Arkadaşlar bana da yardım eli uzatan var mı?

farbetter

Canımın İçi....
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.201
5
canlar bende bebiş isteyen bir anne adayıyım..ikinci denememiz daha..gecen ayın 31 inde adet olmuştum.
bu ay hala adet görmedim.test yaptım dün bir yarın saat sonra hafif silik bir çizgi vardı.
bugün test yaptım tekrar ama negatif çıktı:-) halada adet görmedim adet belirtim bile yok..
kan testi sonucum yarın saat 10 da.o zamana kadar bana destek olun nolur
nasıl bir duygu bilemezsiniz

benımde ilk yaptıgımda silik bi çizgi çıkmıstı hemen gidip bi kan testi yaptırmıştım ve sonuş pozitifdi istersen bi kan testi yaptır rabbim gönlüne göre versin canım

canlar bende bebiş isteyen bir anne adayıyım..ikinci denememiz daha..gecen ayın 31 inde adet olmuştum.
bu ay hala adet görmedim.test yaptım dün bir yarın saat sonra hafif silik bir çizgi vardı.
bugün test yaptım tekrar ama negatif çıktı:-) halada adet görmedim adet belirtim bile yok..
kan testi sonucum yarın saat 10 da.o zamana kadar bana destek olun nolur
nasıl bir duygu bilemezsiniz

canim tekrar 1 test daha yap iki cizgiden biri koyu biri silik olsa bile hamilesin demektir.:CüvCüv:

canım bnım ıkı hamılelıgımdede ıkıncı cızgı sılık cıkmıstı sen kan tahlılı yaptırmısın zaten en kesın sonuc o bızede haber verr ınsallah hamılesındır

canım benim inş Allah sanada annelik duygusunu tattırır. herşey güzel gider senin için gönlünü ferah tut.

allahım en kısa zamanda sana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin.inşaallah sonuç pozitif olur.

ya eger o sılık cızgı dahı cıkıyorsa hamılesındır. ben 4-5 tane ıdrar testı yapmıstım. oyle sılık cızgılerdı kı goz bıle zor goruyordu. allah gonlune gore versın ıyı haberlerını beklıyorum...

canım o testlere pek güvenme bence zaten adet tarihini 1-2 hafta geçipte o testi yaparsan doğru sonuç alabiliyormuşsunuz.Benimde hamile kaldığımda adet olmayacağım belliydi benimde belirtileri yoktu hiç.Oyüzden en sağlıksı kan testi.

eee hani bugün saat 10 da alcaktın kan sonucunuu neredessiin hatun kişi :)

kızlar selam..malesef kan testim negaitf:-) çok canım sıkıldı o günden beri gelemdim foruma nacak toparlandım desem yeridir..
hala adet olmadım..bu arada ayın 4 ünde beraber olmuştuk acaba gec yumurtlama olabilirmi? hala umudum var ya su halime bakın:KK43:

kızlar selam..malesef kan testim negaitf:-) çok canım sıkıldı o günden beri gelemdim foruma nacak toparlandım desem yeridir..
hala adet olmadım..bu arada ayın 4 ünde beraber olmuştuk acaba gec yumurtlama olabilirmi? hala umudum var ya su halime bakın:KK43:

üzülme canım olacak zamanı vardır :teselli:hem daha ne ki insanlar yıllarca uğraşıyorlar bebek için yılmak yok çalışmaya devam:kedi:
muhtemel yumurtlama tarihini bir dahaki adet olacağın tarihten 14 gün çıkararak bulabilirsin.yumurtlama gününü bulunca iki gün öncesi iki gün sonrası ve o gün birliktelik yaşarsan gebelik şansın artar istersen garanti olsun diye o beş günde birlikte olabilirsin
birde belinin altına yastık koyup yarım saat kadar kalkmazsan spermlerin hareketine yardımcı olursun.umarım kısa sürede kavuşursun bebeğine:emir_bebek:

güzelim benim arkadaşım en az 7-8 kere denedi olmadı sonunda herşeyi oluruna bıraktı 11yıllık süre içinde beklemediği bir anda bebeğine kavuştu hayatının sürprizini yaşadı şimdi bir kızı var 2 yaşında ve çok mutlu umarım sende bebeğini en kısa zamanda hayırlısıyla kucaklarsın rahat ol ve allahtan hayırlısını dile güzelim müjdeli haberini bekliyoruz şu mubarek günlerde allah herkesin dileklerini kabul etsin

üzülme canım olacak zamanı vardır :teselli:hem daha ne ki insanlar yıllarca uğraşıyorlar bebek için yılmak yok çalışmaya devam:kedi:
muhtemel yumurtlama tarihini bir dahaki adet olacağın tarihten 14 gün çıkararak bulabilirsin.yumurtlama gününü bulunca iki gün öncesi iki gün sonrası ve o gün birliktelik yaşarsan gebelik şansın artar istersen garanti olsun diye o beş günde birlikte olabilirsin
birde belinin altına yastık koyup yarım saat kadar kalkmazsan spermlerin hareketine yardımcı olursun.umarım kısa sürede kavuşursun bebeğine:emir_bebek:

sağol cnm inşallahh:gitme:

X