Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaşlar son defa doğal yolları denicem..Programımı yaptım.

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Yıllardır bu konuyu araştırıyorum.Hiç bi zaman düzenli uygulayamadım.Göğüs ölçüm alttan 75 üstten 81-82 çıkıyor.75 A beden bile dolu bi şekilde dolmuyor.Araştırmalarım sonucu faydalı olacağını düşündüğüm 4 yöntem var.

1- şerbetçiotu çayı içmek.
2-hayıtotu çayı tüketmek.
3-sabah akşam 5-10 dk masaj.(Doğallığından emin olduğunuz bir yağla veya buz kalıplarıyla)
4-göğse yönelik bazı sporlar.

Güvendiğim sitelerden şerbetçiotu ve hayıt aldım.
Günde 2 bardak şerbetçiotu.
Gece uymadanda bir bardak hayıt otu içmeyi düşünüyorum.(saçları döktüğünü duydum umarım dökmez.)
Günde yarım saat sporda zaten yapmamız gereken bişey.
Programı günlük uyguladığımda sizi bilgilendiririm.
(Yıllar önce saraçoğlunun göğüs büyütme kürünü alıp tam uygulamamıştım.Onun içindede şerbetçiotu ve hayıt vardı.Yalnız beslenmede avakado yemeyide önermişti.tanesi 5-6 liradan satılıyor.pahalı ve içeriği çok yağlı bir yiyecek.Maddi durumu olanlar onuda ekleyebilir)
Umarım bu sefer olur..tembellik yapmadan uygularım..Madem 10 cm bile büyütenler var en azından denedim ama olmadı derim..Meme protezinede sıcak bakamıyorum malesef.İstediğim büyük göğüs değil asla..75 a veya b kup dolu dolu bir göğüs en azından..
Bu programı uygulayacak arkadaşlarla haftalık yada aylık haberleşebiliriz..

Dolu dolu bir program canım kesinlikle şerbetçi otu ve masaj kilit nokta bende ilk basladigimda alt80 üst 85-86 falandır bir ay şerbetçi otu içtim ve keten tohumu yağı ile masaj yaptım ilk bir ay üstten doksan oldu daha sonra şerbetçi otunu krem yaptım zaten okumusundur yapılışini adaçayı içtim yatmadan önce ve gündüzden rezene çayı ayrıca hergun buz masajı yoğurda kara üzüm çekirdeği atıp yiyebilirsin yoksa kara üzüm yiyebilirsin varsa hurma günde üç tane,bol nane ve nar ikinci ayın bitti canım ustten96cm üçüncü ayima geçerim kalıcı olması için bu ayda şerbetçi otu icicem ve masaj olarak çörek otu yağı ile masaj yapıcam hedefim üstten 102 falan çünkü sırt ölçüm seksen ve b cup şuanda doluyor ve Azda boşluk kalıyor 100olunca tam dolar diye düşünüyorum iki cm de tassin demiama ben birçok yorum okudum canım inanki büyüyor buyumuyo diyenler üç haftada bırakanlar ki ben ucuncu ayına gecccem marta kadar masaj ve karışık bitki çaylarla devam ediyor azalticam durmak yok yola devam İNAN

Bu arada şerbetçi otunu sakın iki bardak içme mide bulantısı yapıyor ve zararlı hayatım bir şerbetçi bir rezene yapabilirsin

Seninle bu yola varım canım hayiti şerbetçi otu ile içme şerbetçi otu östrojen artıran bir bitki hayıt ise hormon dengeleyicihayiti en son iç sekerim

Dolu dolu bir program canım kesinlikle şerbetçi otu ve masaj kilit nokta bende ilk basladigimda alt80 üst 85-86 falandır bir ay şerbetçi otu içtim ve keten tohumu yağı ile masaj yaptım ilk bir ay üstten doksan oldu daha sonra şerbetçi otunu krem yaptım zaten okumusundur yapılışini adaçayı içtim yatmadan önce ve gündüzden rezene çayı ayrıca hergun buz masajı yoğurda kara üzüm çekirdeği atıp yiyebilirsin yoksa kara üzüm yiyebilirsin varsa hurma günde üç tane,bol nane ve nar ikinci ayın bitti canım ustten96cm üçüncü ayima geçerim kalıcı olması için bu ayda şerbetçi otu icicem ve masaj olarak çörek otu yağı ile masaj yapıcam hedefim üstten 102 falan çünkü sırt ölçüm seksen ve b cup şuanda doluyor ve Azda boşluk kalıyor 100olunca tam dolar diye düşünüyorum iki cm de tassin demiama ben birçok yorum okudum canım inanki büyüyor buyumuyo diyenler üç haftada bırakanlar ki ben ucuncu ayına gecccem marta kadar masaj ve karışık bitki çaylarla devam ediyor azalticam durmak yok yola devam İNAN
yani sizin 10 cm bi fark oldu..sütyen ölçünüz bir beden değişmeli bu durumda yada eskisine göre dolgun olmalı..cm.ler kişiden kişiye çok farkediyor..benim sütyenin yarısı boşya:KK43:((

