Arkadaslar fikrinize acil ihtiyacim var

Halhala

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2015
1.429
894
34
Merhaba benim esim cok ilgisiz ilgisizlikten gectim bisey soruyorum 2 3 kere sormayimca cevap vermiyor mirin kirin daha once bu konu yuzunden ailemin evine gittim cunku kendimi istenmiyor gibi hissettm hic konusmaz anca tv telefon . Ben surekli olgi bekliyorum ilgilnmesen bile bi soruma cevap ver yok dum cok bunaldim evde dedim hic konusmuyorsum benimle ilgilen miyorsun hadi.mutfaga gidelim kahve icer otururuz dedi mutfaga gectik basladi sen bana kahvalti hazirlamiyorsun sabahlari diye bende yoruluyorum dedim cocuk var ev isi bitmiyor titiz bir insanim kendiside cok titiz hersey 4 4luk olsun ister ugrasip duruyorum gece is yapacagim diye en asagi 1 de 2 de yatiyorum dinlenemiyorim bunu boylece acikladim bana annen hazirliyodut babana kahvalti vs dedi bende annemde hazirlamiyor banane annemden dedim bende iste yoruluyorum ne konusuyum nasil ilgileniyim seninle vs uzattida uzatti . Bende agladim gel beraber vakit gecirelim diye cagirip burda beni kahvalti icin bunaltiyorsun aglatiyorsun bu mu senin birlikte vakit gecirmekten anladigin dedim . Dogum gunum meselesi var birde nisanliyken ben buyuk bir organizasyon yaptim o benimkini kutlamadi anneme sormus kutlayayimmi ona kus alacagim diye annemde allerjik astimi var hayvan zararli demis bizimkininde canina minnet annen boyle dedi diye elini sallaya sallaya geldi baska sekilde kutlasaydin madem yok . 1 senemizde hamileydim dogum gunumde geldi para yok ne aliyim naapiyim dedi tamam dedim yoksa ne yapsin dedim kendi kendime sonra babasi 500 tl para istedi gitti babasina 500 tl verdi hani yoktu bana yokmus .
2 senemizde gene ben hazirlik yaptim belli etmedim unutmus gibi yaptim masayi hazirladim bir trip atiyo bana insan bi kutlar mesaj atar vs diye sonra hazirladigim masayi gordu sevindi va . emrivaki yaptim bana ne alacaksin vs dedim oda disarda pastaya mum yakmis getirdi elinde pastayla .
Surekli benimle ilgilen ben konusurken yuzume bak beni kaile almiyorsun demekten biktim insanlara ozeniyorum ilgi sevgi gormek istiyorum ne yazikki esimin ilgiden anladigi tek sey cinsellik onuda ben istemiyorum arada duygusal bir bag yoksa cinselligin ne anlami varki
Simdi 3. Senemiz bugun dogum gunu dun aksam tartistigimiz icin kararsizim onun dogum gununu kutlamakta . Ben aradi bugun mesafeli davrandim bu konu hakkinda konustuk ben artik senin pesinde kosmaktan yoruldum dedim necip fazilin bir sozunu yazdim ben saril dedikten sonra sarilmanin ne anlami var gibi birsey . Ben seni cok seviyorum sana olan sevgimi bir bilsen vs diyor evde yuume bakmiyor .
Simdj benim sorum bu olanlardan dolayi kutlayayimmi dogum gununu saat 5 de evde oluyor 2 saate hemen karsida a101 var ufak mini bir pasta alip bir parfumle idare edebilirim ama yapip yapmamak konusunda kararsizim kendisi bugun benim dogum gunum ne alacaksin dedi bende birsey almayacagim sende bana alma yaptigim seylerin kiymetini mi biliyorsun sanki dedim . Ama ben hediye istiyorum dedi . Bende almayacagim dedi simdi alayimmi almayayimmi . Belki aklinin basina gelmesi icin bu kadar pesinden kosmamaliyim belkide sineye cekip birsey olmamis gibi davranmaliyim bilmiyorum bana fikir verin lutfen kirici olmayin

