Arkadaşlar bana acil fikir verin şimdi ben ne yapmalıyım

Bildiğim kadarıyla ortada annenin zinası ya da madde kullanımı gibi bir durum yoksa 10 yaş altı çocukları anneye veriyorlar, ona göre de eşinizden nafaka bağlanır
Elhamdülillah anlim ak çok şükür zaten beni bunca zaman hep çocuklarım dan vurarak yanında tuttu gibi oldu diyebilirim ama bu sefer kafama koydum çünkü ben çıkıp gitmedikce kendine daha fazlasını yapmayı hak görüyor

Tehtit ediyor açıkçası korkuyorum da bundan sonra olacaklardan kades uygulaması ni da indirdim her ihtimale karşı ama açıkçası tehtit etmesi gerçek mi rol mu bu beni çok korkutuyor
Ateş olsa, düştüğü yeri yakar.Unutmayın,kumarbazlar çok rahat yalan söyler.Siz bundan sonra yapacaklarınızı düşünün.

Arkadaşlar daha önce konular açmıştım zaten eş kişisi ve kumar bağımlılığı diye dün yine yalanlarını yakaladım birden üstüme yürüyüp boğazımı sıkmaya başladı bende onun kini sıkıp çizdim o can havliyle sonra bırak gideceğim dedim sen git çocuklar bir yere gidemez dedi (Allah'tan çocuklarım uyuyordu şahit olmadılar bu olaya) sonra bende tamam sıkıntı yok ben polisle gelip bak nasıl alıyorum benim elimde kanıtım var senin gibi bir kumarbaza mı verirler çocukları dedim tam çıkıyorum evden kapıyı kitleyip anahtarı aldı işin özeti bu şekilde oldu şimdi ben kafama koydum kesinlikle bitti yani ama beni tehtit ediyor yok işte öldürürüm senide kendimi de vs vs şimdi ben çalışmıyorum falan ya çocukları benden alamaz değil mi lütfen bana akıl verin ben şimdi ne yapacağım nasıl dava açılır o işe gittiği an evden çıkıp gideceğim çünkü çocuklarımı alıp
Bekleme mutlaka darp raporu al.Yok aile evine gelirse yaparım falan geç bunları o raporu al.

Ateş olsa, düştüğü yeri yakar.Unutmayın,kumarbazlar çok rahat yalan söyler.Siz bundan sonra yapacaklarınızı düşünün.
Evi terk etmeyin çocukların düzeni orda
Hemen şimdi kadese basın polis gelsin uzaklaştırma alin
İnanın düzeninin bozulması kumarbaz babadan daha iyidir maf etti beni yıllarca sustum sabrettim ama artık tak etti canıma bide dine kadar alet ediyor yalanlarını bundan her şeyi bekliyorum artık

Amin inanın tek istediğim bu ama rahat vermiyor tehtit ediyor sevdiği için de değil rezil rusva olacağı için karaktersiz bı şu evden çocuklarımı ve kendimi kurtarayimda assa kesse bile en azından gururumla ölürüm
Allah korusun demeyin öyle şeyler çocuklarınızla bir ömür çok mutlu olursunuz umarım :)

boşanma dilekçesi vermen yeter. çocukları alıp taşınabilirsin. çocukları almadan da taşınabilirsin. sonra icra memuruyla alınır. uzaklaştırma kararı çıkartman mümkün. boğazını bir daha sıkarsa bacak arasına vur, biber gazını yüzüne boşalt, sen de onu boğ ama nefes borusunu değil şah damarlarını sık. baktın olmuyor, ellerini gözlerine sok.
ay istemsiz güldüm Allah iyiliğinizi versin 😊

Boğazımı sıkıntı birde kafa attı dıştan görünen birşey yok ama içten acıyor buna darp raporu verirlermi bilmiyorum ilk defa yaşıyorum böyle birşey
Verirler ama geciktirmeyin direk polisi arayın onlar sizi götürür fiziksel değil psikolojik şiddette de darp raporu ve uzaklaştırma veriliyor illa yüzünüzun gözünüzün dağılması gerekmiyor çocuklar küçükse size büyükse de çocukların isteğine göre velayet verilir

boşanma dilekçesi vermen yeter. çocukları alıp taşınabilirsin. çocukları almadan da taşınabilirsin. sonra icra memuruyla alınır. uzaklaştırma kararı çıkartman mümkün. boğazını bir daha sıkarsa bacak arasına vur, biber gazını yüzüne boşalt, sen de onu boğ ama nefes borusunu değil şah damarlarını sık. baktın olmuyor, ellerini gözlerine sok.
Kız Allah da seni güldürsün ellerini gözüne sokması iyi fikir bencede kesin çözüm 😂

Arkadaşlar daha önce konular açmıştım zaten eş kişisi ve kumar bağımlılığı diye dün yine yalanlarını yakaladım birden üstüme yürüyüp boğazımı sıkmaya başladı bende onun kini sıkıp çizdim o can havliyle sonra bırak gideceğim dedim sen git çocuklar bir yere gidemez dedi (Allah'tan çocuklarım uyuyordu şahit olmadılar bu olaya) sonra bende tamam sıkıntı yok ben polisle gelip bak nasıl alıyorum benim elimde kanıtım var senin gibi bir kumarbaza mı verirler çocukları dedim tam çıkıyorum evden kapıyı kitleyip anahtarı aldı işin özeti bu şekilde oldu şimdi ben kafama koydum kesinlikle bitti yani ama beni tehtit ediyor yok işte öldürürüm senide kendimi de vs vs şimdi ben çalışmıyorum falan ya çocukları benden alamaz değil mi lütfen bana akıl verin ben şimdi ne yapacağım nasıl dava açılır o işe gittiği an evden çıkıp gideceğim çünkü çocuklarımı alıp
Bu mesajınızı yeni gördüm
Ne yaptınız ayrıldınız mı eşinizden. Bu erkekler ne kadar arsız oluyor ya. Benimkide kendi suçunu bastırmak için yapmadığı çirkinlik kalmadı. Kendi yaptıklarını konusturmuyor bile kimseye. Sadece beni kötüleyip duruyor o kadar. Allah yardımcımız olsun