Arkadaşlar çok acil yardım edin yüzüm yandı tretin ve istorexsin ile !!

denizimsii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2011
171
2

Elim ayağım kırıldı sanki 17 yaşında bi genç kızım cildim o kadar güzel ki, beyaz tenliyim. Sadece yanak bölgemde geçmeyen kırmızı lekeler için kullanmak istedim. 1 haftadır cildim soyulmuyordu korkarak kullanıyorum zaten istorexsin sürmek istemedim. Bugün 8. günde sürmemle beraber cildime "kezzap" atılmış gibi oldum cildim çok acıyordu gittim aynaya baktım sağ yanağım tamamen yandı.. Ama bordo renkte şuan kırmızı değil ! Direk taksiye atladım pijamalarımla bu soğukta terlikle koştum açık eczane aradım taksiyle. Madecassol ve Bepantene aldım :KK43:( Eczacı cildiye doktoruna gözük dedi.. Ben daha 17 yaşındayım dış görünüşe aşırı önem veririm bu geçmezse mahfolurum intihar ederim.. Yaşayamam böyle yani. Napıcam şimdi ilaç resmen yaktı güzelim yüzümü bordo şuanda yanağım.. Yardım edin nolur geçmez mi bu? Ağlamaktan harap oldum bütün gece uyumadım. Çığlık çığlığa annemleri aradım geçer dediler görünce. Beni teselli etmek için söylüyorlar geçicek gibi değil :KK43:( İki tane sivilce izi geçmezken koskoca bi kırmızılık nasıl geçicek. Ölücek dereceye geldim nolur yardım edin acil nolur. Allahından bulsun bu iki ilacı veren adamda. Acısından duramıyorum. Nasıl geçer bu geçer mi :KK43:(

:KK5::KK5:

Kızlar en kücük sivilce kızarıkları canımızı sıkıyor hele ki beeyaz tenliysek insan böyle yaşayamaz yani ben yapamam. Sanki kezzap atılmış gibi bordo mor yüzüm şuanda. Napıcam bilmiyorum bepantene ve madecassol aldım hemen sabaha karşı koşa koşa gittim de. Yanması biraz gitti gibi. Ama dudaklarım bile çatladı sadece dudaklarıma sürmeme rağmen. O kücük sivilce kızarıkları geçmezken bu nasıl geçicek aylarca, yıllarca yaşayamam böyle. Cilt çok önemli benim için :KK43:((

Gece çekimi pek belli olmayabilir ama bunun kötü hali işte.. Bordo ve mor rengi. Madecassol ve bepantene bu kremleri kullanıyorum sabah akşam bolca sürüyorum :KK43:( GEÇER Mİ YAA ....

Son düzenleme:
Ay canım ya :S Cilt yenilenmesi uzun sürer benim bildiğim. Umarım geçer bir bilgim yok ama :S

Ooof dünden beri gözümün yaşı dinmedi yaa :KK43: Yüzüm hala kabuk kabuk.. Sanki soyulucak yer yanmış gibi kahverengilik var..

Canım biraz daha anlaşılır bi fotoğraf koyarsan belki daha çok yardım edebilirim

X