Arkadaşlar bugün kızımın arkadaşıyla ilgili konu açmıştım lütfen acil yardım bekliyorum

İlkinde engelllettim bu kız anne baba ayrı olduğu için babasinda kaldığı zamanlar kendi kontörü olmadığında babasının telefonundan konusuyorlarmis o yüzden kız aç demiş acmislar

Peki siz engellemenize rağmen kızınız neden bu adamın engelini açıyormuş? Bu işte bir tuhaflık var

Konu sahibi, diğer konusunda bu soruya cevap vermişti.

Konu sahibi, diğer konusunda bu soruya cevap vermişti.
Bence kız kendisini annesine babasına anlatmıyor. Sevgilisi var diye kocasına söylemekten mi korkuyormuş acaba? Ya da başka bir durum mu var bilemedim. Bana pek mantıklı gelmiyor. Sürekli engelleyip engeli açmak. Bir de ödemeli arama diye bir şey vardı eskiden. Yine yok mu? Ve neden hep buluştuklarında kız babasını aramak istesin ki? Annesiyle yaşıyor. Babasını aramak hep arkadaşıyla buluşunca mı oluyor? Acaba kesin baba mı? Yani çok gördüğüm için aklıma direk illegal işler geliyor maalesef.
Bence kızın sakladığı bir şey var.

Arkadaşlar bugün akonu açmıştım yorumlar yaptınız.kizima okul değişikliği yapmaya çalışıyorum.bana kızla değil ailesiyle iletişime gecmemi soylediniz.kizin babasına msj attim.lutfen kizinizla iletişime geçmek için kızımı aramayın dedim.kacgunlerdir huzurumuz kalmadı bir daha ararsanız şikayetçi olmak zorunda kalıcak dedim.ama malesef adam beni eşimle ve çocuğumla tehdit ediyor.brnim kızım erkek arkadaşıyla buluşmak için onun kızını kullanıyormuş.onun kızında sorun yokmuş.tam tersi benim kızıma devrildi olaylar.yarin eşimin işyerine gidecekmiş.hazirlikli gidecekmiş olacaklardan o sorumlu değilmiş.ben ona şikayet ederim demişim.ona msj atıp aile huzurunu bozmusum napmam gerekir arkadaşlar acil yardim
bu işin boyutu değişmeye başlamış. şilayetçi olun o zaman si zde.

Sizin adama bukadar mesaj atmaniz falan normalmi esiniz konussaydi kiziniza yasak koysaydiniz numaralari engelleseydiniz yani bukadar uzamasi ve boyle sacma tepkiler almaniz normal degil

Acaba adamla daha önce sizin de mi muhabbetiniz oldu da bu derece engel vs uğraşıyorsunuz merak ettim?
Ya ben kızı çok merak ediyorum. Şu süreci çok sancılı yaşayacak gibi geliyor bana ve evde "her şey senin yüzünden oldu" diye çok ağır suçlanıyor gibi hissediyorum.
Annede kızından yetişkin bir birey algısı beklentisi var ve çok sıkıntı bunlar.
Yoksa yetişkinler yesinler birbirlerini ete para vermesinler yani.

Arkadaşlar bugün akonu açmıştım yorumlar yaptınız.kizima okul değişikliği yapmaya çalışıyorum.bana kızla değil ailesiyle iletişime gecmemi soylediniz.kizin babasına msj attim.lutfen kizinizla iletişime geçmek için kızımı aramayın dedim.kacgunlerdir huzurumuz kalmadı bir daha ararsanız şikayetçi olmak zorunda kalıcak dedim.ama malesef adam beni eşimle ve çocuğumla tehdit ediyor.brnim kızım erkek arkadaşıyla buluşmak için onun kızını kullanıyormuş.onun kızında sorun yokmuş.tam tersi benim kızıma devrildi olaylar.yarin eşimin işyerine gidecekmiş.hazirlikli gidecekmiş olacaklardan o sorumlu değilmiş.ben ona şikayet ederim demişim.ona msj atıp aile huzurunu bozmusum napmam gerekir arkadaşlar acil yardim
Kesinlikle şikayetçi olun.Kizinizi uzak tutun bu aileden.

Ya ben kızı çok merak ediyorum. Şu süreci çok sancılı yaşayacak gibi geliyor bana ve evde "her şey senin yüzünden oldu" diye çok ağır suçlanıyor gibi hissediyorum.
Annede kızından yetişkin bir birey algısı beklentisi var ve çok sıkıntı bunlar.
Yoksa yetişkinler yesinler birbirlerini ete para vermesinler yani.
Kendileri yetişkinken problem çözme, kriz yönetme becerileri ortada. Ergenlerden bekledikleri olgunluğu kendileri göstermiyorlar ki sonra vay efendim neden bu çocuk beni dinlemiyor. Çocuk karşısında çocuk yetişkinler görüyor çünkü.

X