Artık hiç umudum kalmadı çok yoruldum...

MLesef bende evliyken ilk aylarda olmayinca neden diyosun.. ve ister istemez hic olmayacakmi acaba dusuncelerine kapiliyosun malum cevre baskısı da olunca isterse bir ay olsun ister bir senede olsun planlanan birsey ertelenince insan bi strese giriyo ve her ay bir umut ve umudun yeşermesi, en azndan diyodum bı sıkıntı varsa çözelim ama sıkıntı ds yoksa ozmn diyosun kaderimde yok ve buna uzulmekde gayett normal, herkes anne baba olmayi ister , rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
Teşekkür ederim duygularım tam da anlattığınız şekilde 😇 amin inşallah rabbim isteyen hak eden herkese o duyguyu tattırsın 💖

Merak etme birşeyim yoktur inşallah kendiliğinden hamile kalırsın bende 1 sene 2 aylık evliyim bir boş gebelik yaşadım 9. Haftada alındı geçen ayda 1 kimyasal gebelik yaşadım oda düştü o düşük ağrısı 5 gün boyunca doğum yapar vaziyette ve hastane hastane gittim ağrıya kimse birşey yapamadı ve üstüne enfeksiyon kaptım emin ol herhangi bir sorunun yoksa illaki tutucak korkma bence belirsizlik için şuan çok erken doktorlarda 1 sene diyor çünkü her anne adayı bir sene içinde illaki hamile kalıyor sonu iyi veya kötü umutsuzluga kapılıp stres yaparsan daha çok olmaz olumlu düşün hep bende mesela sağlıklı olsunda tutsun diye çabalıyorum umarım allah kucagımızı doldurur nasip gerçekten 😇
Çok çok geçmiş olsun 💖 dediklerinizi dikkate alacağım yeni evli olduğum için endişe ediyorum ben ovülasyon diye bişeyi bile evlenince öğrendim 😂

5 senelik evlilik, 3 kayıp, bı negatif tüp bebek denemesi, 2 histeroskopi, 3 hsg, 2 kürtaj ve iki yıldır tüp bebekle bile hamile kalamayış. Canım umutsuz olman için henüz çok erken..
Çok üzgünüm çok geçmiş olsun 🌺 umarım en kısa sürede hiç ummadığınız anda rabbim size o sevinci yaşatır sizde bana çok dua edin olur mu 💖

7 aylık denemede umutlarınizin tükenmesi sizcede senelerdir anne olmak isteyen kadınlarımıza, onlarca düşük, dış gebelik yaşayan anne adaylarına, tüp bebek aşılamadan elleri boş dönen çiftlere haksızlık değilmi? Daha çok çok yeni, bu kadar umutsuz ve mutsuz olmanız kendinizi boş yere strese sokuyor. Çok yoruldum yazmanizda garip, hangi hastane yolunu asindirdiniz? Kaç tane düşük yaptınız? Kaç doktordan eli boş çıktınız?
2019da başladığım süreç 2023de nasip oldu hırpalanmak cabası idi....

Çok üzgünüm çok geçmiş olsun 🌺 umarım en kısa sürede hiç ummadığınız anda rabbim size o sevinci yaşatır sizde bana çok dua edin olur mu 💖
Etmez miyim canım, Rabbim bizim gibi bu süreçte emek veren bı umut bekleyen kim varsa en kısa zamanda mucizelerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲 🤲

Kızlar merhaba reglim 21nde bitti 24 teste başladım testimi yorumlarmısınız? Yaklaşık 4 aydır ovülasyon testiyle hareket ediyorum ama bir türlü tutturamadım bende ve eşimin testlerinde hiçbir problem yok ama gebelik olmuyor 😢
IMG_4027.jpeg

