Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum çok dardayım bir çıkmazın içine düştüm çıkamıyorum beni anlayan kimsem yok

selen3423

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
72
27
Annem özellikle beni asla anlamıyor konu şöyle Bundan 1 buçuk sene önce biriyle 5 aylık bir ilişkim oldu sosyal medyadan tanıştık hoş biriydi sohbeti güzeldi ciddi ilişki istediğini söyledi konuşmaya başladık başlar da mükemmeldi ama bana yaşını yanlış söylemiş yalan yani kaybetmemek için neyse dedim insandır olabilir zamanla daha çok yalan söylemeye başladı Suriye de askerdi o aralar uzman çavuş bana sürekli hakaret etmeye başladı küfürler ağır İtamlar çok kere ayrıldık barıştık ve en son darbe bana iftiralar attı ve beni aldattı aldattığını da kabul etti ayrıldık ondan sonra benim bir ilişkim oldu onunda oldu beni 1 sene boyunca hep aradı yalvardı istemedim sonunda yine birgün annemi aradı annemi ikna etmiş izne gelmiş ailemle tanışmaya gelecekmiş kendini toplarmış düzelmiş falan anne gelmesin diye anneme yalvardım içim rahat değil dedim dur gelsin bi görelim öyle karar verelim dedi buraya geldi bizde kaldı birkaç gün fena değildi evet biraz değişmiş gibiydi ama bana yine uff sıkıldım git basımdan falan diyordu anneme diyordum ki anne hislerim eskisi gibi değil birsey olmaz bekle düzelir falan gitti gitmeden önce de beni tembihledi dedi ki gidince işlerim olacak seninle çok ilgilenemem falan neyse gitti bizim cenazemiz oldu amcam vefat etti amcam bize çok kötülükler yaptı Buda bana şöyle dedi
Amcan öldü sanki üzüldün mü !
Sanki amcanı çok seviyordun da!
Amcanı bilmem ne yaparım !
aileni bilmem ne yaparım dedi
Bende bunu anneme söyledim annem yine düzelir alttan al genç toy dedi bende kaldıramadım size küfür etmesini kaldıramıyorum anneeeee ! Böyle dedim annem yine sus dedi arama bırak o seni arasın dedi
Dün aradı anneme beni 1 saat kötüledi annem de o kadar pozitif konuştu ki kendimi balkondan asagı atmamak için zor tuttum hep onu haklı beni haksız buluyor !
Adam şiddete meyilli
Bana sürekli sen bir yalancısın
Senin her lafın yalan
Kolpacısın
Yalanını bilmem ne yapayım diyor
Birde diyor ki ben sana hep iyi davranmak zorunda mıyım ben hiç sinirli olamaz mıyım !
amnem yine alttan al kızım dedim ki ya yeter yaptıklarından bıktım sana güvenemiyorum
Oda şöyle dedi sen namussuz birisin o zaman
Aramız da yüzeysel Birseyler geçti onları kıllanıyor bana namuslu olsan bhnları yaşayıp gitmezsin diyor
Daha önce çok kızla konuşmasını yakaladım
Çok kere konuştuk dediler ekran görüntüsü attılar
Bana arkadaşım dedikleri eski sevgilileri çıktı
Adama güvenemiyorum ya ilişki istemiyorum beni çok yoruyor ama annem tatlı dil yılank deliğinden çıkarır diyip duruyor ! İntiharın eşiğindeyim ya kendimi yada annemi öldüreceğim içim rahat değil şüphe işindeyim anne beni zorlama nolur diye ağlıyorum o an tamam diyor sonra diyor ki iyi çocuk sende kötüsün diyor öz annem bu benim ben ne yapacağım ya 😭😭😭

