Arkadaşlar Fikirlerinizi Bekliyorum ??

ayyy dıptısımm bayıldım walla kızzz....güle güle oturun...bebek odasını ayırdın dimi :)))))))))))

ben senin yerinde olsam perdeyi mekanizmalı seçerdim.....ince bir organze tül mesela.......rengini de kir götürücek bi renk seç çünkü mutfak malum çok batıyor........yağ buharı fala her nekadar aspiratör olsada benimki öle mesela.benim de aynı senin boyutunda mutfak camım ve balkon kapım.mekanizmalı perde seçersen yukarı kaldırdığın zaman manzarandan mahrum kalmazsın hemde çokk yakışırr....koyu renk seçme ama....mutfak dolapların açık tonlarda......pastel olabilir.....köşe takımı konusunda pek fikrim yok ama pek de sıcak bakmıyorum....masa biraz fazlalık gibi duruyor mutfakta başka koybileceğin biyer yok mu????

kızlar bugün köşe takımının siparişini verdik :sm_cool: cicilerim salı günü geliyor. resmini koyduğum takımın yeşili olacak. :eek: çoğunluğa uymayı seçtim Şeniz yastıkları desenli olacak. yeşil-koyu yeşil-krem yuvarlakları var. geri kalan kısım düz açık yeşil. elma yeşili oluo sanırım :icecream: bide pufun üst kısmını yastıkları kaplattığım kumaşdan desenli yaptırıcam. altı gene düz yeşil olacak. maksat renk olsun :icecream: ayrıca takımın tekli koltuğunu sipariş etmedim. fazla eşya olmasını istemediğimden dolayı :sm_cool: salıyı iple çekiyorum kızlar. cicim gelince resimlerini koyarım. daha halı ve perde bakamadım :1rolleyes:

tugceKose.jpg

ya delümüsün nesün sen ya bilmionmu ben ne kıskancım sen ne diye koydun ki şimdi bu resmi ve nediye anlatıyosun ki:eek:klava:

ooooo diptisim kiyakmis koltuk takimi. gule gule kullanin canim. allah icine sindirsin. Ne yaptin oteki isi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

çok şugar dıptısım .. valla ben süs gibi tutarım oturmaya da kıyamam .ama yinede güle güle otur eskit diyim..lülülülülülü
perdeyle halıyıda çabuk al haaaaa....şakkıdı

sonunda cicilerim geldi kızlar :sm_cool: birde şans işde tekli koltuğu almamıştık meğerse kampanyası varmış hediyeymiş :roflol: birden görünce süpriz oldu bana üzülmüştüm almadık diye :icecream: ayrıca benim yeşil-turuncu bir yolluğum vardı kullanmıyordum oda tam oldu :sm_cool: sanırım perdeler turuncu olacak gibi. halıyada uyum sağlar diye düşündüm. bakalım beğenecekmisiniz :icecream::asigim::asigim: aman nazar değmesin cicilerime :roflol: :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
bayıldıııııııııııııııııımmmmmmmmm...gız valla kıskandım benim koltumdan güzel mi neyy ...jeyyar

a.s.a.s.a.s.kızzzzzzzzzzzz dıppppppppppp canım benim süper olmus ben bayılırım böle canlı renklere.ama evin içidee cok güzel hele deniz manzaran bayıldım valla.güle güle kulan canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:içelim::içelim: allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

Canim Valla Süper Olmuş Güle Güle Kullan Valla.oralara Yolumuz Düşerse Gelip Kahve Içeriz Artik O şipşirin Koltuklarinda.bayildim.mutluluklar Dilerim şekerim.

canım güle güle otur çok güzel olmuş yeni evin.a.s.o manzarada kahvaltıya geleceğim haberin ola...sırnaşık şey

Ay Ay Ayyy
çok Güzel Canim Güle Güle Kullan
Gerçekten çom Uygun Koltuk Takimi Almişsin
Renkleride Süper
çok Beğendim

X