Artık benim için sorun olmaya başladı

Gulenyuuz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
74
53
Herkese iyi akşamlar. 4aylık bebeğim var ve evimizde köpeğimiz var. Konu şöyle ki zaten sabahtan akşama kadar yoruluyorum bebekle ilglen ortalığı toparla yemek yap köpek olduğu için her gün sil süpür. Bebek de artık kendini döndürmeye başladı koltukta durmuyor beşikte durmuyor ana kucağında durmuyor gün içinde. Başında olmam lazım. Benim sorumsuz eşim düzenli olarak dışarı çıkarmayı bıraktığı için artık eve işemeye ve kaka yapmaya başladı. Misafir odasındaki yatağa işemiş halen yıkamaya vericek. Halılar yıkamaya gitti. Bebeği yere koysam her yer tüy. Akşam gelir bebekle ilgilenir diyorum yok. Köpeğin suyunu ver unuttum mamasını ver unuttum diyip onun da yükü ben de. Misafir odası kokuyor artık leşş. İnsan gibi söylüyorum terasımız var oraya yap yer orada dursun cocuk durmuyor artık dönmek istiyor bişeyler yapmak istiyor yani. Sil süpür iki dakka sonra yine aynı. Her gün aynı muhabbetler. Artık yorgunluktan ölüyorum çiş temizle kaka temizle bebekle ilgilen yemek yap totomu bi emzirirken yere koyuyorum. Anlamıyor beni tamam yapcam diyor halen yapcak. Bi cinnet geçirtcek artık bana ikisinide kapı önüne koyucam. Köpeğimi de seviyorum onun da bi suçu yok yani hayvan napsın çiş kaka tutmaktan nereye kadar tutsun. Akşamdan akşama cıkarıyor. Napayım ben artık yorgunluktan ölüp bitiyorum hiç umru değil adamın çekip vurasım geliyor artık

Herkese iyi akşamlar. 4aylık bebeğim var ve evimizde köpeğimiz var. Konu şöyle ki zaten sabahtan akşama kadar yoruluyorum bebekle ilglen ortalığı toparla yemek yap köpek olduğu için her gün sil süpür. Bebek de artık kendini döndürmeye başladı koltukta durmuyor beşikte durmuyor ana kucağında durmuyor gün içinde. Başında olmam lazım. Benim sorumsuz eşim düzenli olarak dışarı çıkarmayı bıraktığı için artık eve işemeye ve kaka yapmaya başladı. Misafir odasındaki yatağa işemiş halen yıkamaya vericek. Halılar yıkamaya gitti. Bebeği yere koysam her yer tüy. Akşam gelir bebekle ilgilenir diyorum yok. Köpeğin suyunu ver unuttum mamasını ver unuttum diyip onun da yükü ben de. Misafir odası kokuyor artık leşş. İnsan gibi söylüyorum terasımız var oraya yap yer orada dursun cocuk durmuyor artık dönmek istiyor bişeyler yapmak istiyor yani. Sil süpür iki dakka sonra yine aynı. Her gün aynı muhabbetler. Artık yorgunluktan ölüyorum çiş temizle kaka temizle bebekle ilgilen yemek yap totomu bi emzirirken yere koyuyorum. Anlamıyor beni tamam yapcam diyor halen yapcak. Bi cinnet geçirtcek artık bana ikisinide kapı önüne koyucam. Köpeğimi de seviyorum onun da bi suçu yok yani hayvan napsın çiş kaka tutmaktan nereye kadar tutsun. Akşamdan akşama cıkarıyor. Napayım ben artık yorgunluktan ölüp bitiyorum hiç umru değil adamın çekip vurasım geliyor artık
Köpeği kısa süreliğine güvenilir köpek seven birine emanet etseniz en azından sizde psikolojik olarak biraz toparlanır bebeğinizle daha çok vakit ayirirsiniz.

Düşünüyorum da zor durum. Köpeğiniz yeni mi? Yani evlilikten sonra mi alındı? Ya da sizin miydi de sahiplenmesi acaba?

