arkadaşlar bebeğimin olması için inşallah Lem Yelid okumak istiyorum.Bana da yardımcı olur musunuz?

Karabiberim123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.847
3.210
Allah razı olsun şimdiden herkesten. Rabbim isteyen herkese en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin amin.
EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapınageldim, senden diliyor ve dileniyorum,hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anneolabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamberefendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor vedileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

X