Arkadaşlar bir fikir verin bana luften eşime süpriz yapmak istiyorum

Bayan_kirpikk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2018
14
7
Meraba arkadaslar oncelikle Temmuzda 2. Yilimiza gircez bu zamana baya bi zorluklarla geldik maddi manevi acidan baya yiprandik en azindan 2 mizede degisiklik olur esime farkli bi supriz yapmak istiyorum neler yapabilirim acaba hediye acisindan degilde ne biliyim hani baska tarz seyler boyle unutamayacagi duygulanacagi gibi seyler istiyorum ozel gunlerde yemege gideriz hediye alir cicek verir bende oyle hediye alirim ama bu sene biraz farkli biseyler yapmak istiyorum aklimda pek bisey yok hem ozel gunu yaklasan arkadaslarada fikir olmus olmus olir burasi 🤗😇😘

Meraba arkadaslar oncelikle Temmuzda 2. Yilimiza gircez bu zamana baya bi zorluklarla geldik maddi manevi acidan baya yiprandik en azindan 2 mizede degisiklik olur esime farkli bi supriz yapmak istiyorum neler yapabilirim acaba hediye acisindan degilde ne biliyim hani baska tarz seyler boyle unutamayacagi duygulanacagi gibi seyler istiyorum ozel gunlerde yemege gideriz hediye alir cicek verir bende oyle hediye alirim ama bu sene biraz farkli biseyler yapmak istiyorum aklimda pek bisey yok hem ozel gunu yaklasan arkadaslarada fikir olmus olmus olir burasi 🤗😇😘
1 günlük tatil, kaliteli bir yerde:)

Maddi durum musaitse 2_3 günlük tatil olabilir.

Sadece kapinin acilmasini ciplak beklemedigi icin sasirir bir anlik ama oyle unutamayacagi şoklara girecegi bir olay degil ya😂😂😂 Sevgili durumu olsaydi o zaman dedigin olurdu. 😄
inşallah bi arkadaşıyla yada kaynananla gelmez eve kapıyı açmış bulunursun bide allah muhafaza sadece eşin değil kimse unutamaz

Balonlu kalpli şeyler yapmayın da ne yaparsanız yapın bence.

Tatile maddi durum uygun değil diyorsunuz, yemeğe de zaten çıkıyormuşsunuz başka ne kaldı seçenek bilemedim.

Biz her sene tatilde kutlarız genelde bu sene düğünde kutlicaz. Yeğenim evlilik yıldönümümüze denk getirdi düğününü biz de nikah tazeleriz madem dedik 😂 siz de bulun bi düğün tutun kolundan götürün büyük sürpriz olur.

Yaz geldi bir sürü konser başladı. Belki bilet alabilirsiniz.
1-2 gün tatil ayarlayabilirsiniz, nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama. Yakın yerlere kaçabilirsiniz.
Sevgilim bana masaj paketi alsa çok mutlu olurdum şimdi mesela :)) Güzel bir otelin spa bölümünde

Beraber yapacaksanız spor salonu üyeliği hediye edebilirsiniz. Havuz üyeliği alabilirsiniz.

Balonlu kalpli şeyler yapmayın da ne yaparsanız yapın bence.

Tatile maddi durum uygun değil diyorsunuz, yemeğe de zaten :KK9::KK9:çıkıyormuşsunuz başka ne kaldı seçenek bilemedim.

Biz her sene tatilde kutlarız genelde bu sene düğünde kutlicaz. Yeğenim evlilik yıldönümümüze denk getirdi düğününü biz de nikah tazeleriz madem dedik 😂 siz de bulun bi düğün tutun kolundan götürün büyük sürpriz olur.
Ay ne guzel nikah tazeleme valla 😂😂 hemen bi dugun bulmam lazim cok iyi fikir 😂

o gün ona özel sevdiği yemekleri yapabilirsiniz, istediği bir kitap, müzik, sinema, kıyafet, gözlük, ayakkabı vs. bir hediye de alabilirsiniz,
maliyetsiz olsun derseniz, kağıt kalem alıp onu ne kadar sevdiğinizi anlatan uzunca mektup filan da yazabilirsiniz aralarda birlikte birkaç fotoğrafınızı da yapıştırın, en azından kendi elinizle emeğinizle birşey yapmış olursunuz :halay:

Yaz geldi bir sürü konser başladı. Belki bilet alabilirsiniz.
1-2 gün tatil ayarlayabilirsiniz, nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama. Yakın yerlere kaçabilirsiniz.
Sevgilim bana masaj paketi alsa çok mutlu olurdum şimdi mesela :)) Güzel bir otelin spa bölümünde

Beraber yapacaksanız spor salonu üyeliği hediye edebilirsiniz. Havuz üyeliği alabilirsiniz.
Ankarda yasiyorum pazar gunune dek geliyo o gun evde izinli saten esim 1 gunluk bi yere gidebiliriz cumartesi gidip pazar donmemiz lazim ise gidiyo cunku

X