Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum çok dardayım bir çıkmazın içine düştüm çıkamıyorum beni anlayan kimsem yok

Amcanı bilmem ne yaparım ! ,aileni bilmem ne yaparım dedi
Bende bunu anneme söyledim annem yine düzelir alttan al genç toy dedi
size küfür etmesini kaldıramıyorum anneeeee ! Böyle dedim annem yine sus dedi
Dün aradı anneme beni 1 saat kötüledi annem de o kadar pozitif konuştu ki

Adam şiddete meyilli ,
Bana sürekli sen bir yalancısın ,Senin her lafın yalan Kolpacısın Yalanını bilmem ne yapayım diyor
annem yine alttan al kızım
Adama güvenemiyorum ya ilişki istemiyorum beni çok yoruyor ama annem tatlı dil yılank deliğinden çıkarır diyip duruyor !

Anneniz üvey ya da sizden kurtulmaya çaışıyor olabilir mi? Geceleri kapınızı sıkı sıkı kilitleyin, bir gece ansızın girip sizi yastıkla boğabilir, o vibeı aldım yani kadından

Annem özellikle beni asla anlamıyor konu şöyle Bundan 1 buçuk sene önce biriyle 5 aylık bir ilişkim oldu sosyal medyadan tanıştık hoş biriydi sohbeti güzeldi ciddi ilişki istediğini söyledi konuşmaya başladık başlar da mükemmeldi ama bana yaşını yanlış söylemiş yalan yani kaybetmemek için neyse dedim insandır olabilir zamanla daha çok yalan söylemeye başladı Suriye de askerdi o aralar uzman çavuş bana sürekli hakaret etmeye başladı küfürler ağır İtamlar çok kere ayrıldık barıştık ve en son darbe bana iftiralar attı ve beni aldattı aldattığını da kabul etti ayrıldık ondan sonra benim bir ilişkim oldu onunda oldu beni 1 sene boyunca hep aradı yalvardı istemedim sonunda yine birgün annemi aradı annemi ikna etmiş izne gelmiş ailemle tanışmaya gelecekmiş kendini toplarmış düzelmiş falan anne gelmesin diye anneme yalvardım içim rahat değil dedim dur gelsin bi görelim öyle karar verelim dedi buraya geldi bizde kaldı birkaç gün fena değildi evet biraz değişmiş gibiydi ama bana yine uff sıkıldım git basımdan falan diyordu anneme diyordum ki anne hislerim eskisi gibi değil birsey olmaz bekle düzelir falan gitti gitmeden önce de beni tembihledi dedi ki gidince işlerim olacak seninle çok ilgilenemem falan neyse gitti bizim cenazemiz oldu amcam vefat etti amcam bize çok kötülükler yaptı Buda bana şöyle dedi
Amcan öldü sanki üzüldün mü !
Sanki amcanı çok seviyordun da!
Amcanı bilmem ne yaparım !
aileni bilmem ne yaparım dedi
Bende bunu anneme söyledim annem yine düzelir alttan al genç toy dedi bende kaldıramadım size küfür etmesini kaldıramıyorum anneeeee ! Böyle dedim annem yine sus dedi arama bırak o seni arasın dedi
Dün aradı anneme beni 1 saat kötüledi annem de o kadar pozitif konuştu ki kendimi balkondan asagı atmamak için zor tuttum hep onu haklı beni haksız buluyor !
Adam şiddete meyilli
Bana sürekli sen bir yalancısın
Senin her lafın yalan
Kolpacısın
Yalanını bilmem ne yapayım diyor
Birde diyor ki ben sana hep iyi davranmak zorunda mıyım ben hiç sinirli olamaz mıyım !
amnem yine alttan al kızım dedim ki ya yeter yaptıklarından bıktım sana güvenemiyorum
Oda şöyle dedi sen namussuz birisin o zaman
Aramız da yüzeysel Birseyler geçti onları kıllanıyor bana namuslu olsan bhnları yaşayıp gitmezsin diyor
Daha önce çok kızla konuşmasını yakaladım
Çok kere konuştuk dediler ekran görüntüsü attılar
Bana arkadaşım dedikleri eski sevgilileri çıktı
Adama güvenemiyorum ya ilişki istemiyorum beni çok yoruyor ama annem tatlı dil yılank deliğinden çıkarır diyip duruyor ! İntiharın eşiğindeyim ya kendimi yada annemi öldüreceğim içim rahat değil şüphe işindeyim anne beni zorlama nolur diye ağlıyorum o an tamam diyor sonra diyor ki iyi çocuk sende kötüsün diyor öz annem bu benim ben ne yapacağım ya 😭😭😭
Zorla değil ya istemiyorsan istemiyorsun. Net bir şekilde istemiyorum de, tamamen hayatından çıkar. Bu insandan sana zarardan başka birşey gelmez. Annene de şaşırdım ama o anlamıyorsa sen net ol. Asla bu kişiyle bir yola girme..

