Artık hiç umudum kalmadı çok yoruldum...

canım umutsuz olma belki ovülasyondan önce günleri tutturamıyordun. erken ya da geç yumurtluyorsan. hayırlı zamanını bekliyor demek ki. valla benim de tahmini bat 5 ocak bekliyorum bakalım bende. yeni yıl süprizi olur inş ikimize de.
Canım insallah güzel haberler alırsın Allah hepimizin yüzünü güldürsün herşeyin hayırlısı olsun 🙏🙏

sen 7 ayda yorulduysan ben 8 senede öleyim bari. bu arada yaşımda 39
hanımefendi burada acı yarıştırması yapmanız çok gereksiz olmuş. herkesin hayattan beklentisi, sabrı, tutum ve davranışları farklıdır. lütfen bunları görmezden gelip insanların buhranlarını küçümsemeyin. sana göre az bir zaman belki ama bu kişiden kişiye değişir. içimi dökmek ve burada benim gibi olan arkadaşlarımla dertleşmek için açtığım başlığı acı yarıştırmasına döndürmeyin rica ediyorum.

Canm yaşım 30 1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım ovülasyonu 4 aydır kullanıyorum ama ondan önce doktorlara gittim hep rahim filmi çektirdim vs herşeyi yaptık anlayacağın herşey temiz çıktı ama maalesef olmadı 😢
ben de aynı durumdayım canım ve reglim 6 gün gecikti akşam kan vermeye giderim belki. Rabbim isteyen hak eden herkese nasip etsin seni çok iyi anlıyorum :KK200:

hanımefendi burada acı yarıştırması yapmanız çok gereksiz olmuş. herkesin hayattan beklentisi, sabrı, tutum ve davranışları farklıdır. lütfen bunları görmezden gelip insanların buhranlarını küçümsemeyin. sana göre az bir zaman belki ama bu kişiden kişiye değişir. içimi dökmek ve burada benim gibi olan arkadaşlarımla dertleşmek için açtığım başlığı acı yarıştırmasına döndürmeyin rica ediyorum.
acı yarıştırmıyorum ben sadece bu kadar kısa sürede bu kadar ölüp bitmeyin diye diyorum.kendinizi bu kadar strese sokmayın , evet demesi kolay banada diyorlar stres yapma diye ama benim yaşadığım durumlar çok farklı ve acı.insan bazen başksıyla kıyasladıgında kendini iyi hissedecek sanıyor en azından ben başkalarını düşünüp yinede rahatlamaya çalışıyorum

Demek istediğim buydu. Umutların tukenip yorulması için henüz çok erken
Umarım isteyen herkesin kucagi dolar. Size burdan dualar, şans öpücükleri gönderiyorum 😘
ay canım aldım o öpücükleri,bende yolluyorum.İnsan tanımadıgı insanların acılarını dinleyip ,anlayabiliyorsa ne mutlu bize. aslında bazen acıyıda yarıştırmak lazım diye düşünüyorum belkide bir nebze olsa rahatlıyoruz saçma belki ama inan bazen iyi geliyor.

Canm insallah hayırlı haberler alırsın senin adına çok sevindim mutlaka bilgilendir Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏
canım kan verdim ama 0.100 çıktı :KK43:( gecikmenin 8.gününe girdim hala regl olmadım ilk defa böyle bişey yaşıyorum. ama ovülasyonda çatlama gördüm ben neden regli olmadım hiç bilmiyorum

canım kan verdim ama 0.100 çıktı :KK43:( gecikmenin 8.gününe girdim hala regl olmadım ilk defa böyle bişey yaşıyorum. ama ovülasyonda çatlama gördüm ben neden regli olmadım hiç bilmiyorum
Canım o işte stresten oluyor bence yani gerçekten kadın yapısı çok farklı herşeyden etkileniyo belki geç döllenme olmuştur insallah hayırlısı olur bu zamanlar çok yıpranıyoruz Allahım yüzümüzü güldürsün insallah 🙏🙏🙏

Canım o işte stresten oluyor bence yani gerçekten kadın yapısı çok farklı herşeyden etkileniyo belki geç döllenme olmuştur insallah hayırlısı olur bu zamanlar çok yıpranıyoruz Allahım yüzümüzü güldürsün insallah 🙏🙏🙏
geç döllenme adete yakın yumurtlama mı oluyor yoksa son ilişkiden sonra döllenmenin beklenenden geç gerçekleşmesi mi oluyor? herkes farklı bişey yazmısta

4 ay oldu Canım rahim filmi çekildi her ay hormon testi veriyorum amh testi yaptırdım eşimde yaptı herşey temiz doktorlar gayet iyi diyor ama yok yani olmuyor
Merhabalar. Ben hamile kalamama sorununu eğer hiçbir rahatsızlık yoksa psikolojik olduğuna inanıyorum. Aynı seyi tam 8 ay yaşadım. Her ay biraz daha fazla üzüldüm. Ama Rabbim 8 ayın sonunda nasip etti ama olacak dedim en son ben ne kadar üzerine düşersem o kadar ertelencek bu durum. Biliyorum zor ama bunu yapmanı tercih ederim. Umut dediğin şey asla kaybolmamalı. Süre çook çok kısa Allahın her zaman beklediği en hayırlı zaman vardır. Rabbim kayıp yaşatmasın umarım en kısa sürede güzel haberlerini alırız

