Bebek Beslenmesi Arkadaşlar bebeklerinizi ne kadar süreyle ve kaç saatte bir emziriyorsunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Benim kız anne sütü sarılığı olduğu için gündüz 1 saatte bir ya da istediği zaman ki bazen yarım saat geçince istediği oluyor.Gece ise 2 saatte 1 kalkıp emziriyorum.İlk günler geceleri sarılık değeri düşsün diye ysrım daatte bir bir saatte bir emziriyodum ama sonra uykusuzluktan gözümü açamaz oldum aynı düzeni devam ettiremeyince bu düzeni kurdum :) şimdi çok şükür sarılığı da geçti sayılır.Siz ne sıklıkla emziriyorsunuz?

Ilk zamanlar ne zamAn zaman istersen saat olarak önce yarım saat sonra 1 saat derken 2 saat 1 aylık olana kadar sonra hep ona bıraktım 3 saat bazen 4 saat suan 7 buçuk aylığı z gece 1 en fazla 2 defa uyandirir oda gece mama etmişse hiç utanmaz sabaha kadar sabah uyanır uyanmaz sonra si 4 saatte bir ve uyucaksa ister onun harici ev yemeği yer kızım

Ne zaman isterse emziriyorum :) bazen yarım saatte bir bazen 5 dakikada bir. Bazen 3 saatte bir. Ama en fazla 3 saat. 3 saati geçmiyor. Gece de acıkınca kendisi uyanıp azıcık ağlıyor emzirip yerine koyuyorum geri.
Bizim düzenimiz bu şekilde. İnşallah bozulmaz. 56 günlük olduk.

X