40ım çıkana kadar öyle yapmıştık ondan sonra geld evimize. Yani şuan hemen hemen 1aydır düzensiz cıkıyor e garibimde ne yapsın. Öyle de olmasını pek istemiyorum düzeni değişiyor üzülüyor o da. Terasta olsa hiç değilse ben de çıkar terasa oynarım onunla. Teras dediğimde kapılarımız yan yana üstü kapalı bi yer

Köpeğiniz de evladınız gibi seviyorsunuzdur eminim ki Ancak Eşinizin biraz anlayışlı olup köpekle ilgilenmesi şart Çünkü ikisini birden idare etmekte gerçekten zorlanıyor olmalısınız tanıdığımız yakınınız hayvansever akrabanız arkadaşımız komşunuz herhangi bir birisi Akşamları dışarı çıkarsa aslinda ucret karsiliginda? Ben size ve kopegin haline uzuldum gercekten. Kopeginizi sahiplendirmenizi asla onermiyorum!! en ennn son durum bence bu. Bir cocugun hayvanla buyumesi kadar guzel birsey varmi yaa 🥰🥰🥰🥰

Köpeğe üzüldüm nasıl psikolojisi bozulmuştur.. ahhh:KK43: insanoğlu işte ...... çocuğunuz olmadan düşünecektiniz bunu ...çok üzüldüm köpekciğe inşlh düzgün bir yuva bulur kendine
Hanımefendi ben yuvamızdan gitsin demedim. Terasımız var kocaman oraya güzel bi yer yapabilir elinden de geliyor öyle şeyler. Hiç değilse ben de çıkar oynarım onunla da niyetim de birine vermek yok yani

Hanımefendi ben yuvamızdan gitsin demedim. Terasımız var kocaman oraya güzel bi yer yapabilir elinden de geliyor öyle şeyler. Hiç değilse ben de çıkar oynarım onunla da niyetim de birine vermek yok yani
Terasta köpeğin işine ? Konuştukça batıyorsunuz... tavuk mu o terasta dursun...

Lütfen birine verin.... terasa köpeğe kapatmak nedir yaaaa !!!!!! Sinirden deliricem

Köpeğiniz de evladınız gibi seviyorsunuzdur eminim ki Ancak Eşinizin biraz anlayışlı olup köpekle ilgilenmesi şart Çünkü ikisini birden idare etmekte gerçekten zorlanıyor olmalısınız tanıdığımız yakınınız hayvansever akrabanız arkadaşımız komşunuz herhangi bir birisi Akşamları dışarı çıkarsa aslinda ucret karsiliginda? Ben size ve kopegin haline uzuldum gercekten. Kopeginizi sahiplendirmenizi asla onermiyorum!! en ennn son durum bence bu. Bir cocugun hayvanla buyumesi kadar guzel birsey varmi yaa 🥰🥰🥰🥰
Asla asla sahiplendirmek istemiyorum elbetteki 1aya kadar düzenli cıkarıyordu hava güzel olunca ben de bebeği kanguruya koyup cıkarıyordum biz de hava alıyorduk. Ama bunu gördü baktı herşeye yetebiliyorum yavas yavas savsaklamaya başladı terasımıza şöyle bi yer yapsa geçici süreliğine çok güzel olacak

Eşinizin hayvancağıza yaşattığının hesabını allah öyle bir sorar ki tüm işleriniz tepetaklak olur. Çok inanıyorum ki onlar bizim sınavımız. Böyle insanlar keşke heves edip de can sahiplenmeye kalkmasa.
Heves değil 2 yıldır bizimle zaten

beklemeyin edinizden yapsin diye. verin parasini yaptirin. madem kendisi yapmiyor, finanse etsin. temizlige biri gelsin, kopegi yuruyuse cikarsin her sabah, birini de tutun terasi istediginiz gibi duzenlesin.

Köpeğe çok üzüldüm. Evinizin tuvalet banyosunu kilitleyin eşiniz de sabahtan akşama kadar çişini kakasını tutsun görsün üçü beşi. Hayvan kim bilir ne acı çekiyordur tutmaya çalıştıkça. Bence sahiplendirin köpekçiğe yazık belli ki bakım rutinini yerine getiremiyorsunuz sefil olmasın hayvan. Eşinize de verin eline kovayı bezi yapsın. Yada onu o misafir odasına kapatın sabaha kadar koklasın leşi. Hayır yani insanın midesi bulanır o kokudan hiç mi rahatsız olmuyor pes. O koku sinerse odaya çıkarmak zor olur bence bekletmeden yıkatın.

X