Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ne hastalığın var ki ???? Yani krem cilt lekelerine, beyazlamaya, cildi pürüzsüzleşmesine, çillere vs iyi geliyor diye biliyorum hastalıklara iyi geliyormuymuş ben bilmiyorum bişey diyemem o konuda

lütfen yardımcı olur musun? Önceki aldığım kremde salak gibi kandırıldım,bu kadar umut bağlayıp sonuç alamamam çok bozdu moralimi. Eski hâlimi göremiyorum artık. Bana küçük bi umut bile versen o kadar mutlu olucam ki..

kadının facete grubu var, bayaa bi kişi memnun kalınca deneyeyim dedim,kadının konuşması da çok samimi geldi,kandırılmış oldum işte sen bi çare bulabildin mi ?

Benim yıllardır güneş,terleme ve nemli havada cildimde sivilceye benzer kızarıklıklar oluşuyordu, kışın geçiyordu son zamanlarda güneşte fazla kaldım cildim bozulmaya başladı, bende doktora gittim doktor bir ilaç yazdı, sonra vazgeçtim sana zoretanin yazıyorum dene bakalım dedi ve kullandım şuan tedavim biteli 15 gün oldu cildim tamamen olmasada büyük ölçüde iyileşti kalan yerler için gece differin kullanıyorum, şimdi birde kantaron yağını keşvettim gündüzleri sivilce lekelerine bunu sürüyorum bir günde etkisini belli etti, yara,yanık ve izler için kullanılıyormuş ''kantaron'' yağını cilldinde bu tip şikayeti olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum kullanın ve görün öyle arnavut kremininin orjinalini bulmanız çok zor bulsanız bile dişleri gözden çıkarmanız lazım hiç kullanmayın bence ha eğer beyazlamak için kullanmak istiyorsanız bilemem zaten sonuc kalıcı olmaz zamanla cilt eski haline döner.

Son düzenleme:

O salaklardan biride benim malesef :) o face' deki gördüğünüz kesinlikle gerçek değil. Senin cilt lekelerin varmış bende nohut büyüklüğü kadar güneşten kaynaklanan leke vardı, yoğut ve karbonatı karıştırıp o bölgeye 1 ay boyunca sürdüm, lekeden eser kalmadı ama sen hastalıktan dolayı oluştu diyorsun, sana tavsiyem önce bir cildiyeye görün geçmiş olsun.

Arkadaşa yardımcı oldum orjinal arnavut kremi için ancak dediğiniz doğru uzun yıllar kullananlarda ve çok sık yani günde 3 kere yıllarca bu kremi kullanan kişilerde dişlerde sıkıntı yapabilirmiş diye duymuştum bende ama bilemiyorum tabi şuan bir sıkıntı yok ben 9-10 yıldır kullanıyorum inşallah olmaz çünkü vazgeçemem bu kremden

Kullanmaya başladım,cildimde kurumalar başladı ve minik lekelerimde bi açılma var.ama büyükleri için biraz zaman lazım çok saolun

Bende bu kremi 5 gün önce kullanmaya basladim ..kullanmaz olaydim sivilceleri gecirecegine minik minik yağ bezeleri cikti cildim pütür pütür oldu ..herkesin cilt yapisi farklı o yüzden heskeste ayni etkiyi göstermez ..birde buradaki dişle ilgili yorumları okuyunca krem çöpü boyladi..bi daha aman bilmediğim şeyleri kullanmam .

İçinde civa var bu kremin. Uzun süreli kullanımda dişler dökülüyor. Bir de hamileyken ya da şüphesi varken asla kullanılmamalı. Bu kremin yapılışı çok zormuş, civanın zehiri gidene kadar dövülüyormuş tereyağla(?) ve birkaç şey karıştırılıyormuş. Kırk günde hazırlanıyormuş. Yengem arnavuttur, ama kullanmaz. Çok zararlı olduğunu söylüyor.

Kullanmaya başladım,cildimde kurumalar başladı ve minik lekelerimde bi açılma var.ama büyükleri için biraz zaman lazım çok saolun
çok sevindim cnm çok şükür... dişler hakkında söylenilenleri duyuyorsun gerektiği kadar kullan güzelleşçez diye dişten olmayalım :))))

zekiş gündüz kremi magduru olarak arkadaşın tavsiyesiyle civasız soft aklık kremi aldım gayet güzel hemde etkili reklamlı ürünlere dünya para veermeye tövbe ettim bence bu daha iyi

arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım kreme civa yerine arbutin katmışlar kremin saglık izinleri falanda var harika bir krem 1 haftada anlıyorsunuz zaten civaya bende çok karşıyım. bu kremi googleye civasız aklık kremi yazarak bulabilirsiniz. bazı kişilerde civasız aklık kremi olmaz demiş o zaman tümleke ve cilt beyazlatıcı kremlerde civamı var saçma.

merhaba ben aklik kreminden aldim 1 haftadir kullaniyorum ama suratimda minik minik sivilcelere cikti normalmidir bu birde ne kadar sure kullanmam gerekiyor ya da ne kadar surede etki ediyor

merhaba bisey sormak istiyorum bu krem ne kadar surede etki ediyor ben 1 haftadir kullaniyorum hala birsey olmadi

merhaba bisey sormak istiyorum bu krem ne kadar surede etki ediyor ben 1 haftadir kullaniyorum hala birsey olmadi
o kadar sürede etki etmez kesinlikle... devamlı kullanım gerekiyor cilde ve isteğe göre değişir yani beyazlamak ise amaç daha uzun süre yavaş yavaş ton açılmasını fark edicek derecede olur leke giderme ise lekeye göre değişir ama kısa sürede etki etmeye başlar lekenin rengi açılmaya başlar düzenli kullanım kesinlikle önemli... bir haftada çok kısa yahu sabır arkadaşım :) ufak ufak sivilcelenme yaptı demişsin o normal fazla sürmüşsün biraz azalt cildin çok kuru değilse ve kremi biraz fazla kaçırdıysan ufak sivilcelerden yapar kabartı gibi... kremini buzdolabında beklet ordan alıp sür... güneşe maruz bırakma erir... yazın evden çıkmadan hemen önce sürme güneşe direk çıkarsan yağlı krem olduğu için çok terletir ve o yüzden ufak sivilcelenme gibi yapar,kışın o sorun olmaz cildini korur yumuşacıkda yapar... genel olarak gece yatmadan bi süre önce ve banyo yaptıktan sonra sürmeye dikkat et cildin pamuk gibi beyaz ve porselen gibi pürüzsüz gözükür... nerden aldın kremini bilmiyorum ama orjinalse faydasını görürsün inşallah sorun olursa özeldende sorabilirsin genelde bu sorular çok geliyor bana :) hep beraber güzelleşelim inşallah :)))

merhabalar be.bu kremden.kullanmayi cok.istiyorum orjinalini.nerden bulabilirm yardimci olabilirmisiniz lutfen ....simdiden tskkurlwr

Son düzenleme:
Merhabalar ben bu kremden.almayi cok.istiyorum acaba orjinalini nerden.bulabilirim bana yardimci olabilirmisiniz ....simdiden.cok tesekkurlwr

çok tesekkur ederim birde boyle az az deneyim bana krem icin orjinal dediler 70 lira verdim ve 1 sene gider dediler bakalim artik insallah iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…