Kızlar merhaba reglim 21nde bitti 24 teste başladım testimi yorumlarmısınız? Yaklaşık 4 aydır ovülasyon testiyle hareket ediyorum ama bir türlü tutturamadım bende ve eşimin testlerinde hiçbir problem yok ama gebelik olmuyor 😢Eki Görüntüle 3359005
canım pik bu erken çatlayacak belli ki. Önümüzdeki 3 günü full değerlendir bence :) testi yapmayı da bırakma çatlama görene kadar.hayırlısı ile olur inş

canım pik bu erken çatlayacak belli ki. Önümüzdeki 3 günü full değerlendir bence :) testi yapmayı da bırakma çatlama görene kadar.hayırlısı ile olur inş
Canm artık çok yoruldum hiçbir problem olmazken neden gebelik oluşmaz. Her ay bu şekilde insallah bu sefer hayırlısı olur 🙏🙏

4 ay oldu Canım rahim filmi çekildi her ay hormon testi veriyorum amh testi yaptırdım eşimde yaptı herşey temiz doktorlar gayet iyi diyor ama yok yani olmuyor
normalde kaç aydır deniyorsunuz peki? canım benim de deneyeli toplamda 4 ay oldu. ben hiç hayatımda doğum kontrol hapı vs kullanmadım reglim çok düzenlidir. Tüm kan değerlerim normal. Benim de olmadı 4 aydır:) normal. şans işi bence tamamen

4 ay oldu Canım rahim filmi çekildi her ay hormon testi veriyorum amh testi yaptırdım eşimde yaptı herşey temiz doktorlar gayet iyi diyor ama yok yani olmuyor
yaşın kaç bilmiyorum ama yaşın ileri değilse acele etme bence. kendini rahat bırak nasıl olsa önümde bol bol vaktim var diye. Yaşın ileriyse biraz aşılama vs deneyebilirsin belki. Ama cidden 20 lerdeysen asssla stres yapma. birde bak kaç günde bir regl oluyorsun bilmiyorum ama erken pik görmüşsün. Belki bu 4 ay önce de hep erken görüyordun denk getiremiyordunuz? ovüslayonla 4 ay normal şuan

yaşın kaç bilmiyorum ama yaşın ileri değilse acele etme bence. kendini rahat bırak nasıl olsa önümde bol bol vaktim var diye. Yaşın ileriyse biraz aşılama vs deneyebilirsin belki. Ama cidden 20 lerdeysen asssla stres yapma. birde bak kaç günde bir regl oluyorsun bilmiyorum ama erken pik görmüşsün. Belki bu 4 ay önce de hep erken görüyordun denk getiremiyordunuz? ovüslayonla 4 ay normal şuan
Canm yaşım 30 1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım ovülasyonu 4 aydır kullanıyorum ama ondan önce doktorlara gittim hep rahim filmi çektirdim vs herşeyi yaptık anlayacağın herşey temiz çıktı ama maalesef olmadı 😢

Canm yaşım 30 1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım ovülasyonu 4 aydır kullanıyorum ama ondan önce doktorlara gittim hep rahim filmi çektirdim vs herşeyi yaptık anlayacağın herşey temiz çıktı ama maalesef olmadı 😢
canım umutsuz olma belki ovülasyondan önce günleri tutturamıyordun. erken ya da geç yumurtluyorsan. hayırlı zamanını bekliyor demek ki. valla benim de tahmini bat 5 ocak bekliyorum bakalım bende. yeni yıl süprizi olur inş ikimize de.

Kızlar 1 senedir evliyim ve 7 aydır korunmuyoruz. Bu ay laboquik ovülasyon testi aldım hem 4 aralık hem de 9 aralık en pik günlerdi. Değerlendirdik, reglim şuan 5 gün geçti sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovülasyondan bu yana bel ağrısı, su gibi akıntı, sırt ağrısı ve göz kararması yaşıyorum. Ama testi negatif görünce umudum kesildi artık. Normal de günü gününe hatta saati saatine oluyorum ama artık çok yoruldum. Doktora da gittik hiç bir sorun yok dedi neden böyle ya bende anne olmak istiyorum Allahım:KK43:
sen 7 ayda yorulduysan ben 8 senede öleyim bari. bu arada yaşımda 39

X