Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Arkadaşımın düğününe diktirmek istiyorum sizce nasıl...

bence de ilk elbise hiç güzel değil, hele eteğinin kesimi bir felaket (bana göre)
morun rengi de güzel, boyu da güzel. özellikle üst kısmı çok hoş duruyor..
ancak eğer bacakların çok düzgün değilse bu tarz kesimi (balon kesim mi denir) olan elbiseleri tercih etme.. pek güzel durmuyor bana göre..
ben son zamanlarda bir hayli moda olan bu kesime hiç ama hiç ısınamadım.

umarım istediğin gibi dikerler canım

ilk elbisenin etek kısmını beğenmedim ben de farklı olabilir ama cepken falan göstermez hiç ikincisi de güzel ama nikah için braz abartı gibi geldi bana ....salon düğünüyse çok hoş olur.

cepken den vazgeç model çok hoş bence kıs olsun siyah bir sal alabilirsin daha havalı olur 2 model den se ilk model daha güzel

çok karasız kaldım kızlar ilk önce hazırlardan bişeyler bakıcam hiçbişey bulamazsam herkesin en beğendiği olan mor olanı diktiricem ozaman fakat rengi farklı bir renk yaptırsam olmazmı mor beni kapatıyo şöyle acı yeşil tonlarında yaptırsam nasıl olur?

bence birinci elbise daha hoş.. etek kısmı, şalvar kesim denilenlerden, üstüne cepkenle de gayet hoş olur.
Mor elbise nikah için hiç olmaz...

arkadaşım sen git mağzaları gez dolai giy çıkar dene beğendiklerini uzun da giy kısa da giy dar,bol hepsini dene ..kararsız kalırsan foto çek ..kaydirigubbakcemile2

vitrinden yada resimlerden çok beğendiğin bir elbise üzerinde hoş durmayabilir....vücut hatlarına uygun elbise seçmelisin..

misal ben ; boyum çok uzun değil..üst bedenim 36 alt bedenim 38 ,bacaklarımı sevmem kalınlar biraz onun için asla kısa giymem ... ama geçenler de öylesine diz altı bi elbise denedim harika durdu ve aldım kaydirigubbakcemile3

sen en iyisi deneyerek gör kaydirigubbakcemile5

İlk elbiseyi hiç ama hiç beğenmedim.İkinci olan güzel bence.Ama cepken falan bozuyor o tr elbiseleri.Hazır çok güzel elbiseler var.Nikah olduğu için sade bişey bulabilirsin bence

elbiseler güzel ama bence de hazırlara bir bak öncelikle istersen.Ama ille de diktiricem dersen 2. daha şık gibi.

Bu arada yaza evlenecekelr konusunu sen açmıştın sanırım neden gelmiyorsun hiç canım

ilk önce hazırlardan bakıcam nişanlım 25 gün sonra geliyo izmiri falan dolaşırım çünkü manisada hiç güzel bişey yok evet sadece nikah olucak o yüzden abartılı bişeyler giymek istemiyorum zaten çok fazla abartıyı sevmiyorum bakalım alınca koyarım buraya resmini:)

bence bu daha hoşmuş straplez olduğu için cepken çok hoş durur. diğerinde arkadaşların dediği gibi elbisenin özelliği gider. ayrıca 1.si çok sade 2.ni daha çok beğendim ben yine de karar senin tabi

aylincim 1.yi ben beğenmedim canım ya kızma:eek:daha modern bişeyler olabilir bence..illa bu olsun diyorsanda üstüne sadece şal al bence..ama 2.daha güzel..

Ben 1. elbiseyi çok beğendim , yaşına da uygun.
Yalnız üzerine cepken değilde kürklü bir şal daha güzel olur bence.

X