çıkıyorum. çocuğumu izliyorum uyurken, özel işlerimi yapıyorum. ama sen erken gelince bunlara fırsat kalmıyor. yanlış anlama beni ama ayrı ayrı gitsek daha iyi olur deyiverin gitsin.

Bence söyle yapın; O kadının yaptığını siz de ona yapın. Deyinki arabam arızalı. Yarindan itibaren bı kaç hafta sabah sana geleyim. Senin arabanla gidip gelelim. Derseki ben araba kullanmasını bilmiyorum. Sorun değil ben kullanırım deyin. Sabahın köründe evine gidin. O sizin esyalarinizi karistiriuomus ya siz tabiki onu yapmayın. Onun yerine çay kahve falan isteyin. Kadın sorun çıkartırsa size de bahane olur bitirirsiniz arkadasliginizi

Bence söyle yapın; O kadının yaptığını siz de ona yapın. Deyinki arabam arızalı. Yarindan itibaren bı kaç hafta sabah sana geleyim. Senin arabanla gidip gelelim. Derseki ben araba kullanmasını bilmiyorum. Sorun değil ben kullanırım deyin. Sabahın köründe evine gidin. O sizin esyalarinizi karistiriuomus ya siz tabiki onu yapmayın. Onun yerine çay kahve falan isteyin. Kadın sorun çıkartırsa size de bahane olur bitirirsiniz arkadasliginizi
Bence konu sahibinin derdi zaten arkadaşlığının bitmemesi! nedendir anlamadım, bana da cevap yazmadı ama çok fazla korkuyor böyle bir kadını kırıp küstürmekten. İlginç

Bu tür insanlar ne tatlı dilden ne direk net bir şekilde uyarılmaktan anlar.. Akşamları yaz ona şurda kalacağım sabah gelme geç kalkacağım gelme böyle oldu gelme bak gör keser yavaş yavaş ayağını senden

Neden ağzınızı açıp tek kelime edemiyorsunuz anlamadım. İşyerinde amiriniz/müdürünüz pozisyonda mı? Nerden geliyor bu rahatlığı? Ve de siz neden bu kadar çekiniyorsunuz kadından?
amirim değil memur bayan. benim çabam kimse kırılmasın gücenmesin illaki yüzüne söylemeyim kendi anlasın istedim. ama olmadı. yapım gereği kıramıyorum kimseyi birini gücendirirsem geceleri uyuyamıyorum.

amirim değil memur bayan. benim çabam kimse kırılmasın gücenmesin illaki yüzüne söylemeyim kendi anlasın istedim. ama olmadı. yapım gereği kıramıyorum kimseyi birini gücendirirsem geceleri uyuyamıyorum.

Tamam kırmadan çözüm sundum ben

Eşim çıkış saati değişti 8 de 8.10 gece çıkıyor arabada buluşalım canim

bugün öğle arası görüştük. ayrılırken yarın sabah görüşürüz dedi bende canım aslında bende seninle o konuyu konuşacaktım dedim. sabahları erken gelmen den rahatsız oluyorum dedim evde çocuk uyuyor sabah gürültü olunca uyanıyor sonra anneme sıkıntı oluyor dedim. gürültü yapmam dikkat ederim dedi. rahatsız oluyorum dedim. oda işi şakaya vurarak kız ben sana ne yapıyorum sen hazırlanana kadar oturur beklerim dedi.
ya bu insanı tanımanız lazım anlatmakla olmaz. inanın türk malındaki abiye kuzunun 10 katı. işyerinden başka bi arkadaş var. bununla samimi ona açtım konuyu oda bana hak verdi. bide sen konuş dedim ben demişim gibi değilde kendin uyarıyorsun gibi sabahları ayıp olur insanları rahatsız etme falan de dedim. oda konuşmuş ne var bunda diyormuş ben olsamda gelecek olmasamda gelecek ne sıkıntı var bunda diyormuş. vallahi bu sıkıntıdan nerdeyse evi taşımak istiyorum ordan. bazı arkadaşlar sen onu evinden al o sana gelmesin demiş. ben onu evinden alsamda eşim duysa aramız açılır enayimisin der kendi arabaları var olmasa neyse.

bugün öğle arası görüştük. ayrılırken yarın sabah görüşürüz dedi bende canım aslında bende seninle o konuyu konuşacaktım dedim. sabahları erken gelmen den rahatsız oluyorum dedim evde çocuk uyuyor sabah gürültü olunca uyanıyor sonra anneme sıkıntı oluyor dedim. gürültü yapmam dikkat ederim dedi. rahatsız oluyorum dedim. oda işi şakaya vurarak kız ben sana ne yapıyorum sen hazırlanana kadar oturur beklerim dedi.
ya bu insanı tanımanız lazım anlatmakla olmaz. inanın türk malındaki abiye kuzunun 10 katı. işyerinden başka bi arkadaş var. bununla samimi ona açtım konuyu oda bana hak verdi. bide sen konuş dedim ben demişim gibi değilde kendin uyarıyorsun gibi sabahları ayıp olur insanları rahatsız etme falan de dedim. oda konuşmuş ne var bunda diyormuş ben olsamda gelecek olmasamda gelecek ne sıkıntı var bunda diyormuş. vallahi bu sıkıntıdan nerdeyse evi taşımak istiyorum ordan. bazı arkadaşlar sen onu evinden al o sana gelmesin demiş. ben onu evinden alsamda eşim duysa aramız açılır enayimisin der kendi arabaları var olmasa neyse.
şaka gibi :KK11:
bela ya valla bela
yarın gelirse hiç yüzüne bakmayın yatak odanızı kilitleyin
makyaj malezemelerini elletmeyin
sinir kadın!!

Bence bir süre arabayla gitmeyeceginizi söyleyin. Belliki bilinçli yapıyor. Siz birsey soyleyinde haksız duruma düşün diye. Maalesef böyle hasetler var. Oda olmadı bir bahane bulup küsün.

Ah ah bilirim benimde başımdavar bir tane ondan. Telefonları açmam, trip atar ama yinede gelir. İşim var derim olsun ben seni beklerim der.

Açıkça söyle istemiyorum sabahın köründe evimde birini de. Israr ederse sinirlen ne laf anlamaz kadınsın de. Ne bileyim

sen hazırlanana kadar oturur beklerim demiş, aşağıda arabanın yanında bekle deseydin.

şaka gibi :KK11:
bela ya valla bela
yarın gelirse hiç yüzüne bakmayın yatak odanızı kilitleyin
makyaj malezemelerini elletmeyin
sinir kadın!!
canım yarın gelirse kapıyı açmamyı düşünüyorum gerçi bu seferde ısrarla zile basar çocuğu uyandırır. kızım bir gün uyansın ne yapayım belki ozaman anlar işyerindede neden kapıyı açmadın derse müsait değildim diyecem.

X