Artık sevmiyorum:(

huzur33

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
2.343
248
29
Merhaba arkadaşlar benim 3.5 senedir devam eden ilişkim var her şey çok güzel gidiyordu çok seviyordum belkide hic sevmedim kendimi kandirdim hep. Belkide alistigim icin birakamadimm. Eskisi gibi bir şeyler hissetmiyorum erkek arkadaşıma karşı sogudum. Ama onu kirmakta istemiyorum çünkü bana çok değer veriyor ve beni çok seviyor nasil söyleyecem bilmiyorum :KK43: belki geçer yeniden severim bir şeyler hissederim diyorum ama olmaz. Ne onu nede kendimi daha fazla kandirmak istemiyorum. Belki çok sık görüştüğümüz icin sogudum sürekli konustugumuz için.
Bana bir akıl verin nolur:KK43:( nasil bu işin içinden cikacam nasil davranacam. Seni seviyorum cümlesini bile zor söylüyorum artık içimde hiç bir şey yok :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bir süre kendinle kalmak istediğini söyleyebilirsin. Kafanı dinleme durumuna göre karar verirsin. Zaten bu tür aralar son demlerin ön sahnesi olduğu için alışması daha kolay olur.

merhaba arkadaşlar benim 3.5 senedir devam eden ilişkim var her şey çok güzel gidiyordu çok seviyordum belkide hic sevmedim kendimi kandirdim hep. Belkide alistigim icin birakamadimm. Eskisi gibi bir şeyler hissetmiyorum erkek arkadaşıma karşı sogudum. Ama onu kirmakta istemiyorum çünkü bana çok değer veriyor ve beni çok seviyor nasil söyleyecem bilmiyorum :KK43: belki geçer yeniden severim bir şeyler hissederim diyorum ama olmaz. Ne onu nede kendimi daha fazla kandirmak istemiyorum. Belki çok sık görüştüğümüz icin sogudum sürekli konustugumuz için.
Bana bir akıl verin nolur:KK43:( nasil bu işin içinden cikacam nasil davranacam. Seni seviyorum cümlesini bile zor söylüyorum artık içimde hiç bir şey yok :KK43:

bence soğumanın altında mutlaka bir sebebi olmalı ....biraz düşün küçük gibi görünüyordur ama vardır bir sebep.

Biraz uzaklaş tatile falan git ya da bir arkadaşına kuzenine akrabana vs..

O zaman gerçek hislerin ortaya iyice çıkar ve kararını ona göre verirsin canım.

bence soğumanın altında mutlaka bir sebebi olmalı ....biraz düşün küçük gibi görünüyordur ama vardır bir sebep.

Ben sadece erkek arkadaşımla gorusuyorum hiç bir arkadasimla gorusmuyorum çok kıskanç belkide bu yüzünden. Mutlu olduğumu düşünüyordum

Yani sogudugunun bir sebebi olmasi gerek durduk yerde insan sogumaz! Biraz ayri durmakta fayda olur

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar benim 3.5 senedir devam eden ilişkim var her şey çok güzel gidiyordu çok seviyordum belkide hic sevmedim kendimi kandirdim hep. Belkide alistigim icin birakamadimm. Eskisi gibi bir şeyler hissetmiyorum erkek arkadaşıma karşı sogudum. Ama onu kirmakta istemiyorum çünkü bana çok değer veriyor ve beni çok seviyor nasil söyleyecem bilmiyorum :KK43: belki geçer yeniden severim bir şeyler hissederim diyorum ama olmaz. Ne onu nede kendimi daha fazla kandirmak istemiyorum. Belki çok sık görüştüğümüz icin sogudum sürekli konustugumuz için.

İcinde bi gram dahi bir şey kalmadıysa fazla zorlama.. Ara vermek isteme. Ara vermelerin içinden zor çıkarsın. Durumu anlat bence..

Yani sogudugunun bir sebebi olmasi gerek durduk yerde insan sogumaz! Biraz ayri durmakta fayda olur

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Önceden güzel bir cevrem vardi eglenceli arkadaslarimla gorusyordum ama onla tanistiktan sonra kimseyle gorusmemeye basladim coguyla zaten anlasamamistik neyse. Sanirim bunaldim sıkıldım

Canım sevmiyorsan ayrılın. Yarın bir gün ite kaka evlenirseniz her şey çok daha kötüye gider.

E sen kendi çevrenden, hayat standartlarından vazgeçmişsin o kıskanç diye.

Kendin gibi olamazsan nasıl mutlu olursun ki? :KK19:

Bu mutsuzluğa da o sebep olduğu için soğuman çok normal.

Arkadaş çevrenden seni uzaklaştıracak kadar kıskanç bi adamla da bi ömür çok zor. Hissettiklerinden de emin değilsen kendi yoluna bak derim.. :KK55:

Eğer gerçekten içinizde sevgi kalmadıysa, ne kendinizi nede karşı tarafı oyalamayın. Üzülmesin, kırılmasın diye devam edilmez ama kendinizi iyice yoklayın ki daha sonradan pişman olmayın :KK66:

E sen kendi çevrenden, hayat standartlarından vazgeçmişsin o kıskanç diye.

Kendin gibi olamazsan nasıl mutlu olursun ki? :KK19:

Bu mutsuzluğa da o sebep olduğu için soğuman çok normal.

Arkadaş çevrenden seni uzaklaştıracak kadar kıskanç bi adamla da bi ömür çok zor. Hissettiklerinden de emin değilsen kendi yoluna bak derim.. :KK55:

Evet çok haklisiniz. Uygun bir zamanda karsima alip konusacam kendisiyle

İlişkide bu aşamanın dönüşü olmuyor sanırım.
3 yıllık ilişkimde bu duygulara kapıldığımda düzelir diye diye 1 sene daha geçirmiştim ama sonuç aynı 4 senelik ilişkim bitti.
Daha mı huzurluyum,kesinlikle.

İlişkide bu aşamanın dönüşü olmuyor sanırım.
3 yıllık ilişkimde bu duygulara kapıldığımda düzelir diye diye 1 sene daha geçirmiştim ama sonuç aynı 4 senelik ilişkim bitti.
Daha mı huzurluyum,kesinlikle.

Alıştım diye birakamiyorum heralde

Alıştım diye birakamiyorum heralde

Kesinlikle öyle. Bir de yeni biriyle aynı şeyleri nasıl yaşarım,nasıl başkasıyla olurum,pişman olacak mıyım gibi düşünceler var. ama emin ol bunları düşünüp ayrılmıyorsan bile o kişiyi gerçekten sevmiyorsun.

Kesinlikle öyle. Bir de yeni biriyle aynı şeyleri nasıl yaşarım,nasıl başkasıyla olurum,pişman olacak mıyım gibi düşünceler var. ama emin ol bunları düşünüp ayrılmıyorsan bile o kişiyi gerçekten sevmiyorsun.

karşıma alıp konuşcam en kısa zamanda bilsin sıkıldıgımı bunaldığımı. çok iyi bir insan beni gerçekten seviyor da bana çok değer veriyor sonradan da pişman olmak istemem aslında

X