Arkadaşlar Acil Yardım Gebelik Testi

zafse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
30
6
33
Arkadaslar cok selamlar.Bende Pco var ve duphaston verdı doktorum bu ay onu kullandım ve 19. gun yumurtlama oldugunu fark ettım ovulasyondan degerlendırdım kasık agrılarım oldu 3 gun ve ara ara hafıf batmalarda oldu neyse kızlar detay verdım ama belkı yasayanınız vardır dun hızlı gebelık testım geldı hemen yaptım bı baktım yanında sızde bakın foto ekledım sılık bır cızgı daha hemen gıttık ozele kan verdım aaa negatıf.Ama kızlar soyle bı detay var beraberlıkten sonra 11. gun kan vermıs oldum o gun harıcı gebelık mumkun degıl degerlendırmedım acaba kısa zaman oldugu ıcın kan da cıkmamıs olabılır mı ve az once hızlı olmayan bır gebelık testı yaptım farklı markanın cok cok cok sılık bır goruntu daha gordum aklım cok karıstı ne zaman kan vermelıyım bı dha yahut ıdrarda net ne zaman cıkar ?

Eklentiler

• reer.jpg
    reer.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 949
Arkadaslar cok selamlar.Bende Pco var ve duphaston verdı doktorum bu ay onu kullandım ve 19. gun yumurtlama oldugunu fark ettım ovulasyondan degerlendırdım kasık agrılarım oldu 3 gun ve ara ara hafıf batmalarda oldu neyse kızlar detay verdım ama belkı yasayanınız vardır dun hızlı gebelık testım geldı hemen yaptım bı baktım yanında sızde bakın foto ekledım sılık bır cızgı daha hemen gıttık ozele kan verdım aaa negatıf.Ama kızlar soyle bı detay var beraberlıkten sonra 11. gun kan vermıs oldum o gun harıcı gebelık mumkun degıl degerlendırmedım acaba kısa zaman oldugu ıcın kan da cıkmamıs olabılır mı ve az once hızlı olmayan bır gebelık testı yaptım farklı markanın cok cok cok sılık bır goruntu daha gordum aklım cok karıstı ne zaman kan vermelıyım bı dha yahut ıdrarda net ne zaman cıkar ?
Canım kan testin negatifse sonuç negatif muhtemelen, çünkü beta hcg ilk olarak kanda sonrasında idrarda çıkıyor. Yaptığın idrar testinin bozuk yada hatalı olma ihtimali de olabilir. Sen bir süre daha bekleyip kafan rahat olsun diye tekrar kan ver istersen, normalde döllenmeden 12 gün sonra kanda ve bir miktar idrarda belli oluyor

Öncelikle panik yapma. Soyle bisey var beta hcg ilk kanda yukselir, sonra idrarda cikar. Aklinda suphe kalmamasi icin 2 gün sonra idrarda tekrarla baktin belirgnlesmis hemen saglik ocaginda kan ver.

Test yaptınız mı bilmiyorum bikaç gün geçmiş ama bu hızlı testler beni yanılttı hep. Normal ucuz kaset testten şaşmayın derim.

Bence adet günün 3 gün geçince kan ver kesin olsun idrar testi yapacaksan adetinden 6-7 gün geçerse kesin

Bence adet günün 3 gün geçince kan ver kesin olsun idrar testi yapacaksan adetinden 6-7 gün geçerse kesin
canım regl oldum resmen test yanıldı hemde 5 dk ıcınde belırmıstı prodoctor markayı asla onermıyorum:/

canım regl oldum resmen test yanıldı hemde 5 dk ıcınde belırmıstı prodoctor markayı asla onermıyorum:/
Canm bu testlere kesinlikle güvenme geçen ay bnde de aynısı oldu bnde prodictor almıştım silik çizgi çıkmasına rağmen regl oldum inan varsa 5 tl lik kaset testlerde bile çıkıyooo hem onlar daha güvenilir bnmde testim aynıydı seninle

Bnm testim de böyleydi hatta

Eklentiler

• MAKEUP_2021022114161684.jpg
    MAKEUP_2021022114161684.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 722
Canm bu testlere kesinlikle güvenme geçen ay bnde de aynısı oldu bnde prodictor almıştım silik çizgi çıkmasına rağmen regl oldum inan varsa 5 tl lik kaset testlerde bile çıkıyooo hem onlar daha güvenilir bnmde testim aynıydı seninle
Aynı valla benimde pozitif çıktı buraya yazdım herkes kesin hamilesin git kan ver dediler ama gününde adet oldum

Bnm testim de böyleydi hatta
resmen hayal kırıklıgı vallahı ya bıde bı heyecan pco da var bende yazık yanı :/ bıde cok ıddıalılar yok beraberlıkten bılmem kac gun sonra dıre gosterır vs bundan sonra cıdden klasık normal o uygun testlerden almak en mantıklısı varsa zaten her sekılde cıkar :)

Erken gebelik testi yapmayın cnkü 0.100 deger bile silik olarak cıkarıyo o yüzden yanılıp umutlanıyo insanlar

O testler benide yanltyor bir var bir yok hayalet gibi şu an 6 gün kaldı adetime ama ins olmam
ınsallah olmazsın canım benım ya ben oldum bakalım bu aya kısmet artık bılmıyorum pco da oldugu ıcın ınsallah seın hayırlı haberın olur mutlaka yaz bızede olur mu :)

ınsallah olmazsın canım benım ya ben oldum bakalım bu aya kısmet artık bılmıyorum pco da oldugu ıcın ınsallah seın hayırlı haberın olur mutlaka yaz bızede olur mu :)
Olur cnm yazarım şu an bir gün kaldı test yptm sürekli ince bir çizgi ckyor

canımmm bak ıkı kezdır hafıf cızgı belırmıs bebıs olabılır belkı bat oldun mu ıns olmamıssındır :anneadayı:

X