Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Amacım kimseyi rencide etmek değil sadece insanları bu konu hakkında bilinçlendirmek istedim, ne de olsa hepimiz insanız ve kimsenin bu tip şeylere gönül bağlayıp sonra daha büyük dertlerle uğraşmasını istemem

size kim sattı izmirden birimi

Çok geçmiş olsunÖyle şeyler düşünmeyin, Allah korusun daha kötüsü de olabilirdi iç organları dahi parçalayabiliyormuş.Ben bu saatten sonra ne kullanırım ne de kimseye öneririm.Mağdur olanların günahları boynuna bu tarafta olmadı öteki tarafta hesap var.

keşke burdan daha ayrıntılı yorum baksaydım . bi olumsuz bişey okusaydım asla sipariş vermezdim.buralara reklam için girip kremi övenlerin kurbanıyım sanırım

keşke burdan daha ayrıntılı yorum baksaydım . bi olumsuz bişey okusaydım asla sipariş vermezdim.buralara reklam için girip kremi övenlerin kurbanıyım sanırım
Zaten o kadar iyi niyetli yaklaşıyolar ki güvenesi geliyo insanın.Sizi ne kadar sürede o hale getirdi krem ilk başlarda iyi mi etki etti?

Zaten o kadar iyi niyetli yaklaşıyolar ki güvenesi geliyo insanın.Sizi ne kadar sürede o hale getirdi krem ilk başlarda iyi mi etki etti?

2 gün kullandım 3.gün boynuma kadar sivilce bastı.aradım söyledim 3 gün ara ver geri başla dedi.ben bişeylerin ters gittiğini anladım o an, bidaha sürmedim.zaten daha sonra işyerinde aynaya bakarken hemen göz kapağımın düştüğüne şahit oldum, akşama doğru da göz altım çevresi üst göz kapağım, yanaklarım çöktü; resmen kötü bi rüya gibiydi.ertesi gün işe gitmedim psikolojim bozuldu odamdan hiç çıkmadım. 5 dakikada bi kalkıp kalkıp aynaya bakıyodum haaala da bakıyorum.sihirli bi değnek olsada eskiye dönsem diyorum, hep şenşakrak biriydim şimdi birini görünce yüzüme bakmasın diye kaçıyorum.kurban bayramının 3 gününü akşama kadar yatarak geçirdim o derece psikolojim bozuk

Allah'tan korkuları yok mu bunların hadi kremi sattın diyelim sivilce bastığı halde niye hala kullan demiş?!!Eğer adını sanını biliyorsanız şikayet edin derim ben bi insanın hayatıyla 50 tl kazanmak için oynamak bu kadar kolay olmamalı.Umarım biran önce eski halinize geri dönersiniz gerçekten üzüldüm

dua edin nolur hatta benim için dua isteyin herkesin şifa duasına ihtiyacım var

Kızlar bana özelden mesaj atıp kadının adını sormayın, arkadaşım ismini vermemi istemiyor.Aklık kremi arkadaşımda alerji yaptı.Kadın bunu kabullenmedi ve arkadaşım yeterince mağdur oldu artık onunla muhattap olmak istemiyor.Zaten kadın bizi dolandırdı demiyoruz aklık kremini kimden alırsanız alın alerji yapabilir, ama piyasada çok dolandırıcı var alırken 2 kere düşünün.

Yanılmışız, kadın arkadaşım kremi iade ettiği halde parasını geri vermedi; dolandırıcının tekiymiş.

Arkadaşlar, Hepinize geçmiş olsun. Malesef kullandığınız ney ise farklı bir krem olmalı. Buradaki birkaçkişi ile görüştüm. Fakat orjinal olmadığı için spariş vermedim. Orjinal arnavut kremini 50 TL ye vermezler. arnavut kremi kül renginde olur. Pis kokar tereyağına benzer ama daha ağır bir kokusu vardır. Kalın bir kremdir. gündüz sürdüğünüz zaman aksi tesir yapar. gece yatmadan önce sürmeniz lazım. ortalama fiyatı 100 TL - 125 TL ancak bulursunuz o küçük kutusunu. 06ankara06 kullanıcısından bir arkadaşım spariş vermişti. onun sattıkları orjinaldi fakat ben irtibata geçmek istediğimde banlanmıştı. Hala arıyorum. Arnavut kremi diye boş ürünlere para vermeyin.

Kızlar bu aklıktan ben bir sene falan kullandım ve hakikaten dişlere çok zararı var.
Ben bu yüzden çok çektim sürmeyin ya da ayda yılda bir kullanın.

Sen nasıl yüzsüz bir kadınsın da hâlâ konuşabiliyorsun, benim paramı iade etmiş değilsin, edemedin çünkü daha yatırmamıştım parayı. Hayalî bir para mı iade ettiniz Arkadaşım yüzüne güneş kremi değil temizleyici losyon kullanmıştı, hadi güneş kremini uydurdun da 50 faktörü nerenden uydurdun? Senin kremin zaten suratını tahriş etmişti, temizleyici losyonu sürünce bazı yerler iyice tahriş oldu, sonra temizleyici losyonu bi daha hiç kullanmadı. Kremi de tahriş olan yerleri sürmeyi bıraktı. Tahriş olduktan 4 5 gün sonra alerji geçirdi, bu süre zarfında yüzüne sürdüğü tek şey sözde arnavut kremiydi. Alerji geçirdiğini ilk size söyledi, ama siz doktora gitmene gerek yok, bir başka müşterime de böyle oldu bir şey çıkmadı dediniz. Ama alerji 2 hafta sürdü, bu süre size çok önemsiz gibi mi geldi? Bi de kurban bayramında, tatil olduğundan zar zor hastaneye gitti. Arkadaşımla ve annesiyle aynı gün konuşup parayı iade edeceğinizi söyemişiniz, arkadaşım bu yüzden dolandırıcı olmadığınızı düşündü hatta buraya da yazdık. Arkadaşım kremi kargoladı, aradan bir süre geçmesine rağmen para yatmayınca size mesaj attı, siz "paranı iade etmek zorunda değilim,bekle" dediniz zaten sonra da engellemişsiniz

Bir de sattığınız krem 150 tl miş te 50 tl ye indirmişsiniz gibi konuşuyorsunuz, gülmekten öldüm Krem zaten 60 tl idi ve fiyatı burda 50 tl olarak yazmışsınız. Keza face grubunda 50 tl ye sıkça indiriyodunuz, sanki bize büyük velinimetmiş gibi aktarmışsınız. Özellikle hakkıma giriyolar deme diye ismini vermedik, ama sen vermişsin teşekkür ederiz. Olayları yaşayan biz olduğumuzdan hakkımızda söylediklerinin yalan olduğunu biz zaten biliyoruz. Senin 100.000 tl lik malının olması bi dolandırıcı olduğun gerçeğini değiştirmiyor, madem o kadar adamsın arkadaşıma niye benim küçük bebeğim var kimsenin hakkını yemem paranı iade edicem dediğin halde parasını iade etmedin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…