arkadaşımın doğumgünü beklentisi

Arkadaşn akrep burcu , tabiki ilgiyi sevecek..:KK53:
Benimde 10 Kasım doğum günüm bende şimdiden duyurmaya başladım. :KK53:
Maddi bir beklentim yok kimseden(Bende kimseye hediye falan almıyorum çünkü) . Ama genede bir "iyiki doğdun" sözünü duymak isterim :21:

Kizdaki kustahliga bak o seninkini telde bile kutlamiycak ma sendre pastalar hediyeler partiler bekliycek aaa sinir ne saniyormus o kendimi ukala ay sinir oldum bosver kiz yapma bisey

Git bi topkekin ustune mum koy yeter. Bir daha soylerse "ben bu tur seylere alisik degilim kendim de gormedigim icin" dersin.

Sen de duyduğun anda söyleseydin ya keşke sen benim doğumgünümü Facebook'tan bile kutlamadın bir de parti mi bekliyorsun diye.
Nedense bu cinsler de sana denk geliyo hep.

biz 4 kardeştik ne aynı yurtta ne aynı evde kaldık
doğum günlerimizi paramız olmasa bile birleştirir bir şekilde süpriz yapar kutlardık
şimdi ayrı memleketlerdeyiz birimiz diğerinin doğum gününü unutsa hemen şakasına tripleşiriz
ama bence siz kanka olamamışsınız sadece lafta olmuş
arkadaşınızın beklentisi yüksek doğum günleri içten gelen kutlamalarla güzel olur zorlamalarla değil
bence o kanka bozuntusuyla aranıza mesafenizi koymalısınız arkanızdan atıp tutuyor ve o söylediklerini duydugunuzu onun size hiç bir şey yapmadığını da güzelcene suratına vurmalısınız.

Oyle ismarlama seyleri hic sevmem birak yapma .İyi insan olsa arkandan konusmaz dusunceli olup susar.

merhabalar... ben yurtta kalıyorum ve birkaç gün sonra yakın sayılabilecek oda arkadaşımın doğumgünü. kendisini 4 yıldır tanıyorum son 2 senede eskiye nazaran arkadaşlık ilişkimiz daha iyiye gitti. fakat şöyle bi sorun patlak verdi, aynı şeyi geçen sene de yapmıştı. şimdi doğumgünü yaklaştığı için benim ona hediye almamı, doğumgünü için bir kutlama falan düzenlememi bekliyor. gün yaklaştıkça bununla ilgili şakalar falan yapmaya başladı gülüp geçiyorum. geçen sene de benzer şeyi yapmıştı. arkadaşımın karakteri güzel ama biraz ilgi çekmeyi seven bir insan yani zaten kendi ağzıyla bunu söylemişti ilgi görmek çok hoşuma gidiyor falan diye yani genel anlamda kendisiyle ilgilenilmesini çok seviyor. ben mesela onun kadar ilgi görmekten hoşlanan biri değilimdir ki zaten kesinlikle ilgi odağı olmak bana göre olamaz. neyse 2 gün önce de bana "ee beni hangi mekana götüreceksin, nasıl bi parti yapacaksın şu arkadaşına, son senemizdeyiz zaten" falan dedi gülerek,ben de gülerek "fakirliğin gözü kör olsun, en güzel partileri ayarlamak isterdim ama durum belli" falan dedim konu öyle kapandı. ve bugün odadan lavaboya gitmek için çıkmıştım, odaya geri döneceğim vakit kapının önüne geldiğimde arkadaşımın diğer oda arkadaşımla olan konuşmasına kulak misafiri oldum. benden bahsettiğine eminim, "2 sene boyunca hiçbir şey yapmadı benim için, insan bi pasta alıp getirir, hediye vermese de olur ama kuru kuru doğum günün kutlu olsun diyor sadece" falan dedi. ben içeri girince ikisi de sustu. ben arkadaşıma bişey belli etmedim ve arkadşım benimle hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya falan devam etti. fakat benim çok canım sıkıldı. benim doğumgünüm bizim sömestr tatilimize denk geliyor ve 2 senedir onun tabiriyle "kanka" olmamıza rağmen bir kere bile benim doğumgünümü kutlamadı. zaten tatil olduğu için bir arada olmuyoruz, o memleketinde ben memleketimde oluyorum falan yani kutlamak istese ancak telefon edebilir ya da face'den mesaj yazabilir. ki benim doğumtarihimi de biliyor yani. ben hiçbir zaman kendi doğumgünümle alakalı tek laf etmedim ama o kendi doğumgününü günler öncesinden haber veriyor, sürekli bişeyler ima ediyor falan şakayla karışık... ben de bilirdim arkadaşıma doğumgünü partisi düzenlemeyi ama öyle bişey yapmak istesem maddi imkanım el vermez, 2 hafta aç gezmem gerekir yani. ben paramı ucu ucuna yettirmeye çalışan bir öğrenciyim. üstelik kendisi benim doğumgünümü bir kere dahi kutlamadı ve ben tek kelime etmedim bununla ilgili ona çünkü ben önemsemem yani kutlansın yada kutlanmasın. 2 sene boyunca ben ona manevi anlamda çok şey yaptım gönül ister ki zengin olalım, saraylarda yaşayalım, en güzel hediyeleri alalım ama yok yani ben ne yapabilirim ve ettiği her imada ben onu kırmadan "ben ileride işe girince sana en güzel doğumgününü yapıcam, söz" falan diyorum. iyilikleri karşılık bekler gibi yapmış gözükmek istemem ama o öyle 2 sene boyunca hiçbişey yapmadı benim için derken bende bi düşündüm acaba o bana 2 sene boyunca ne yaptı? benim ona yaptığım fedakarlıkların haddi hesabı yok yani yine de canı sağ olsun

O ne biçim arkadaşmış oyle kustah kendini beğenmiş 10 yasındaki kiz çocuğu şımarıklıkligini üstünden atamamış. Ondan arkadaş olsa ne yararı dokunacak. At gitsin çöpe oyle arkadaşlığı son senenmis yapacak kaygılanacak daha onemli şeylerin yok mu? O kız o karakterle okul bittigi an seni tarihin kara sayfalarına gomer yanı ondan sana ileride de arkadaş olmaz hem o istese bile sen iyi dusun derim. Nasıl katlanilir boyle bir özüne asık insana.