Merhabalar. Ben hamile kalamama sorununu eğer hiçbir rahatsızlık yoksa psikolojik olduğuna inanıyorum. Aynı seyi tam 8 ay yaşadım. Her ay biraz daha fazla üzüldüm. Ama Rabbim 8 ayın sonunda nasip etti ama olacak dedim en son ben ne kadar üzerine düşersem o kadar ertelencek bu durum. Biliyorum zor ama bunu yapmanı tercih ederim. Umut dediğin şey asla kaybolmamalı. Süre çook çok kısa Allahın her zaman beklediği en hayırlı zaman vardır. Rabbim kayıp yaşatmasın umarım en kısa sürede güzel haberlerini alırız
Çok teşekkür ederm evet bende psikolojik olduğuna inanıyorum ama kafamın içinden gitmiyor maalesef 😓😓 siz nasıl bir yol izlediniz neler yaptınız benim 1.5 yıldır olmuyor 🤷‍♀️🤷‍♀️

Çok teşekkür ederm evet bende psikolojik olduğuna inanıyorum ama kafamın içinden gitmiyor maalesef 😓😓 siz nasıl bir yol izlediniz neler yaptınız benim 1.5 yıldır olmuyor 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ben tüm testleri oldum rahim testi dahil hiçbir sorun çıkmadı. Ama çikolata kistim vardı ve bunun engel olabildiğini biliyordum. Eşiminde tüm değerleri normal çıkınca ovülasyon testi aldım ve o ay her şeyi normale bıraktım olacak dedim rabbim ne zaman izin verirse sağlık sorunumuz yok pik günleri değerlendirdik ve o ayın sonunda çift çizgiyi gördük. Rabbim herkese nasip etsin bekleyen isteyen 🙏

Ben tüm testleri oldum rahim testi dahil hiçbir sorun çıkmadı. Ama çikolata kistim vardı ve bunun engel olabildiğini biliyordum. Eşiminde tüm değerleri normal çıkınca ovülasyon testi aldım ve o ay her şeyi normale bıraktım olacak dedim rabbim ne zaman izin verirse sağlık sorunumuz yok pik günleri değerlendirdik ve o ayın sonunda çift çizgiyi gördük. Rabbim herkese nasip etsin bekleyen isteyen 🙏
Amin insallah canm bizde de hiçbir problem yok rahim filmi çektirdim yumurta takibi yaptım eşimin testi %97 çıktı daha iyi dediler ama maalesef olmuyor bende ovülasyon testi yapıyorum suan değerlendiriyoruz günleri bakalım insallah hayırlısı olur bugün test yaptım mide bulantılarım oluyordu bi an yapmak istedim sonuç bu şekilde ama net değil bnce bilmiyorum umutlanmak istemiyorum 😓😓

Eklentiler

• 128CCECA-6DC7-4580-9E78-65A8E9D7EE3B.jpeg
    128CCECA-6DC7-4580-9E78-65A8E9D7EE3B.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 29
  • E1889CFC-552F-43B6-AB81-3C43FA566AD7.jpeg
    E1889CFC-552F-43B6-AB81-3C43FA566AD7.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 28
Amin insallah canm bizde de hiçbir problem yok rahim filmi çektirdim yumurta takibi yaptım eşimin testi %97 çıktı daha iyi dediler ama maalesef olmuyor bende ovülasyon testi yapıyorum suan değerlendiriyoruz günleri bakalım insallah hayırlısı olur bugün test yaptım mide bulantılarım oluyordu bi an yapmak istedim sonuç bu şekilde ama net değil bnce bilmiyorum umutlanmak istemiyorum 😓😓
Adetin gecikti mi ? Ben adetten bir gün önce test yaptım ovulasyon innovita mıydı neydi onu kullandım. O gün tıpkı yumurtlama günüm kadar koyu çıktı. Sonraki gün gelmeyince dur test yapayım kendimi boşuna heveslendirmemek için testin negatif çıkmasını bekledim ve pozitif çıktığında şok olmuştum. Bu kadar erken çıkmasını beklemiyordum hemen ertesi gün kan testi verdim eğer sizinde geciktiyse bir kan testi verin net görmek için

Adetin gecikti mi ? Ben adetten bir gün önce test yaptım ovulasyon innovita mıydı neydi onu kullandım. O gün tıpkı yumurtlama günüm kadar koyu çıktı. Sonraki gün gelmeyince dur test yapayım kendimi boşuna heveslendirmemek için testin negatif çıkmasını bekledim ve pozitif çıktığında şok olmuştum. Bu kadar erken çıkmasını beklemiyordum hemen ertesi gün kan testi verdim eğer sizinde geciktiyse bir kan testi verin net görmek için
Daha adetime 10 gün var canm normalde asla test yapmazdım ama 4 gündür sürekli bi mide bulantısı aniden kokulara hassiyet ve kaşık ağrım akıntım bunlar olmaya başladı bugün de bi yapayım dedim sonuç bu şekilde çıktı sabah tekrar deneyeceğim biliyorum daha adete çok var ama bilemedim işte şimdi umutlanmak istemiyorum ama buradaki kızlar var diyor insallah hayırlısı olur 🙏🙏🙏

Ne kadar sürede çıktı cizgi

Kızlar 1 senedir evliyim ve 7 aydır korunmuyoruz. Bu ay laboquik ovülasyon testi aldım hem 4 aralık hem de 9 aralık en pik günlerdi. Değerlendirdik, reglim şuan 5 gün geçti sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovülasyondan bu yana bel ağrısı, su gibi akıntı, sırt ağrısı ve göz kararması yaşıyorum. Ama testi negatif görünce umudum kesildi artık. Normal de günü gününe hatta saati saatine oluyorum ama artık çok yoruldum. Doktora da gittik hiç bir sorun yok dedi neden böyle ya bende anne olmak istiyorum Allahım:KK43:
Umudum kalmadı demek için çok erken hatta umut asla bitmez Allah gücenir lütfen sabırla dua ederek tıbben elinizden geleni yaparak bekleyin

X