Arkadaşlık yardım ?

ghl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
56
-12
Arkadaşlar merhaba bayan katılımcıyım.uzun zamandır aklımı meşgul eden bir konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var . Bi arkadaşım var (bayan)benimle çok ilgileniyordu iyi kötü zamanlarımda hep yanımda oldu ,hediye arama mesaj hepsi iyi gidiyordu ben onun kadar yapmıyorum ama yapım gereği yani herkese böyleyim mesela iyi geceler vs mesajları bana göre değil.o atıyordu cevap yazıyordum ama. Sonra bu dönemde kendisi kişisel gelişime teta hayling falan merak sardı. Ben de kişisel gelişime merak sardım bu arada Bayadır araştırıp okuyorum neyse bu birden değişti ,samimiyetin yerini yapmacık konuşmalar aldı ,telefona geç dönmeler mesajlara bazen cevap vermemeler ,hal hatır soruyor iyi canım deyip kendininkini araya sıkıştırmalar falan ben de onun yaptığı gibi yapmaya başladım ama bozuluyorum da sevdiğim bi arkadaşımdı. Nasıl davranmalıyım sizce

Kimseye gerektiğinden fazla değer vermeyin
Kim neyi hak ediyorsa öyle davranın kafaya da takmayın

Mesajlaşmayı birakin günde 1 defa 10 dk konuşmak yeterli mesaj işi çocukça bence , hicbir arkadaşımı mesajla rahatsız etmem ararım öylesine aradım dedim sohbetimi ederim , soracağım varsa sorarım kapatırım. Mesajlaşmayı sağlıklı bulmuyorum yanlış anlaşılmaların en büyük nedeni .

Mesajlaşmayı birakin günde 1 defa 10 dk konuşmak yeterli mesaj işi çocukça bence , hicbir arkadaşımı mesajla rahatsız etmem ararım öylesine aradım dedim sohbetimi ederim , soracağım varsa sorarım kapatırım. Mesajlaşmayı sağlıklı bulmuyorum yanlış anlaşılmaların en büyük nedeni .
Evet ben de sevmem işte böyle şeyleri o seviyor diye cevap yazıyordum çok ilgili bi arkadaş kırmak istemedim ama şimdi tam tersi davranıyor ben de uzak duruyorum ama bozuluyorum da

Hiçbir arkadaşımla bu denli samimiyet kurmadım ,

Sanki arkadaşından değil de sevgilinden bahsediyor gibisin

Telefona geç dönmeler, iyi geceler mesajları falan😅😅
İki normal arkadaşa fazla değil mi bu samimiyet yahu ☺️
Bence de öyle çok ilgili bir arkadaş her arkadaşına böyle ama sevgili gibi ilgili davranıyor

Ben de bunu merak ettim, bu kadar yakınlığı başka türlü anlamlandıramadım. siz soğuk davranınca ilgisini kaybetmiş olabilir
Ben de anlamıyorum işte kişisel gelişim kendine değer verin falan hep duyuyoruz ya onu mu yanlış anladı nedir

X