Arkadaşlar çam ve sakura hastanesinde hsg rahim filmi çektiren var mı?

Ben orada cektirmedim ama inferlite bölümüne randevu bulursanız ,ilgilenirler ,çekerler yani .
Sağol canım buldum randevu 23 üne inşallah çekerler.durduk yere özele para vermek istemiyorum.adetim bugün bitti doktora gitmeme 7-8 gün var 7-8 gün geçti diye çekmeyebilirler mi süresi varmı

Sağol canım buldum randevu 23 üne inşallah çekerler.durduk yere özele para vermek istemiyorum.adetim bugün bitti doktora gitmeme 7-8 gün var 7-8 gün geçti diye çekmeyebilirler mi süresi varmı
Ben reglden sonra 3.gun cektirmistim ama ilişki yaşamamıştık. O yüzden rahattım siz söyleyin gün sayısını . Eğer birşey oluşmadiysa çekebilirler zaten öncesinde muayene de ederler .Geçmiş olsun

Öncelikle geçmiş olsun filminizi cektirebildinizmi ayrıca ağrı oldumu benimde film çektirmem lazim ona gore randevu almak istiyorum agri sızı oldumu sizde

bu hastanede hsg filmi süreciniz nasıl geçti acaba ? Reglken mi çekindiniz yoksa hemen sonrasında mı? 2 hafta sonraya randevu aldım bu hastaneye ama şehir dışında oturuyorum gittiğim gün çekme şansları olur mu acaba

X