zamanla daha çok yalan söylemeye başladı Suriye de askerdi o aralar uzman çavuş bana sürekli hakaret etmeye başladı küfürler ağır İtamlar çok kere ayrıldık barıştık ve en son darbe bana iftiralar attı ve beni aldattı aldattığını da kabul etti ayrıldık
zorunuz mu var,ne diye yol vermediniz ilk falsosunda? normal sayılacak şeyler de yapmamış hani,insandır diyip geçesiniz.
annemi aradı annemi ikna etmiş izne gelmiş ailemle tanışmaya gelecekmiş kendini toplarmış düzelmiş falan anne gelmesin diye anneme yalvardım içim rahat değil dedim dur gelsin bi görelim öyle karar verelim dedi
anneniz iyi mi??:oha:
buraya geldi bizde kaldı birkaç
oha, ne alaka yani. beni aldatan,bana iftira atan leş herif,gelecek evimde kalacak.annenizin mantıklı düşünebilen birisi olduğunu düşünmüyorum.
ine uff sıkıldım git basımdan falan diyordu anneme diyordum ki anne hislerim eskisi gibi değil birsey olmaz bekle düzelir falan
:işsiz:
annem yine düzelir alttan al genç toy dedi bende kaldıramadım size küfür etmesini kaldıramıyorum anneeeee ! Böyle dedim annem yine sus dedi arama bırak o seni arasın dedi
Dün aradı anneme beni 1 saat kötüledi annem de o kadar pozitif konuştu ki
amnem yine alttan al kızım

anneniz sizden kurtulmaya falan mı çalışıyor?? bu ne yahu??

kolay kolay böyle bir şey demem ,ama kusura bakmayın da gerçekten inanamayacağım kadar abartı konunuz.

anneniz gerçekten böyleyse profesyonel yardım alsın, böyle leş bir adamla zorla birlikte olmanızı istemesi falan.

hayretler içindeyim,ama bence konunuz gerçek değil gibi. üzgünüm.

Anneniz ne olsun istiyor? Yıllarca sizi bir karaktersiz için mi büyütmüş, bunca emeği adi herifin biri gelsin de heba etsin diye mi vermiş. Gerçekten öz mü anneniz emin misiniz? Normalde bu yaptıklarının yarısını duysa adama dünyayı dar etmesi gerekir oysaki. Çok ilginç.

Annem özellikle beni asla anlamıyor konu şöyle Bundan 1 buçuk sene önce biriyle 5 aylık bir ilişkim oldu sosyal medyadan tanıştık hoş biriydi sohbeti güzeldi ciddi ilişki istediğini söyledi konuşmaya başladık başlar da mükemmeldi ama bana yaşını yanlış söylemiş yalan yani kaybetmemek için neyse dedim insandır olabilir zamanla daha çok yalan söylemeye başladı Suriye de askerdi o aralar uzman çavuş bana sürekli hakaret etmeye başladı küfürler ağır İtamlar çok kere ayrıldık barıştık ve en son darbe bana iftiralar attı ve beni aldattı aldattığını da kabul etti ayrıldık ondan sonra benim bir ilişkim oldu onunda oldu beni 1 sene boyunca hep aradı yalvardı istemedim sonunda yine birgün annemi aradı annemi ikna etmiş izne gelmiş ailemle tanışmaya gelecekmiş kendini toplarmış düzelmiş falan anne gelmesin diye anneme yalvardım içim rahat değil dedim dur gelsin bi görelim öyle karar verelim dedi buraya geldi bizde kaldı birkaç gün fena değildi evet biraz değişmiş gibiydi ama bana yine uff sıkıldım git basımdan falan diyordu anneme diyordum ki anne hislerim eskisi gibi değil birsey olmaz bekle düzelir falan gitti gitmeden önce de beni tembihledi dedi ki gidince işlerim olacak seninle çok ilgilenemem falan neyse gitti bizim cenazemiz oldu amcam vefat etti amcam bize çok kötülükler yaptı Buda bana şöyle dedi
Bende bunu anneme söyledim annem yine düzelir alttan al genç toy dedi bende kaldıramadım size küfür etmesini kaldıramıyorum anneeeee ! Böyle dedim annem yine sus dedi arama bırak o seni arasın dedi
Dün aradı anneme beni 1 saat kötüledi annem de o kadar pozitif konuştu ki kendimi balkondan asagı atmamak için zor tuttum hep onu haklı beni haksız buluyor !
Adam şiddete meyilli
Senin her lafın yalan
Kolpacısın
Birde diyor ki ben sana hep iyi davranmak zorunda mıyım ben hiç sinirli olamaz mıyım !
amnem yine alttan al kızım dedim ki ya yeter yaptıklarından bıktım sana güvenemiyorum
Aramız da yüzeysel Birseyler geçti onları kıllanıyor bana namuslu olsan bhnları yaşayıp gitmezsin diyor
Adama güvenemiyorum ya ilişki istemiyorum beni çok yoruyor ama annem tatlı dil yılank deliğinden çıkarır diyip duruyor ! İntiharın eşiğindeyim ya kendimi yada annemi öldüreceğim içim rahat değil şüphe işindeyim anne beni zorlama nolur diye ağlıyorum o an tamam diyor sonra diyor ki iyi çocuk sende kötüsün diyor öz annem bu benim ben ne yapacağım ya 😭😭😭
Simdiden boyleyse evlennince neler olacak bence sevgiliniz olacak kisinin de pslplojik durumu iyi degil .sizi yoran yipratan yerde kalmayın 1 kere aldatan defalarca aldatir. anladigim kadariyla siz de iyi degilsiniz intihar edecegim falan diyorsunuz oncelikle o insani hayatinizdan cikarin hicbirsey sizin hayatinizdan daha degerli degil intihar edeceksiniz ne olacak o baskalariyla hayatini sirdurmeye devam edecek hicbirsey yokmus gibi. bir baskasiyla hayatiniza bakin iyi insan cikacaktir karsiniza .anneniz icin birsey soyleyemeyecegim boyle bi anne nasil olur bilmiyorum bi cocugun olsa onun iyiligini isterdim elimden gelenei de yapardim onun iyiligi mutluligu icin yeterki mutlu olsun isterdim.