Cok enteresan anneniz varmış.
Sizden kurtulmaya çalışıyor heralde.
Başka hiçbir mantıklı sebep bulamadım. Adam melek de olsa istemiyorum dediysen orda bitmiştir ne bu ısrar

Abla annem rahatsız üsteleyince kriz falan geçiriyor ben 27 yaşındayım 7 senedir evin tüm yükü bende annede benim baba da evin reisi herşeyi annem hasta oldu aylarca hastane de yattı herşey bana kaldı iş ev yemek bulaşık omuzum da hala çok yük var annem kötü değil ama sağlıklı düşünemiyor tartışmaya girsem benim yüzümden birsey olur diye korkuyorum
Ya annene birsey olma ihtimali yuzunden olan senin hayatina olursa?

Annen iş güç sahibi olmasına kapılmış, seni yakacak, diren direnebildiğin kadar, baktın zorla verecekler, git polise sığın, mor çatıya başvur, önce bunları yapacağına dair anneni uyar, zorla evlendiremez. Bence sen yeteri kadar direnemiyorsun

Adam izne gelince sizde kalmasına müsaade eden anne mi? Ben şok. Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız annenizi dinleyin. Kendi başınıza bir insan bir birey oldugunuzu unutmayın. O pislik adamı etrafınızdan çevrenizden def edin ya.gerekirse git polise şikayet et bu nasıl rahatlık. Uzmansa yaz cimere bana musallat oldu peşimi bırakmıyor diye annen uğraşmıyorsa devlet uğraşsın. Okuduğum en saçma şey ola bilir. Kusura bakma annene çok kızdım.
Anneme bende çok kızıyorum 😭 çok yoruldum laftan anlamıyor sabaha kadar anlatıyorum pfff yeter diyor gidiyor

Kendi kararlarınızı alacak yaştasınız anneniz de size silah dayanıyor herhalde o yüzden he deyip geçin adama da net şekilde yolu gösterin

Bir de kafama takıldı adam annenizle iletişim kurup annenizi ikna ederken falan siz neredeydiniz
Mesela ben işte olıyordum dışarı çıkıyorum o zamanlar annem arıyor

ben ayni boyle igrenc biriyle nisanlandim belki duzelir dedim hep ne tehditi bitti ne hakareti en son dayanamayip ayrildim inan asla duzelmiyorlar insan neyse o asla bi daha bir araya gelme bence annenden de mumkun oldugunca uzak dur yasadiklarini asla anlatma oyle anneler cok aman evlensin de nasil olurda olsun diyen sanki evlenince hersey cozulecek kendi ayaklarinin ustunde dur en onemlisi o gecer bu gunler 💪🏻💪🏻

ben ayni boyle igrenc biriyle nisanlandim belki duzelir dedim hep ne tehditi bitti ne hakareti en son dayanamayip ayrildim inan asla duzelmiyorlar insan neyse o asla bi daha bir araya gelme bence annenden de mumkun oldugunca uzak dur yasadiklarini asla anlatma oyle anneler cok aman evlensin de nasil olurda olsun diyen sanki evlenince hersey cozulecek kendi ayaklarinin ustunde dur en onemlisi o gecer bu gunler 💪🏻💪🏻
Nasıl kurtuldun ondan bende suan tam bu durumdayım burada bazı insanlar inanmıyor ama bu durumu sadece yaşayan bilir

X