Artık kaldıramıyorum!!!!

Maalesef eltim anlattığınız gibi biri değil.Evet meraklı ama boş şeylere ,lüzumsuz konuşur,bilgili gibi davranır ama ben düzeltince doğru bildiģi yanlışıni kıskanır ve rekabete girer.Eşimin gözüne girebilmek için muhabbet kuruyor gibi yapar ama kahkaha atmaktan yalakalık yapmaktan başka birşey yaptığı yok.Ev işleri yemek falan derseniz onları bile benden öğrenen insan eşimde bunu bilir ve bazen dile getirir.Kısacası borsaymış falan filan o kadar da bilgili bir insan deģil.
Daha 1 yillik evlilermis aileye yeni gelen biri oldugu icin esin tanimak istiyordur ve erkekler genelde onlari dinleyen gulen kadnlara birseyler anlatmaya bayilirlar, bir de yalakalik yapiyorsa esin de kendini onemli falan saniyordur, ne yapabilirsin bilmiyorum ama aralarinda birseyden supheleniyorsan cok igrenc acikcasi

Sen neden sohbete katılmiyosun ? Belki eltinin muhabbeti sarıyordur bu çok ağır suçlama emin olmadan sakin böyle bişi söyleme ne eşine nede bir baskasina

Bence bu kadar enişteyle konuşmanızda abartı size göre sorun olmayabilir ama erkekler bu konularda farklı düşünür düşünce yapıları farklı bence sizin yaptığınız da yanlış

hangi erkek farklı düşünecek eşim mi enişte mi

eşim farklı düşünmez zira adamdan haz etmediğimi biliyor

enişte farklı düşünse de kendi bilir evli barklı çocuklu beni ne yapsın

konuyla cok alakasiz ama milli egitim bakani mi birinin evine gitmis?

konuya da yorum yapayim, esinizi siz taniyorsunuzdur karsisindaki kisiyle ne niyetle konusur siz bilirsiniz. herkese karsi samimiyse sorun yok, herkese size oldugu gibi soguksa bir tek eltiye sicaksa okey sorun var. ve konusarak cozulecek bir sorun da degil.

Sağlık bakanı telefonla konuşmuş

Aşı olmak istemeyen birisi ile

Aşı olmaya ikna olmuş eve sağlık çalışanı gitmiş bir erkek önlüğü falan var

Kadının bir fotoğrafı var tam aşı olurken ikisi de maskeli

Bir foto daha kadın maskeli

Eşi kızı hiç maskesiz sağlık çalışanının ki çenede

Fotoğrafın çekildiği tarafta kaç kişi var bilmiyoruz tabii

eşinizi siz tanıyorsunuz, hareketlerinden az çok ne hissettiğini bilir hissedersiniz.
bu çok ağır bir şey, inşallah sadece sizin kuruntunuzdur.
ama özellikle böyle bir zamanda eve kimseyi kabul etmeyin ve gitmeyin. eşiniz de neden gelmediler diye soruyorsa halsiz, yorgun olduğunuzu, ayrı bir aile olduğunuzu, sürekli birlikte vakit geçiremeyeceğinizi anlatın.

Günaydın arkadaşlar hayırlı ramazanlar.Yine buradayım çünkü söyleyeceklerimi sizinle paylaşmazsam rahatlıyamam.Konu eşim.Ramazandan bir hafta önce istanbuldaydım veçen hafta geldim eşim beni aldı kaynımlara yemek yemeğe gittik yol boyunca düzgün muhabbet bile etmedik kaynımlara gittik yemek falan yedik oturuyoruz eltimde yanıma oturdu eşim eltime bakıp işiyle ilgili yeni planını anlatti ben haric herkes konuya adapte ben yokmuşüm gibi muhabbet ettiler.Eşim hiç benimle ilgilenmedi sürekli eltimle şakalaşıp muhabbet etti.Neyse kalktık eve geçtik etrafı toparlayıp çocukları uyutup yatafğa geçtim eşim de geldi sarıldı bana öylece uyuduk.Bir kaç gün temizlik yaptım hafta sonuydu eşim evdeydi bende yalniz kalir vakit geçiririz diye düşündüm eşim geldi yanıma kardeşim gile videlim dedi.bende olurda hergün ordaydın ben yokken doymadın mı dedim bi tepki vermeden negse kalsın işlerini hallet yarın gideriz dedi.yine sustum içime attim.Pzt günüydu eltim geldi bize o gün yemek falan bizde yiyildi akşam eşim kaynim falan işten geldiler eşim de bi neşe bi muhabbet bambaska biri oldu benimle yalnızken durgun konuşmaz sakin biri oluyor.Kaynimlar bizdeyken bambaşka biri oluyor ve sürekli eltimle muhabbet edigor hatra bir defa eltime bakışını yakaladım bagaa dalmış bakıyordu.Ramazanın birinci günü de bizdelerdi yine aynı herşey devam etti eşim bendense sanki bir tek eltim varmış gibi onunla konüştu.ramazanın 2.günü gelmediler esim akşam geldi neden gelmediler dedi bende temizlik yaptim yorgunun uğraşamam dedim hem hergün hergun ne isleri var dedim tabi öyle dedi sofraya oturduk az yemek yedi gine suskun durgundu.Dunde bize geldiler eşim yine eltime bakip muhabbet kurugor şakalaşıgordu.Ya gercekten bilmiyorum ama kuruntu değilmi eşim eltime karşı cok farklı davraniyor ilgi duyduğunu düşunuyorum ve artık bunu kaldıramiyorum ya esim sıkılmasa hergun onlar gelsinler biz gidelim diyecek ya sanki ben hizmetçisiyim bakıcıyım.benimle başbaşa kalmak istemiyor.Sizce esimle konusmalımıyım?
Sen de kaynınla konuş, uzat muhabbeti

Akşam 7'de yasak başlıyor. Nasıl birisinin evine iftara gidip sonra kendi evinize dönebiliyorsunuz?

X