Adam şiddete meyilli
Senin her lafın yalan
Kolpacısın
Aklin varsa sakin askerle evlenme. O annendende kac kacabildigin kaar gerceken kac bak. Manyak kadin

Adam izne gelince sizde kalmasına müsaade eden anne mi? Ben şok. Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız annenizi dinleyin. Kendi başınıza bir insan bir birey oldugunuzu unutmayın. O pislik adamı etrafınızdan çevrenizden def edin ya.gerekirse git polise şikayet et bu nasıl rahatlık. Uzmansa yaz cimere bana musallat oldu peşimi bırakmıyor diye annen uğraşmıyorsa devlet uğraşsın. Okuduğum en saçma şey ola bilir. Kusura bakma annene çok kızdım.

Normalde tam tersi olur, kız hakarete aldatılmaya rağmen aşıktır görmezden gelir anne kızını uyarır ilişkiyi onaylamaz falan
Sizinkinde bir terslik var
Annem beni çok yoruyor çok yoruldum istemiyorum diyorum vicdan yaptırıyor bana seviyorum evet ama onunla bir gelecek olmaz sevmek sevgi herşeyi kaldıramaz olmuyor adama karşı içim rahat değil

Annen kafayı yemiş

Kocasız kalacaksın falan diye mi korkuyor?
Adamın sizde kalmasından tut yüzüne edilen küfürleri bile bile hala ne diye seni adama yamamaya çalışıyor. Annenle de pek muhatap olma en iyisi
Sanki ortada kaldım daha yaşım 27 sinirli biriyim evet ama adam benim sürekli damarıma basıyor sevgililer gününde mesela harika bir mesaj attım verdiği cevap aynen şu ... ayyy canım teşekkürler çok mutlu oldum hadi bana hediye al

Sartlariniz olgunlastiginda annenizin yanından ayrılın. Sizin hayatınıza kötü mudahalelerde bulunuyor. Zorla yanlış bir geleceğe doğru gidebilirsiniz. Kendinizden emin olun ve annenizi iliskilerinizden uzak tutun. Evde bir baba yok belli ki. Anneniz kocasizligi eksiklik gibi algılayan biri.
Babam var ama babamın yanında ayrı konuşuyor benimle çok ayrı konuşuyor dün erkek kardeşim sitem etti anne sen bu kızı yanlışa itiyorsun yapma nolur bak takıntı haline getirmişsin adamı anlaşamıyorlar işte evlenseler hergün kavga edip gelecek öyle daha mı iyi

X