Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Arkadaşımın düğününe diktirmek istiyorum sizce nasıl...

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
37
slm kızlar en yakın arkadaşım şubatta evleniyor aşağıdaki elbiseyi diktirmek istiyorum fakat küçük değişiklikler yapıcam üstünü straptez yapıp kış olacağı için üzerine hakim yaka cepken yaptırmayı düşünüyorum ve cepkenin kenarlarına pul işlemsinden geçirtmeyi düşünüyorum sizce nasıl güzelmi....http://aylinmanisa.googlepages.com/abiyeler47wo6.jpg

elbisenin güzelliği zaten o yaka cepken çok kapatır bi albenisi olmaz bence.....

GÜZEL AMA FAZLA SADE DEĞİLMİ BENCE DAHA ŞIKIR ŞIKIR ŞEYLER GİYMWELİSİN EN YAKIN ARKADAŞININ DÜÜĞÜNÜ BU SAĞOLSUN BENİM BÜTÜN ARKDAŞLARIM DÜĞÜNÜMDE ŞIKLIK YARIŞINDALARDI BİRaz daha araştır bence

elbise bu haliyle süper bence
güzel yapan işlemeleri canım yerimseniben

üst kısım çok şık ve güzel bence eteğin tarzını değişin...uzun bir model olsa daha iyi

elbise güzel..arkadaşın dediği gibi cepkenle havası değişir.. ayrıca beğendiğimiz eşyalar üzerimize giydiğimizde yakışmayabiliyo...deneme şansın var ise önce dene sonra diktir derim.. ayrıca bu elbise uzun boy da daha güzel durur .. resimde beğenip diktirdikten sona hayal kırıklığına maruz kalmayasın dikaktli ol... yerinde olsam hazır bişiler bulur alırdım ... yada ben mi takıntılıyom bilmiyorum.üzerimde görmeden asla almam ben ..gelinliğimi bile hazır modelelrden beğendim hehe kaydirigubbakcemile3

bence güzel elbise ama benim tarzım değil

sana yakışcağına eminsen, vücut hatları bakımından, yaptır ozamn

nikah olacağı için sade ve şık bişeyler tercih ettim uzun giymeyi sevmiyorum yakışmıyo boyum uzun değil çünkü bunu çok beğendim ama kış olacağı için cepken tarzında yaptırmak istiyorum birde göğüslerim biraz büyük acaba bu modelde toplarmı iyice ortaya çıkmasından korkarım:))aynı bu modeli yaptırıp üzerine şalmı alsam acaba???

bence mor olan daha güzel ve daha trendy...
siyahı begenmedim açıkcası...

12-winniecouture.jpg

yani bu

bence ikincisi daha güzel digeri çok basit durmuş bence ama tabi senin zevkin önemli içine sinmesi

ilk elbiseyi beğenmedim... birde cepken falan diyorsun hiç olmaz...

2. ebise mor olan gayet şık ve çok hoş...

birinci kiyafeti hic beyenmedim helede etegi, ikinci elbise harika ben olsam ikincisini secerdim
renkler zevkler tarisilmaz herkezin zevki farklidir. önemli olan elbisenin kisiye yakismasi iyi tasiya bilmesin... simdiden dügünde iyi eylenceler diliyorum icine hangisi siniyorsa o olsun
ben olsam mor elbiseyi alirdim...;-)

bence gayet sade ve şık.
samimi bir arkadaş düğünü için ideal...
kış olduğu için siyah renk gayet uygun.
ama bence cepken lüzümsuz. zaten salonlar gayet sıcak oluyor. ve hazır elbisede alsan hepsi askılı falan. o yüzden cepken giyip modeli öldürme derim ben....

X