Cilt Bakımı Ürünleri Arnavut kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
çok tesekkur ederim birde boyle az az deneyim bana krem icin orjinal dediler 70 lira verdim ve 1 sene gider dediler bakalim artik insallah iyi gelir
sürme sıklığınıza bağlı 1 sene gidebilir evet çünkü çok yoğun bir krem cilt çok kuru değilse az az sürmek yeterli olur. fiyatı iyi almışsınız içine biraz normal nemlendirici krem karıştırmış olabilirler genelde piyasada daha uygun verilenlerde yapıyorlar. bir zararı olmaz normal nemlendirici ile karıştırılıyor ama istediğiniz etkiyi göstermesi için daha uzun süre ve kullanmanız gereken kutu sayısı artar sadece başka zararı yok. örneğin saf Arnavut kremi size 3 kutu gerekicekse ondan aynı etkiyi almanız için 5 kutu gerekicek ve zamanda uzar biraz.ben en son aldıklarımı 120 den aldım.saf Arnavut kremi kosovadan malzemeleri yapanlar tarafından Euro üzerinden alındığı için Euro düşerse kremin fiyatını etkiliyor düşüyor, çıkarsada çıkıyor ama ben memnunum çok şükür. banyodan sonra kesinlikle sür ve geceleri yatmadan 1 saat önce falan yastık kremi yemesin diye bir süre önce sür yani sabah geyşa gibi porselen bir ciltle uyanıyorsun dene kesinlikle :)

Merhaba forumda yeniyim o yüzden buradan iletişime geçiyorum sizle nasıl mesaja atılır çözemedim. Ben Arnavut kremi almak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

canım bu kremin içinde kosovada olupta tr de olmayan birşey mi var yani madem bu krem ev yapımı ve seninde akrabaların yapıyorlarmış tarifini al bizde deneyelim. ben bulabileceğim malzemelerse denerim daha önce losyon ve krem yapmışlığım var.

arkadaslar bendee mevcut makedonyadan getırıyorum aklık 50 tl fondotenlısı 30 tldır arzu edersenız sıparıs alabılırım
Sizinki civa olmayan dediklerinden mi.ve nasıl siparis edebilirim.nasil kullanıldığı hakkında bilgi verirmisiniz tsk
arkadaslar bendee mevcut makedonyadan getırıyorum aklık 50 tl fondotenlısı 30 tldır arzu edersenız sıparıs alabılırım

MERHABA 06ANKARA06 BEN DE BU AKLIK KREMİNDEN İSTİYORUM YÜZÜMDE ACAİP LEKELER VAR NE OLUR YARDIMCI OLUNUZ...

Arkadaşlar arnavut kremi bulan oldumu, daha önce kullanmıştım. Piyasada çok sahtesi var. 06ankara06 ile irtibata geçemedim irtibata geçebilen var mı:)

Kizlar tum sulalem kosova uskup tarafinda kamyon dolusu getirtirim size ama cok tehlikeli bir krem.cildi beyazlatma isini civa yapiyor zaten.civasiz diye satilanlar normal nemlendirici.git zeytin yagi sur daha faydali.
Sulalemde aklik diye tabir edilen bu kremi kullananlarin hepsi 40 li yaslarda takma cene takiyor tum dislerini kaybettiler.disleri olanda simsiyah...
Zararlari sinir sistemi, beyin,karaciger,bobrek,dogurganlik...
Civaya maruz kalan anne adayi sakat cocuk dogurma orani cok yuksek.
Teknolojinin bilim gelismedigi donemlerden kalma kremleri birak yuze, ayagima bile surmem.civanin zararlarindan bi haber yapmislar zamaninda... bize her gelen akraba o zehirli kremi getirir ayip olmasin diye alinir posetiyle el degmeden cope atilir...
Bu arada kosovadaki uskupteki kadinlar abd yada avrupadan gelen kremleri kullaniyor bilginize.saglicakla kalin

Merhaba arkadaşlar ben yurtdışında yaşıyorum arnavut kremini önceden kullandım ama şimdi bulamıyorum. arnavut kremi almak istiyorum ama orjinal! (bu arada önceden kullandığım için kıvamının renginin kokusunun nasıl olduğunu biliyorum. Yani orjinalini satmayanlar yazmasın!) Bana bu kremin orjinalini evde el yapımı olanını temin ede bilecek biri var mı?

Orjinal ürün temini hakkında yardımcı olurmusunuz ? şuan elimdeki bitmek üzere. İlk araştırdığımda hemen bulmuştum. Temin etmenin bu kadar zor olacağını düşünmedim.

Şok oldum içinde cıva var zararlı deniyor ama yanıpı olan bebek için almak isteyen çıkmış pes vallahi. Kadınlara bunu sür pürüzsüz cildin olacak ama kanser olabilirsin dense olursam olayım diyecek duruma gelmişler. Cıva zehirdir vücuttan atılmaz karaciğerde birikme yapar kanınıza karışır sizi yavaş yavaş zehirler. Güzel olayımda ne olursa olsun düşüncesiyle sağlığınızdan olacaksınız biraz duyarlı olun yahu

Bu krem katkısız degilmi daha önce kullandım 6 kutu almıştım satan kişi sadece bir parti getirdiğini söylemişti. Kendisi 10 kutu aldı. Bize bundan iyisini bulamayacağımızı söylemişti gerçektende krem mucize gibi. Aslında arkadaşlarıma veririm diye almıştım ama krem çok iyi olunca vermedim. 4 sene kullandım 6 kutuyu. Eski fotograf film kutusunda geldi. Tabi almadan önce numune gelmişti. Rengi bir gunde acıyor. Alerjiden dolayı olusan gunes lekelerini ve çilleri üç gunde bitiriyor. Piyasada bulunan kremleri denedim hiçbiri tutmadı.

Nerden edinebiliriz acaba? Marka filan yaziyo muydu? Bi de ne zamandan beri kullaniyosunuz?

Arkadaşlar bu arnavut kremini benim vi arkadaşım kullandı ve sonuç felaket.Kızın her tarafı alerji olmuş durumda, başı boğazı ağrıyo vajinasında akıntı var ve doktor bu kremi kesinlikle kullanmıyorsun demiş .Şuan ilaç kullanıyor düzelmesi için.Demem o ki piyasadaki herkese güvenmeyin bazı insanlar menfaat ve para için sağlığı hiçe sayabiliyor.Hatta isteyen olursa özelden mesaj atabilirim bize satan kişinin kim olduğunu.

Bunu sırf kadını kötülemek için söylemiyorum defalarca sormamıza rağmen her cilt tipine uygundur ve dişleri çürütmez dedi, fakat bu olaydan sonra sayfasında içinde civa var ve dişleri çürütebilir çeşitli yan etkileri vardır yazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…