Arkadaşlar bir fikir verin bana luften eşime süpriz yapmak istiyorum

Türkiyede var mi bilmiyorum ama ben eşime beraber thai yemek yapma kursu hediye etmiştim. Çiftler beraber gidip öğreniyor. :) hem beraber yapıyorsunuz, hemde kalıcı birsey. Böyle birşey de düşünebilir tatil icin maddi imkanlar yetmiyorsa

Benimki mektuplari kaale almiyor galiba. Kac kere yazdim, sanki yazamamisim gibihic tepki yok. Yine gicik oldum ama gulesim geldi :))
Benim eşim de öyle pek reaksiyon göstermiyo ama ben yine de hoşuna gittiğini anlıyorum. Bunu en son babalar gününde yaptım şuan hamileyim . Hoşuna gitti ama beklediğim reaksiyonu göstermedi 😊
Ben özel günlerde de değil de normalde de kıyafetlerinin ceplerine falan güzel şeyler yazıp koyarım hiç ummadığı anda görür bana ummadığım anda güzel bişey söyler . Güzel olur yani.
Onun dışında yaptığım en techizatli hazırlıkta
Mumlar ,gül yaprakları, şık bir masa , güzel yemekler, kışkırtıcı kıyafet, hoş müzik, tv ekranına şömine ateşi videosu... Yapmıştım. Beğenmişti gerekli reaksiyonu da gösterdi ama malum bu çok klasik yine de en iyi tepkiyi hep bundan alıyorum 😊

Otellerde kutlama paketi oluyor, bir saat jakuzili oda kullanımı meyve ve şampanya ikramı, sonra masaj ve tüm gün kapalı havuz ve sauna kullanımı. Otelleri arayıp bir sorun bence güzel olabilir.

Bizim de maddi durum sıkışık, izin de kullanmiyor adam tatil icin. Bari hafta sonu 1-2 gün yakin il-ilcelere kacsak diye plan kuruyorum artik. Bakalim :)
Bend oyle dusundum arkadaslar guzel fikir verdi bolu abanta bakiyim bi bebegimide annemgile birakabikirsem bas basa 1 2 gun kalabiliriz rahatca ama bebegimsiz nasil olcak onuda bilmoyorum onla gitsem zor olur arada kaldim arastirmadayom suan bend3 🤣

Bend oyle dusundum arkadaslar guzel fikir verdi bolu abanta bakiyim bi bebegimide annemgile birakabikirsem bas basa 1 2 gun kalabiliriz rahatca ama bebegimsiz nasil olcak onuda bilmoyorum onla gitsem zor olur arada kaldim arastirmadayom suan bend3 🤣
Konuyu yanlis yere actiysam elbet tasirlar baska yere siz dert etmeyin
Yok valla tek derdim senin konu baslığın değil olamazda. Gözünde çok büyüttün herhalde :KK70:

Aklima geldi 1 2 gunluk bi yer ama maddi acidan sikinti biraz malesef
Haklısınız ne yazık ki bu tarz şeyler maddiyata bakıyor piknik tarzı bişey yapabilirsiniz ya da hangi şehirdeyseniz yazın farklı yerler farklı aktiviteler önerecekler olacaktır. Tabii bu tarz etkinlikler hayal ettiğiniz gibi romantik olmayabilir ama güzel ve farklı bir anı olarak yer eder hayatınızda eve geldiğiniz zaman romantik kısmın eksikliğini giderirsiniz 😉

Bu sene de gecen seneki gibi yıldönümü gününü bile unuttuk, kutlamadik. 4. yılda unutmalar başlamış, "vah ki ne vah" mı acaba???
Neyse yildonumuyle ilgili degil de aklimda bir fotograf albümü yaptirmak vardi; fotograf küpü. Küpün her yuzunde fotograflarimiz olacak. Nette bunun dönüp duran versiyonu varmis, donmeyip sabit duranini aradim, yok. Ben istiyordum ki sürekli dönüp durmasin, kendi istediğimiz fotografi cevirip onun gorunmesini, orda kalmasini saglayalim.

X