Asansör kullandırmayan yönetici

acilin ben geliyorum 😀😂 annemlerin evinde de asansor yaptirilacak iki kisi katilmadigi icin kartli sistem yaptiracaklar onlar kullanmicakmis .boyle bir uygulama varmis ben de sasirmistim .ama aidat isinde hic bir asansor masrafina katilmazsiniz

Asansör ücreti neymiş? Asansörün yapılma ücretiyse ev sahibi evi alırken asansörlü bina ücreti veriyor zaten :KK70: 2 saf bulayım da kakalayayım derdindeler, kendilerini şark kurnazı sanan insanlardan tiksindim artık. Edin şikayet
Asansörü sonradan yapılan bina herhalde🤔benim böyle bir apartmanda oturan arkadaşım vardı asansör yıllar sonra bütün malikler birleşerek yaptırdı asasörün yeri vardı ama kendisi yoktu alırken😂benim aldığım evdede asansör vardı ama ev sahibi yaptırmamış herkeste kiracı olduğu için kullanım yoktu evi alırken asansörün yaptırılmasını yoksa evi almayacağımı söylemiştim yaptırıp verdiler şuan sıkıntı yok hem asansörlü fiyata satıp hem asansör kullanım dışıydı şaka gibi.

annemlerin ev 6 daireli .3 daire asansor istemiyor .normalde 300 bin diyelim rakami da salliyorum. 50 ser odeyeceklerdi .simdi uc komsu 100 bin civari odeme yapacaklar iki kati ucret verip al komsum sende kullan der mi bu insanlar .ki istemeyenler acik acik bizim ev kirada o parayi vermeyiz diyorlar oyle olunca da kartli sistem diye bir sey varmis dediler biz de oyle ogrendik .apartmandaki yillardir cozulmeyen sorun bu hala da cozulmedi 😂

Bizim apartmanda da cati yapilirken anten parasi vermeyen eve anten verilmedi .kiracisi geldi gitti ama ev sahibin para vermedi dedik .oda baska bir binadan rica edip aldı .bence muhatabınız apartman yöneticisi değil ev sahibi . Bu sorunu yoneticiyle ev sahibinin cozmesi lazim .size asansorlu diye kiraya veren o sonucta . Simdide zil yaptiricaz o daire gene para vermiyor .zili yapılmayacak .gene kiraci degisince problem olacak ama yapacak bisey yok kadin ne badana ne on ane buna hic bir seye katilmiyor .oyuzden onun dairesi herşeyden muaf tutuluyor .kircisi sikayet etsede bisey olmaz .cunku zaten masrafa katilmamis .mahkeme para vermemizsiniz lain kullanin demez .

Son düzenleme:
X