Ay hiç kutlama bile bununkini. Unutmuş gibi yap. Trip atarsada açık açık soyle senin dedikodunu yaptığı kızların yanında. Sen benimkine hediye almak bir yana dursun sözle bile kutlamadin ne bekliyorsun benden diye. Boşver ne hali varsa gorsun.
Bende malum birinin her doğum gününde hediyeler alır pastalar alır kutlardim. En az 2-3 hediye alır, sürpriz yapardim. Adam benimkini hep unuturdu :-)
Oyle böyle değil yanı, kızlar gelmiş biz kutluyoruz napiyon diye mesaj attı akşam olmuş 8 napiyim kızlar burada oturuyoruz dedim. Hayirdir bu saatde dedi. Sağol şunlar doğum günümü kutlamaya gelmişler dedim. Anaaa bugün senin doğumgunun muydu laa dedi. :KK70: Sonra da bana kızdı niye hatirlatmadin diye ahahah :KK70:
Hani ilk senemiz olsa adam bilmiyordur diyeceğim de 6. Senede de 7. Senede de unuttu. Zaten 8. Seneyi bitirmeden ayrıldık ..
Hiç gerek yok böyle tiplere

Zorla doğum gününü kutlatan tiplerden hiç hoşlanmam. Üstelik o baskalarininkini hatirlamiyorsa bile. :KK12: çok itici, hiçbir şey yapma.

sende ona deki sakayla karısık gülerek kafa bulur gibi

-Bi kere de sen benimkini kutla yahuuu hep ben hep ben nereye kadar dimi de ve pis pis gül geç bakalım o ne yapacak.

Anlasın bişeyleri. En nefret ettiğim tip :KK11:

Ayy bence onla arkadasligi bile kesin. Kendisi ne yapiyormus da ne bekliyormus diye sorarlar yani.yakin arkadasin olduguna gore soylemesende bilir maddi durumunu hala neler bekliyor bide arkandan konusuyor. Yeri gelirse sen bana bir mesaj bile atmiyorsun ne bekliyordun demelisin.

Ter kokan arkadas,banyoda ne yaptin diyen arkadas,yedigini ictigini anlatan arkadas,dogum gunu beklentisi olan arkadas...

Arkadaş cevrende mi problem sende mi problem anlamadim dostum

Milkcoffe ve arkadaş başlığını görür görmez girdim başlığa:KK53: senin arkadaş konuların cok heyecanlı oluyor:KK53::KK53:
bu arada şaka bir yana illa pahalı bi hediye almak zorunda değilsin. Git 5 liraya bi kolye al o kadar da durumun vardır herhalde.. Ucuz ve güzel cok hediye secenekleri var sen düşün yeter ki.

Acik acik soylesene sen bana naptin ki brnden bekliyosun diye. Bi insan bu kadar yüzsüz olamaz milkcim seninde konularin malum yani atladığın ayrintilar olabilir mi acaba

Arkadaşlarının yeni problemleri hayırlı olsun:KK53:

Diğer konularındaki sorunlu arkadaşlardan bende yoktu ama bu modeli vardı, hatta en iyi arkadaşımdı. Kendisi bana hiçbir şey almadı, kutlama da yok. Fakat kendi doğum günü yaklaşınca "bana ne hediye alacaksın, marka olsun dandik bir şey alma sakın, pahalı olsun" deyip durdu. Ben de doğum gününe bir hafta kala bütün arkadaşlığımı bitirdim, problem kökünden çözüldü. Senin böyle bir imkanın yoksa küçük bir hediye al ve kurtul derim.

bu nicki nerden hatırlıyorum diye düşünüyodum. yorumları okuyunca arkadaş konularıyla meşhur olduğın aklıma geldi, unutmuşum seni :KK53:
ama bu defa sen haklısın. hiç sevmem böylşe insanları , onun doğum günü diye bütün dünya etrafında pervanemi olcak. kutlayasım varsa bile kutlamam ben. sende herşeyi içine atıp burda anlatacağına git söyle ona, sen benim doğum günümü kutladınmı hiç benden bekliyosun de.
lisede vardı böle dengesiz bi tip. 1 hafta kala herkesin yakasına yapışıp 18 mart benim doğum günüm diyodu :KK70:hiç kutlamadım:63: o kadar beynime kazımış ki 10 yıl geçmiş üstünden, ben doğum gününün 18 mart olduğunu unutmamışım :mad:

canım sende kız bişi söleyince hem takılıyosunn hemde o bana yapmadı diosun..
ya bi pasta al bari 20 tl iki mum koy üflet...
yok aç gezmem gerekiyo falan yok öyle bişi çok ıcızada hediyeler var..
biraz bakınsan 10 tl ye çok güzel kıyafet bile bulursun al bi hediye madem bu kadar tahatsız oluyosun sustur canımm nedir yani... Boşver oda mutlu olsun..

X