Bu erkeklere kahvaltı hazırlama saçmalığını kim çıkarmış ya? Annem emekli babam çalışıyor biz küçük değiliz yani annem bizimle uğraşıp yorulmuyor.Ama babam kalkar kendi kahvaltısını hazırlar çayını demler içer gider.Çok mu zor geliyor eşinize bunlar.

kutlamayın doğum gününü filan madem o sizi kırmaktan çekinmiyor siz de onu kırın anlasın
bir de hediye mi istiyormuş siz sürekli pohpohladıkça düzelmez
kendinizi geri çekin bir süre bırakın sormayın üzerine düşmeyin benimle ilgilen demeyin kendi kendinize takılın :kahve:

Kisasa kisas yapin. Bu sekilde pesinde niye helak ediyorsunuz kendinizi anlamiyorum ki.
Birakin da yapmadiginizda anlasin bazi seyleri.

Su adamlara azcik firsat verin kalin kafalarina girmeleri icin

Atın nalını yesin :KK53: hic de bisi almam valla
Bu nedir sanki dunyada tek kalan erkek muamelesi yapiyorsunuz.

Çok kafaya takmışsınız gibi geldi ben kutlardım.sonuçta organizasyon şirketi getirmeyecekseniz eve, 10 liralık pasta sizi yormaz onu da mutlu eder.
Unutulmayacak şeyler yaşanmamış aranızda bir adım daha atin bence güzel geçirin bugünü.
Ben en azından kendi psikolojim için bile olsa yapardım.
Yapmasanız daha çok kafaya takacaksınız.

Okurken bunaldım, parfüme gerek yok bi pasta alın al hediye diye verin yeter bence 🙄
Bende yazarken bunaldim valla . Ben ya hic birsey yapmamak yada pastayla parfum almak is
Ne yapacaksınız karar verdiniz mi doğum günü ile ilgili ? :kahve:
Emin degilim gelmesjne 1 saat kaldi birazdan cocugu uyutacagim o zman markete gidip gitmemeye karar verecegim 2 defa aradi kendisi sebi seviyorum ozur ddilerim vs emin olamiyorum

Ona kafa yordugunuz zamanlarda kalkın bakım yapın, saçınızı yapın makyaj yapın. Arkadaslarinizla eğlenceli sohbetler edin. Meditasyon yapın. Açın şarkı söyleyin. Size şikayet etmeye mi başladı, bir sorun yok ben memnunum diyin dinlemeyin.
Bakim yapip sac yapacak keyfim yok inanin gecen bir yakinim sacini boyatms esimde cok begendi bana sana cok yakisir sende bu renk boyat dedi soyledigim tek sey benim neyime sac boyatmak hic bir seye hevesim yok bombos yasiyorum . Herzaman ciftlere ozendim ama olmadi

Bende yazarken bunaldim valla . Ben ya hic birsey yapmamak yada pastayla parfum almak is
Emin degilim gelmesjne 1 saat kaldi birazdan cocugu uyutacagim o zman markete gidip gitmemeye karar verecegim 2 defa aradi kendisi sebi seviyorum ozur ddilerim vs emin olamiyorum
İstediği kadar özür dilesin davranışlarını değiştirmedikten sonra farketmez
eğer her özür dilediğinde affediyorsanız işin kolayını buldum gözüyle bakıyor eşiniz duruma :kahve:

Bakim yapip sac yapacak keyfim yok inanin gecen bir yakinim sacini boyatms esimde cok begendi bana sana cok yakisir sende bu renk boyat dedi soyledigim tek sey benim neyime sac boyatmak hic bir seye hevesim yok bombos yasiyorum . Herzaman ciftlere ozendim ama olmadi
Yanlış düşünüyorsunuz. Siz kendiniz için yapacaksınız eşiniz için değil.

Beklentilerinizi düşürdükçe daha mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz. Esiniz sizin onu sevdiginizi biliyor ve bana göre bir nevi durumu yumuşatmak için hediye bekliyorum falan demiş. Geçiştirmek için değil de içinizden geldiği gibi davranmanizi öneririm.

X