artık bu mesele beni çok üzüyor

haklısınız çok teşekkürler.elimden geldiğince kafamdan atmaya çalışacağım

amin inşallah duanızda unutmayın,en kısa zamanda isteyen herkes hayırlı haberler alsın

nasıl yapmalıyım peki bu stres olayını kafamdan nasıl atmalıyım?
2,5 senelik evliyim eşimde sorun var 1 normal yolla düşüğüm var 1 de tüp bebek kimyasal ama sor pes ettiimmi aslaaaa mücadeleye devam biz kazanıcaz Her şerde bir hayır vardır bunu unutma ve birşeyler olmuyorsa gecikiyorsa rabbim daha güzelini nasip edecektir oyle düşün kendine motive ver kafanı dagıtmak için en güzel aktivite bi işe girip çalışman olacak ben öyle yaptım eskiye göre daha iyiyim cocugu dusuncem vaktim kalmıyor sanada iyi gelecektir eminim

evet bende öyle hamile kalmıştım bebeğimiz olmayacak dedim sildim attım o ay hamileydim..

inşallah bende bi işe girmeyi düşünüyorum teşekkür ederim.Hayırlı haberlerle gelmek nasib olsun buraya isteyen herkes için

Etraftan baskı görüyorsunuz sanirim ama herkesin hayati kendine. Aynı yıl evlenenler ayni zamanda cocuk yapacak ayni yil üniye gidenler ayni zamanda mezun olacak diye kural yok. Size bunlari diyenlerden uzaklaşın hayir ben istiyorum diyorsaniz da kendinizi strese sokmamaya calisin bence evli olmadigimdan o konulari bilmiyorum. Ama stres her kotulugun anasi gibi bir şey.

kafandan bebek dusuncesini silince daha dogrusu stres yapmaktan vazgecince oluyo tecrubeyle sabit net。 baska seylere yonel dikkatin farkli yerde olsun。 rrabbim hayirli saglikli evlat versin

Bende bunu tecrübeledim.
Ovulasuon testi ile veya 2 günde bir deniyorduk. Her şeyi yapıyordum olmadı.

Bıraktım, vazgeçtim, ama korunmadık da.
2 ay sonra kendiliğinden oldu ki artık haftada veya 2 haftada bir yakınlaşıyprduk.

Stres en büyük engel

Etrafın çevrenin baskısı hep var..o sürekli bebek soranları da Allaha havale ediyorum ben. Hayır belki olmuyor belki çift daha erken diye düşünüyor ne diye sürekli bebek sorarlar ki? Çocuk sahibi olunca insanalrın basi göğe mi eriyor? Çocuk sahibi olan kadınlar ststu mu kazanıyor?
Hayırlısı olsun daha yeni evli sayılırsınız kendinize uğraş bulun gün içinde yorun kendinizi. Çocuk konusunu düşünecek vaktiniz kalmasın.

kesinlikle oyle derlerdi okadar ciddiye almazdim halbuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…