artık vajinusmus değilim !

MariaaMercedes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
2
0
41
herkese merhaba
ben de çoğu kadın gibi yüksek derece vajinismus hastalığının mağduruydum..
ta ki Hera Klinik ile tanışıncaya kadar🤗
hastalığımın tedavi sürecini ve bu süreçte yaşadıklarımı sizlere yardımcı olması amacı ile paylaşmak istiyorum..
benim gibi özgüvenini kaybetmiş, mağdur arkadaşlarıma bir nebze ışık tutabilir ve yardımcı olabilirsem ne mutlu bana🤗
17 aydır süre gelen evliliğimde ilk günden itibaren çok korktum ve kendimi hiç rahat hissetmedim, dolayısıyla çok kastım..
duyduğum hikayeler beni çok etkilemişti çünkü..
evliliğimiz süresince eşimin hep anlayışlı olmasına rağmen biz bir türlü başaramıyorduk..
üstüne bir de bebek istiyorduk nasıl olacaktı ki biz daha ilişkiye bile girmeyi başaramazken..
doktora gittik, ilişki başarısızlığından sonra alttan jinekolojik muayene de yaptıramadım..
doktorumuz her şeyden önce bu sorunu aşmamız gerektiğini söyledi ve bizi İstanbul’daki Hera Kliniğe yönlendirdi..
eşim hemen gidelim dedi, vakit kaybetmeden aradım ve adetimin bitiş tarihi ile birlikte randevu aldık..
kliniğe gider gitmez daha da fazla kasıldım, tedirgin oldum, korktum ve ağlamaya başladım..
Oya Hanım beni farkeden farketmez biraz hava alalım diyerek beni balkona çıkardı, korkulacak hiçbir şey olmadığını, yaşadığım problemin sadece ben de olmadığını söyleyerek beni sakinleştirdi sağolsun..
sonrasında Safinaz Hanım demeyeceğim Safinaz ablacığım benimle sohbet ederek beni süreç hakkında bilgilendirerek muayene öncesi daha da rahatlattı☺️
akabinde Dr. Burcu Akdağ Özkök ile hem gülüp hem eğlendiğimiz, ben buraya neden gelmiştimi unutturan çok tatlı bir sohbet ortamında bir görüşme yaptık..
10-15 saniye süren bir alttan muayene yapıldı ve derecem çok yüksek çıktı..
planlamalar ve uygulamalar belirlendi..
çok değerli Safinaz Ablacım sayesinde inanın bana, tedavi sürecimde 5 günde başarılı oldum..
artık vücudumu tanıyordum, ilişkiye girebiliyordum ve jinekolojik muayeneden korkmuyordum💪🏻
imkanı yok gibi geliyordu ama Başaracağım dediğinizde hiçbir şey size engel olmuyor..
vakit kaybetmeyin, başka yerde oyalanmayın, kendinizi yıpratmadan kimseyi dinlemeden eşinizle birlikte kendinize, hayatınıza ve geleceğinize vakit ayırın ve Hera Kliniğe gidin, Süleyman Beyle de tanışmadan başarı öykünüzü onunla paylaşmadan da geri gelmeyin..
ben yendim siz de yenebilirsiniz🤗
ayrıca girişte bizim karşılayan dünyalar iyisi Oya ve Nur Hanıma, hemşiremiz Derya Hanıma o güzel ilgilerinden dolayı da teşekkür etmek istiyorum🤗
hepinizi çok ama çok seviyorum😍

X