Artık benim için sorun olmaya başladı

Neyse öncelikle evcil hayvan besleme serüvenimiz son buldu. Küçük kızım hariç evdeki herkes bizim bir hayvanla yaşayamayacağımızı anladı 😁
Böyle bir deneyim yaşamanız iyi olmuş, en azından artık eşiniz kedi bakalım demez, ki evet dediğiniz gibi kediler köpeklere göre bakımı daha kolay canlılar, mesela her gün tuvalet için dışarı çıkaracağım endişeniz olmuyor, tuvalet eğitimini çabucak halledebiliyorsunuz, dışarı çıkmanız gerektiğinde yanınızda götürmeniz gerekmiyor gibi pek çok artısı var ama gördüğünüz gibi onda bile zorlanabiliyorsunuz.

Her can bir sorumluluktur ve kolay değildir cidden.

Yani evcil hayvan sahiplenmek, çocuk sahibi olmak gibi bir şey. En nihayetinde bir can var ortada. Büyük bir sorumluluk. Keşke köpek sahiplenmeden veya çocuk sahibi olmadan önce düşünüp bir plan yapsaydınız. Bence ilgilenemeyecekseniz sahiplendirin güvenilir, sevgi dolu bir aileye. Bu masumlar da ilgi, sevgi, alaka bekliyor çünkü.. Ben üzüldüm köpeğiniz için açıkcası..

Benim hep köpeklerim olmuştur bayılıyorum köpeklere. Yıllar önce bir köpegim vardı sonra yaşlandı öldü. O dönem biriyle tanismistim. Arabamla onu havaalanindan alacaktım köpegim de yanımdaydı. Adam da hıc sevmezmiş köpekleri. Arabaya binmem dedi sen bilirsin dedim. Sonra aradı beni o mu ben mi dedi🙄salaga bak kendini kuzumla kıyasladı. Hadi ikile dedim engellemiştim. Tüyleri dokuluyormus hastalık yaparmış valla erkekler daha çok tüy dokuyorlar bi de sadık değiller can dostlarımız gibi🤣
🤣🤣🤣 harikasın erkekler hem sadık değil hem de tüyleri daha fazla dökülüyor doğru

X