Arkadaşlar kızım su çiçeği mi?

Haticemms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
10
1
22
20 gün olmak üzere ve ilk burun akıntısı için ve iştahsızlık için götürdüm antibiyotik verdi ama içtikten 1 saat sonra hafif kaşınmaya başladı 10 gün kullanılması gerek ben kaşınmaya başlayınca bende 3 gün kullandım bıraktım kasıntı gecmedi 20 gün oldu hala da devam ediyor önce ufak bir şey cıkıyor sonra su doluyor içi sonra kasırsa yara oluyor sağlık ocağına götürdüm ilacı gösterdim ilacı yan etki etmiş dedi klamer verdi hıtrızın verdi ama hala gecmıyıo boyle ilk kabarcık olıyo sonra patlıyor yara gibi olıyo bilemedim ne oldugunu yardımcı olur musunuz ates olmuyor

Eklentiler

• IMG-20231217-WA0010.jpeg
    IMG-20231217-WA0010.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG-20231217-WA0011.jpeg
    IMG-20231217-WA0011.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG-20231217-WA0006.jpeg
    IMG-20231217-WA0006.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20231218-WA0020.jpeg
    IMG-20231218-WA0020.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 56
Cok sey olabilir.
En mantiklisi doktorun bakamasi. Impetigo da olabilir,su cicegide. Bence fotograf ile bizim bilmemiz zor.

20 gün olmak üzere ve ilk burun akıntısı için ve iştahsızlık için götürdüm antibiyotik verdi ama içtikten 1 saat sonra hafif kaşınmaya başladı 10 gün kullanılması gerek ben kaşınmaya başlayınca bende 3 gün kullandım bıraktım kasıntı gecmedi 20 gün oldu hala da devam ediyor önce ufak bir şey cıkıyor sonra su doluyor içi sonra kasırsa yara oluyor sağlık ocağına götürdüm ilacı gösterdim ilacı yan etki etmiş dedi klamer verdi hıtrızın verdi ama hala gecmıyıo boyle ilk kabarcık olıyo sonra patlıyor yara gibi olıyo bilemedim ne oldugunu yardımcı olur musunuz ates olmuyor
Ben 13 yaşında su çiceyi çikardim ayni böyleydi icersi su oluyor.Bedenin her yerinden çikiyor doktora gitdik su çiceyi oldugunu söyledi hepsini patlatmamizi söyledi ve ilaç verdi hepsinin üzerine sürüyorsun benekli oldum resmen.😁
Ve kaşınıyor kaşiyorsan lekesi kalıcak.Baya sürüyor geçmesi bu arada solması.

Merhaba geçti mi şikayetleriniz

X