Gelinbaşı ve Gelin Tacı Arkadaşlar hangisi güzel???

2 güzel ama senin saç rengin koyu ise koyu bir saç rengine yakışacağını düşünmüyorum o model kendini o renkte göstermiş ama 3 numara hertürlü saç rengine gider ve önemli olan da giyeceğin elbisedir
sadece saç modellerine baktığımız zaman hepsi çok güzel ama giyceğin şeyle bir araya geldiğinde
çok uyumsuz olabiliyor ben 3 numara diyorum

bence 1. çok sade düğününe gelen başka biri de bu topuzdan yaptırabilir.
2. nin tacı çok farklı böyle bir taç bulabilirsen bence 2. çok güzel bir model.
3. modelde zaten 2. ye benziyo. onun da tacı farklı o tip topuzlara bence bu modellerdeki gibi kalın taçlar güzel duruyor.

Eğer hala tacını almadıysan fikrimi söylemek isterim
Kesinlikle 2 numara, saç modelide muhteşem canım aynen böyle yaptır,
Sakın sarkık bukleli ıvır zıvır şeyler yaptırma düz topuzlar çok daha güzel duruyor gelinlikte ve 2 nin önü muhteşem.

Canım bencede 2.

Bu arada tacın altından duağını taktırırsın. Nikah sırasında topuzunu kapatır ama nikahtan sonra duağını çıkarında topuzunda çok hoş görünür.

bencede kesinlikle 11111111111111111111111111111111 cok narin ve asil bir model birde tac ekle tamamdir!!!

canım dikkat ettiysen yüz hatları farklı hangi model sana nasıl yakışır dersen yüz şeklin nasılsa ona göre karar ver

canm 1.çk sade bence gelin dediğin biraz gösterişli olmalı.diğerleride sıradan..daha güzel modeller bulabilirsn tabi bu benm fikrim...

X