Arkadaşlar bugün kızımın arkadaşıyla ilgili konu açmıştım lütfen acil yardım bekliyorum

Konunun başından beri yapılacak en mantıklı şeyi söylemiş adam aslında. Eşinizle konuşması kızınızla konuşmasından daha çok korkutuyor sizi ben de bunu anlayamadım. Bırakın konuşsunlar, neden eşinizi kızınızdan daha çok koruyorsunuz ki?
Sabah gidip suç duyurusunda bulunduk

Direkt polise gidin hiç oyalanmayın. Muhtemelen ordan savcılığa vs yönlendirirler. Korkmayın madem bi işe kalkıştınız dik durun. Adam sizi tek gördüğü için de sallıyor olabilir. O şam babası eşinize de haber verin bari. Belki çocuğu için beni karıştırırsanız olay büyür demekten öteye gider.
Evet gittik suç duyurusunda bulunduk

Onu cevapladı. Kızın kontürü olmayınca konu sahibinin kızını babasının telefonundan arıyormuş. Unuttuğu veya geri engellemediği için adam da arayabiliyo

Hayır utanmıyor musunuz fln demedim uzak durun dedim
ne söylerseniz söyleyin adam piskin üstte cikiyor sanirim yalniz kizinizi yetistirmeye calisiyorsunuz o sapikmidir nedir bunun farkinda kizinin boslugundan yararlanip vs insaAllah kizinin aklini celmemistir

Arkadaşlar bugün akonu açmıştım yorumlar yaptınız.kizima okul değişikliği yapmaya çalışıyorum.bana kızla değil ailesiyle iletişime gecmemi soylediniz.kizin babasına msj attim.lutfen kizinizla iletişime geçmek için kızımı aramayın dedim.kacgunlerdir huzurumuz kalmadı bir daha ararsanız şikayetçi olmak zorunda kalıcak dedim.ama malesef adam beni eşimle ve çocuğumla tehdit ediyor.brnim kızım erkek arkadaşıyla buluşmak için onun kızını kullanıyormuş.onun kızında sorun yokmuş.tam tersi benim kızıma devrildi olaylar.yarin eşimin işyerine gidecekmiş.hazirlikli gidecekmiş olacaklardan o sorumlu değilmiş.ben ona şikayet ederim demişim.ona msj atıp aile huzurunu bozmusum napmam gerekir arkadaşlar acil yardim
Bunlar kim ya ali kıran baş kesenlermi? Gerçi ülkede adalet yok. Bir şey olmayacağının onlarda farkında.

Evet gittik bulunduk
Ay Allah yardımcınız olsun demeye geldim. Allah çocuklarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın. İyi arkadaş 30 yaşında bile önemli bir ay önce kiracımızı içkili araba kullanan arkadaşı yüzünden kaybettik. Annesi “ben o çocukla arkadaşlık yapma” demiştim diyip ağladı telefonda 😥 umarım bir an önce çözersiniz sorunu

Kocalarından gizli iş yapanları hiç sevmiyorum. Size demiştim ben kızınızın sevgilisi olmasın sakın diyerek ve cidden de böyle bir şey çıktı.
Siz adamı niye polise giderim diye tehdit ettiniz ben onu anlamadım? Bari sözünüzde durun da polise gidin. Eşinize de ne zaman anlatacaksınız adam kavgaya gelince mi?

Sizin en büyük hatanız burdaki insanlar olaya baba dahil olsun dediği halde bugün yine kendiniz karşı taraftaki babaya mesaj atmanıZ. Ülkemizde anneyle anne, babayla baba problemleri çözer. Bunu size herkes söylediği halde dinlemediniz ve olayı bu raddeye getirdiniz. Şimdiki endişeniz sadece eşinizin kalp hastası olması değil, eşinizin sizi haksız bulup hem karşı tarafla hem de sizinle sorun çıkacak olması. Artık olan oldu. “Beni karıştırma” dediğin için olaylar bu raddeye geldi diyerek eşinize durumu anlatın ve savcılığa çocuğum taciz ediliyor diyerek suç duyurunda bulunun. Adam tehdit ediyor diye de suç duyurusunda bulunmanızı isterim ama nedense bana sizin de yazmamanız gereken şeyleri yazarak haklıyken haksız duruma düşmüşsünüz gibi geliyor. İnşallah benim hüsnükuruntumdur. Ama lütfen ama lütfen artık babayı olaya dahil edin. Hem sizin hem de kızınız için daha da çıkılmaz bir hale gelmesin bu olay
Böyle bir akrabam var. Kadın her şeyi ama her şeyi kocasından gizlerdi. Asla söylemezdi. Sorunları her şeyi kendi çözmeye çalışırdı. Kızı evlenmek isterdi kendisi çocuğun ailesiyle görüşürdü babası duysa gebertir derdi oysa kocası medeni çok düzgün bir insandı. Kızına takılırdı var mı arkadaşın diye. Annesi kaş göz yapardı asla anlattırmazdı. Sonra kızı kötü işlere bulaştı yine çözerim dedi çözemeyince çok büyük bir şey yaptı kız ve sevgilisine kaçtı. Sevgilisi de uyuşturucu bağımlısı pislik. Adam kız eve gelmeyince mecburi öğrendi ve kalp krizi geçirdi aşırı şaşırdı yani nasıl benim kızım ne oldu ben neden bilmiyorum falan büyük darbe aldı. Tabi yine de kızını o adamdan zorla aldı, kızı saklamışlardı. Tehdit ediyorlardı falan. Kızını buldu boşattı yanına aldı. Yani bu kadar kötü şey yapmasına rağmen yine babalık yaptı yavrusuna.
Anne pişman oldu ama iş işten geçmişti.
O yüzden kimse asla kocasından bir şey saklamasın hele çocukla ilgili asla.

Böyle bir akrabam var. Kadın her şeyi ama her şeyi kocasından gizlerdi. Asla söylemezdi. Sorunları her şeyi kendi çözmeye çalışırdı. Kızı evlenmek isterdi kendisi çocuğun ailesiyle görüşürdü babası duysa gebertir derdi oysa kocası medeni çok düzgün bir insandı. Kızına takılırdı var mı arkadaşın diye. Annesi kaş göz yapardı asla anlattırmazdı. Sonra kızı kötü işlere bulaştı yine çözerim dedi çözemeyince çok büyük bir şey yaptı kız ve sevgilisine kaçtı. Sevgilisi de uyuşturucu bağımlısı pislik. Adam kız eve gelmeyince mecburi öğrendi ve kalp krizi geçirdi aşırı şaşırdı yani nasıl benim kızım ne oldu ben neden bilmiyorum falan büyük darbe aldı. Tabi yine de kızını o adamdan zorla aldı, kızı saklamışlardı. Tehdit ediyorlardı falan. Kızını buldu boşattı yanına aldı. Yani bu kadar kötü şey yapmasına rağmen yine babalık yaptı yavrusuna.
Anne pişman oldu ama iş işten geçmişti.
O yüzden kimse asla kocasından bir şey saklamasın hele çocukla ilgili asla.
Gözünde nasıl büyüttüyse artık kocayı.

X