Artık dayanılacak hali kalmadı(Eş annesi kişisi)

Bence sizin sorununuz esinizin hala annesiyle gorusmesi.annesine tavir alsin istiyorsunuz.ama bu onun karari.siz istediniz diye ailesini silmeyecek.birakin kendi cozsun problemini.siz mesafenizi koruyun.
Ayrica lutfen artik esinizin ailesinden birsey beklemeyin.size ait olmayan paranin hesabini tutmayin.yoksa esiniz dahil herkesin saygisini kaybedeceksiniz.

Para kayınvalidenizin değil mi isterse sokağa atar. Size verip vermemesi eşinizin bileceği iş. Kocalarının ailesinin hayatlarına karışma yüzünü nerden buluyor bu insanlar anlamıyor. Benim eşimin annesi parasını ne yapıyor hiçbir fikrim yok

Daha önce konu açmıştım isteyenler bakabilir.(Eşimin annesi eşimle beni evden kovmuştu imstagramda hoşuna gitmeyen bir paylaşım yaptığım için)

Şimdiki olayımıza gelecek olursak eşimin bir kız kardeşi var.Geçen sene evlendi.Damat olacak kişiyle 8 senedir beraberlermiş falan.Eşimin annesi onu çok seviyor.Hatta eşimden bile çok bence.(Eşime bir gün başıma bir şey gelse senden önce o koşar demiş)Eşimle annesi pek iyi değil ama annemdir diyor.Bu damat kişisinin bir sürü borcu varmış.Evden para çalmış yüklü miktarda eve polis çağırdılar sonradan itiraf etmiş eşine.Eşi kimseye söylemedi tabi.(sonradan öğrendik)Eşimin annesi kızından habersiz damat kişisine kredi çekmiş borçları için.(Biz borçtan geberiyorduk neredeyse umrunda olmadı)Eşime ihtiyacın varsa söyle diyormuş sadece eşimde asla soyleyebilen biri değil bunu bilerek yapıyor bence.Ki birsürü borcumuz olduğunu bildiği halde.

Damat kişisi borcunu ödememiş eşimin annesine,evden para çalmış vs. ona rağmen hala bu damat kişisiyle görüşüyor.Benim yaptığım en ufak şeyden dolayı beni sildi çok gururuma dokunuyor.Eşim de her şeyin farkında ama annem diyor dediğim gibi.
Aynı sitede oturuyoruz ve onun yüzünden evi satıp kiraya çıkacağız.Eşimin böyle insanlarla görüşüyor olması bile beni çıldırtıyor.Bu süreçten sonra nasıl davranmalıyım bilmiyorum hiçbir iletişimim yok 6 7 aydır.İğrenç insanlar.Tahammül edemiyorum.Kendimi alamayıp eşime ailesiyle ilgili konuşunca da aramız bozuluyor eşim benimle konuşmuyor ama gözünü açmak istiyorum,ben neyin ne olduğunu biliyorum diyor ama ona göre hareket etmiyor.
Güzel bir pasta yap kaynananın elini öpmeye git bi kaç gün üst üste git ters tepki verme zaten yaşlanmış ölür mölür böyle küs kalmayın. Allaha sığın diğer türlü kendi kendini yıpratırsın benim kaynanamd abana ş.refsizlikşer yaptı eşime anlatmadım bile çoğunu yine börek mörek yaptım götürdüm evini sildim şimdi seviyo beni arada sövüyoda ama umrumda değil yani isteidğini yapsın o öyle biri ben böyle

X