Seninle bu yola varım canım hayiti şerbetçi otu ile içme şerbetçi otu östrojen artıran bir bitki hayıt ise hormon dengeleyicihayiti en son iç sekerim
ŞERBETÇİOTU nun tadını seviyorum bende bulantı yapmadı..östrojeni artırması tehlikeli bişeymi..günde 2 bardak fazlamı sizce

Östrojen hormonu artimi tabiki çok riskli kıllanma,kist,kanser bile edebilir Allah korusun ben hiç sevmedim ya ilitip üç yudumda huplettim valla sen uyumadan iki saat önce iç gündüz ya adaçayı yada rezene iç sana tavsiyem

keşke eski yeni hali diye fotoğralasaydın..daha bariz görürdün aradaki farkı..sencede bu yaptıklarından sonra 1 beden büyümüşmüdür..mesela benim üstler dümdüz sayılır oralarda dolgunlaşıyormu..

İmm dur netten buraya before after yapayım, göğüs dokunun nerde olduğuna bağlı canım benimki mesela biraz daha aşağıda olduğu için altta şişkinlik oldu fotoğraf ile bunu şöyle göstereyim farki

Eski hali netten buldum bunun aynısı hatta iki göğsümde orantısız di sağ daha küçük halı bunun

Eklentiler

• 20180129_203103.png
    20180129_203103.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 646
İki aylık emeğin sonucu bunun bir tık daha küçüğü ama olmasını istediğim tam bu bir üç dört cm daha küçük benimki bundan

Eklentiler

• 20180129_203045.png
    20180129_203045.png
    144,3 KB · Görüntüleme: 445
İki aylık emeğin sonucu bunun bir tık daha küçüğü ama olmasını istediğim tam bu bir üç dört cm daha küçük benimki bundan
benimde alt tarafa doğru dolgun..üst kısım dümdüz.6-7 cm lik fark alttan kaynaklı yani..
Siz bu sonucu elde ettiyseniz umutlandım açıkçası..bi dümdüz olanlar var 2-3 cm dokusu olan..eğer doku 4-5 cm ve fazlasıyla sanırım büyüme ihtimali o kadar artıyor.
Benim 10 cm büyüme olursa zaten 75 beden tam dolar..şuan sütyenin yarısı boş durumda.Umarım istediğimiz sonuçlara ulaşırız..

Kızlar serbetçiotunu sabah içsek hayıtı akşam içsek olur mu ??

Çörek otu yağı kullanıyorum ben daha bir hafta oldu ayrıca buz masajı yapıyorum her gün bir bardak adacayi içiyorum.Kizlar açıkçası bu yöntemler bana uydurma geliyordu biraz ama denemekten ne çıkar ki dedim.Bir ay felan düzenli kullanacağım gelişme olursa paylaşırım

Çörek otu yağı kullanıyorum ben daha bir hafta oldu ayrıca buz masajı yapıyorum her gün bir bardak adacayi içiyorum.Kizlar açıkçası bu yöntemler bana uydurma geliyordu biraz ama denemekten ne çıkar ki dedim.Bir ay felan düzenli kullanacağım gelişme olursa paylaşırım
bi gelişme sağladınızmı? şuan bedeniniz kaç?

bi gelişme sağladınızmı? şuan bedeniniz kaç?
Canım öyle çok bir değişiklik olduğunu söyleyemem ancak normalde 75B takıyorum biraz boşluk oluyordu önde şimdi tam olmaya başladı.Her gün düzenli en az 10 dk masaj yapıyorum hiç aksatmadan ve kısa bir zamanda biraz da olsa dolgunluk olduğunu söyleyebilirim.Folyo gibi bir şeyle sarıyorum yatmadan önce hem yağı daha iyi emiyor hem de kıyafete felan bulaşmıyor

Takipteyim. Ben de bu arada bugün başlamak istiyorum.
Benim programım.
Her sabah tibet egzersizi.
Her sabah 21 kara üzüm, 3 adet hurma.
Şerbetçiotu kremi dün hazırladım. Her sabah ve akşam masaj.
Yarı elma sirkesi, yarı su ile hazırladığım buz ile masajı. Günde bir kere.
Sabah çemen tohumu çayı, akşam adaçayı.
Akşamları yoğurtlu küç ve çemen unu.
Yatarken telkin.

11 Nisan: 6 cm
Hedef: 20 cm

Şimdilik bu kadar. Belki aklıma geldikçe bir kaç şey daha ekleyebilirim.

Ara sıra yazın kızlar. Kaç tane konu gördük yazacağım deyip yazmayanları... Gelişmelerden haberdar olalım.
Bu arda haftada bir kere ölçmeyi düşünüyorum.

X