Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri arkadaslar bi el atın lütfen:(

valentinus88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2013
126
4
kına gecem için 1.sini tam kiralıyodum ki 2.fotograftakini gördüm ve cok hoşuma gitti ama bulundugum yerde buna yakın model hiç görmedim internet sitesidir dükkandır onerebilecek arkadaslar varmı
bir ikinci sorum sizce hangisi daha güzel boyum 1.58 50 kiloyum minyom tipliyim fikirlerinizi bekliyorum..

bence kesinlikle ikincisi. zaten minyon tipliymişsin ilk foto biraz çok kabarık iyice boyun kısa gözükür... bence ikincisi çok daha alımlıı :KK66:)

Mavi olangerçekten çok güzelmiş.
Oyum maviden yana.
Minyonsanız bı modeli gayetgüzel taşırsınız bence
Hayırlı olsun

umarım bulurum:KK43: dün gelinliğimi satın aldık satın aldıgımız yerin sahibi suan kınalıklar dikim asamasında 1 2 ay sonra bakın dedi beklemedeyim..
Canım, bence de 2. çok daha hoş.Nereden bulabileceğine dair bir fikrim yok ama eğer İstanbul'da oturuyorsan, Üsküdar'a ve Eminönü'ne bir bak derim.Belki bu modele yakın belki de daha güzelini bulursun.Üsküdar'da gelinlikçilerin olduğu bir han var oraya bir bak istersen bitanem

Canım, bence de 2. çok daha hoş.Nereden bulabileceğine dair bir fikrim yok ama eğer İstanbul'da oturuyorsan, Üsküdar'a ve Eminönü'ne bir bak derim.Belki bu modele yakın belki de daha güzelini bulursun.Üsküdar'da gelinlikçilerin olduğu bir han var oraya bir bak istersen bitanem

istanbulda otursam karıs karıs gezer yinede bulurum canım :KK43: ama maalesef cok tesekkür ederim düşüncelerin için

X