Gebeliğe Hazırlık Arkadaşlar biri yardım etsin lütfen!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bademlikek

La ilahe illallah
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2018
278
159
32
Merhaba melek anneler anne adayları uygulamayı kullanmayı pek bilmiyorum yanlışım varsa affedin lütfen 3 yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum genelde hep ovu testi kullanıyorum onun sayesinde 2 defa hamile kaldım ama malesef düşük yaptım bu ay yine planlı bir şekilde denemelere devam ediyoruz ama internetten sipariş ettiğim ovu testi çubuk şeklinde ilk kez kullanıyorum ve çok kararsız kaldım regl tarihim Ocak 15 normalde yarın ovu tarihim görselde ki
IMG_20210127_133504.jpg
IMG_20210127_133457.jpg
dün yaptığım test sizce pozitifmi

Yumurtlama canım rabbim hayırlısıyla tekrar hamile kalıp sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah
Çok teşekkür ederim canimm rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 2 düşükten sonra insan çok tedirgin oluyor bir yanım tereddüt ediyor bir yanımda deliler gibi istiyor ama nasip inşallah bu defa tutarsa sağlıkla kucağıma alabilirim :anne:

Çok teşekkür ederim canimm rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 2 düşükten sonra insan çok tedirgin oluyor bir yanım tereddüt ediyor bir yanımda deliler gibi istiyor ama nasip inşallah bu defa tutarsa sağlıkla kucağıma alabilirim :anne:
Amin canım inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın kötüyü düşünme çağırma

Amin canım inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın kötüyü düşünme çağırma
Önceki amileliklerimde o kadar evham yapmıştım strese girmiştim ki malesef iki düşük yaşadım ama şu an kendimi çok rahat hissediyorum yani i bugün hamile olduğumu ogrensem büyük bir sakinlikle karşılarım galiba 😂

X