arkadaşlar yardım :'(

lebeaute canım doktorundan memnun kaldın mı ? şu anda burnun nasıl , istediğin gibi oldu mu ? Sende resimlerini koymuşmuydun ?
bu arada geçmiş olsun , atlaşmışsın a.s.

canım bende burun ameliyatı oldum bendede kemik eğriliği ve burun ucum hem düşük hemde genişti o yüzden ameliyat oldum bendede var burun ucuma kıkırdak koymuş yani çünkü doktorum burun ucunda düşme hiç olmasın die koyuyormuş..doktor bilmediği şeyi yaparmı ve sana neden sölesin ki kıkırdak koyayım mı die..ne gerekiyorsa onu yapar.doktorunda hiç bir hata yok bence gerekmiş ki oda koymuş..ama bende hiç bi sorun olmadı ama senin de zamanla herşey geçer hiç endişelen me

10 gün önce burnumdan ameliyat oldum eğrilik vardı kırıktı burnum birde ucu çok büyüktü onu küçülttü burnumda değilde problem benim haberim olmadan burunla dudak arasına kıkırdak yerleştirmiş bana önce dediki dikiş var o gün dikişleri aldırmaya gidincede dikişini alcak diye beklerken orda dikiş yok kıkırdak koydum oraya dedi ve benim haberim yok sormasam hiç sölemiycek niye öle bişi yapma gereği duydunuz dedim yapmam gerekiyordu dedi geçiştirdi sinirlerim çok bozuk ağlamaklı dolaşıyorum gülemiyorum ağzımı açamıyorum herkesemi yapıosunuz dedik gerek duyduğumuz kişlere dedi yapıoruz çok nadir dedi ya bi anlam veremiyorum açıklamadıkça dahada kötü oluyorum sürekli gözlerim dolu dolu geziyorum gülemiyorum bile güldükçe kıkırdak zorlanıo bilgisi olan birileri varsa lütfen yardım etsin yardımlarınıza çok ihtiyacım var artık burnumdan geçtim :'(((

canım hiç üzülme ben ameliyat olalı 20.günüm ama bende üst dudağımı normal kıpırdatamıyorum rujumu bile iki dudağıma sürüyorum hani şu yedirme hareketini yapamıyorum denedim ama burnumdan çekiyo ve acıyo gayet normal bende seninki gibi kıkırdak yok olmadığı halde böyle herkesin farklı farklı sorunları var işte bende senin gibi ağlamaklı değil ağlayan gözlerle geziyodum ama iş olacağına varıyo bakalım beklicek görcez inşallah en güzelini görürüz hiç üzülme.

inşallah geçer düzelmeye başlıyorum gitgide burnumda çok şiş ama güzel duruyo diyolar küçücük kalkık bi burnum oldu bi de şişlikler zamanla geçerse tam süper olcak :))

cnm cok geçmiş olsun sana sormadan etmeden nasıl böyle bir şey yapabilirki bilmiyorumkismile çok şaşırdım. Acaba yanlışlıkla bir şey mi yapti ameliyat esnasında. Sorsana cnm iyice sıkıştır memnun olmadığını rahatsızlıklarını dile getir. İyileşme süresini felan öğren en azından ona göre davranırsın. Üzülme bu kadar elbet bir açıklaması vardır
aynen çok geçmiş olsunn

çok teşekkürler arkadaşlar oof şu şişlikler bi inseydi burnumun üstünde siyah siyah lekeler oldu güneş kremide kullanıyorum ama neden oldu anlamadım kabuk tuttu artık gün sayıyorum ya bugün 16. gün

geçmiş olsun mutsz. merak etme biraz daha sabret. ameliyatını nerde oldun peki doktorunuda merak ettimCADIARZU

canım hiç üzülme ben ameliyat olalı 20.günüm ama bende üst dudağımı normal kıpırdatamıyorum rujumu bile iki dudağıma sürüyorum hani şu yedirme hareketini yapamıyorum denedim ama burnumdan çekiyo ve acıyo gayet normal bende seninki gibi kıkırdak yok olmadığı halde böyle herkesin farklı farklı sorunları var işte bende senin gibi ağlamaklı değil ağlayan gözlerle geziyodum ama iş olacağına varıyo bakalım beklicek görcez inşallah en güzelini görürüz hiç üzülme.

ayyyyy görünce hemen yazmak istedim.Ben de şu anda ağrı yok ama masaj yaparak bastırınca hafifi ağrı oluyor.Bir de adasucuğum şu ruj sürerken dudağa yedirme hareketi var ya onu ben de yapamıyorum.yani yapıyorumda sanki burnumdan çekiliyo gibi değişik bişey oluyo.galiba dikişlerin yeri daha tam kaynamadığı için öyle oluyor:))

yaa bişi sorcam kızlar burnumun içinin ıslanması yasakmış öle bişi varmı bana doktorum hiç bişi sölemiyo ya duyduklarımı uygulamaya çalışıyorum dün çok soğuktu dışarı çıkmıştım öle bi şiştiki anlatamam burnum yüzüm doktorunuzun önerdiği şeyleri benle paylaşabilirmisiniz şişlikler için ne iyi gelir acaba burnumun üstü kabuk tuttu güneş kremini sürdükten sonra kabuklanmaya başladı benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı?

canım ya tam tersi benim doktorum solüsyon verdi burnumu ıslatmam için.hem burnumun içini temizliyo hem rahat nefes almamı sağlıyor.niye ıslatmaman gerektiğine bir anlam veremedim!!!!

canım bılıyorsun degıllmı doktorun sana sormadan kırtakkk koymus amaa senın burnumm düşmee ihtimalıı artık sıfırr yanıı bılıyorsun bazı burun ameliytlarındaa 2 .. hataa daha fazlaa amelıyatt ihtiyac duruyolarr yanıı çok saglammm bır burunn varr güle güle kullann dıylmm

çook teşekkür ederim öleymiş :) görenler şiş olmasına rağmen çok beğeniyo hiç estetik olduğuda belli olmuyomuş tek sorunum yüzüm ve burnum çok şiş görenler ağladınmı dio ailem bile şu şişliklerde geçerse herkes beğeniyo bi ben beğeniyorum alışamadım burnuma inş güzel olur ya..

X