Asik mi oluyorum! Kizlar yardim!!!!!

Yani oda olabilir tabi simdi kandirmayayim kimseyi hahahah. Ama adamla alakasi var masallah ozene bezene yaratmis rabbim oda sporla fizigini desteklemis:KK70::KK70: Ama cokta yakisikli degil kimse begenmiyirrrr ama bana olee gelirrr onii ben begenirimmm
İzzet Altınmeşe'ye bagladigina göre Cidden begenmissin demek ki..
Sen bir yanahh bir yanah.
Men mir yanahh mir yanah.
Kasın karadir gözün elaydir benziersen ceylana havaar.. tey tey tey 🤣🤣

Sen adim attinmi naptin? Azicik destek olalim. Reddedilirsemde tecrube der yoluma bakarim.

Vallahi arabasina not mu biraksam diyorum. Teslasi var onlarda cevrenin videosunu cekiyor. Beni polise verirmis internete videom dusermis sapik diye:KK70::KK70::KK70:
Hayır asla öyle bir şey yapma. Ben arkadaşça yaklaştım gibi bir yaklaşımla gitmelisin ki nabız ölçesin. Direkt yürüme yani. O yüzden spordayken sporla ilgili bir şey sormalısın bence

Yok benim şu an öyle biri yok da yapı olarak ben de böyle hareketlerde mana arayan biriyimdir. 😂

Sanki benden sinyal bekliyor gibi hissediyorum yada oyle olduguna inaniyorum. Belki bi kere oturup konussam hic boyle hissetmicem. Yok bence ben kesin hissederim dahada asik olurum:KK70: En iyisi gym saatlerimi degistireyim :KK43:
Bu kadar bakıyorsa adım atsın bir zahmet. Baktı güzel bir kadın adım atıyor ilgisi yoksa da ilgilenir adam. O yüzden daha ilişkinin sıfırıncı adımında bile belirsizlikte bırakan erkekten uzak durun derim 😄

Sanki benden sinyal bekliyor gibi hissediyorum yada oyle olduguna inaniyorum. Belki bi kere oturup konussam hic boyle hissetmicem. Yok bence ben kesin hissederim dahada asik olurum:KK70: En iyisi gym saatlerimi degistireyim :KK43:
Iyyy böyle kıyın kıyın yanaşmak isteyen, sinyali almadan adım atmayan erkeklerden nefret ederim. Bunları kadınlar yapar be adam, sana düşen kendini ortaya koymak. Sonra kadın adım atınca .ötü kalkar böyle tiplerin.

reddedilmekten korkuyorsan o zaman reddedilmeye imkanı veren hareketler yapmayacaksın
gidip de kahve teklifinde falan bulunma mesela
hem bi tarafı kalkar hemde reddetme ihtimali yüksek böyle direkt konuya girince
hiç muhabbet yok çünkü
en işe yarar yöntem , bişeyi bahane edip adamla sohbet açmak
mesela spor salonundaki bir yeri sor ona , atıyorum sauna ne tarafta biliyor musun gibisinden
veya aletlerle ilgili bişi sor, yanlış bi düğmeye bas sonra adamdan yardım iste
bunları yapmana rağmen sohbet kurmazsa , diyaloğun devamını getirmezse ilgisi yok demektir
senden de bişi eksilmemiş olur sonuçta 2 normal insan olarak ufak bi iletişim kurduğunuzla kalırsınız

açıkçası ben sadece bakışma meselesine bu kadar anlam yüklenmesini saçma buluyorum
o kadar spor yapan bi adamın özgüvensiz ve çekingen olduğunu da sanmıyorum
yani karşısında kendisine bakıp duran bi kadın var ve bu zamana dek somut bi adım atmadı
ilgisi var demek çok zor bana göre ama sen son bi hamle yapabilirsin yukarıda saydığım gibi

Kizlar mutlu sonla biten ask hikayelerinize ihtiyacim var.

Yasim 33. Daha once iliskilerim oldu, hatta nisanlandim ama nisan atildi. Yaklasik 2 yildir yalnizim. 1-2 kisiyle kisa donemli gorumeslerim oldu ama sonlari husran. Neyse. Gittigim spor salonunda bir bey var. Minik minik bakismaya basladik yaklasik 2-3 ay oncesinde. Uzun uzun bakismalarimizda mevcut. Bi donem cok sik goruyordum. Ama surekli ya kosuyor yada boks yapiyor. Yanindan gecerken falan bakisiyoduk. Sonra birgun merdivenlerden cikarken denk geldim ve gulumsedim gayri ihtiyari. Oda bana gulumsedi. O gun sonrasonda spor salonunun asagi kismina indim esneme hareketleri icin. Oda ordaydi. Asagi indigimde yanima gelmeye calisip sanki tanismaya calisti. Bende saf, utandim anlamadim tanismak istedigini, sporumda bitmisti tekrar bi gulus atip ciktim spor salonundan ama tabi her bir hucrem ona gulumseyebildim diye halay cekiyordu icimde :halay: Sonra ben yaklasik 1 ay hic gormedim onu. Hatta kendimi yedim cocugun belki son gunuydu cesaretini topladi sende mal gibi kaldin oyle neyse.Gecen hafta gordum tekrar ama o beni gormedi yada sallamadi diye dusundum. Moralim bozuldu. Neyse kismet degilmis belki hayirlisi diyip hemen karalari bagladim. Dun tekrar gordum arkadasiylaydi bu sefer. Sanki beni gorunce arkadasina soyledi bana bakti benim oldugum kisma vs geldi. Ay bilmiyorum artik acaba anlamak istedigim icinmi boyle anliyorum. Yoksa ondada bisiler varmi. O gun reddedildiginimi dusundu acaba. Biraz cesaretimi toplasam gidip ben konuscam cunku daha once boyle bir his yasadimmi bilmiyorum. Belki lisede. Sebebinide anlamiyorum. Bu yasta neden boyle hissediyorum. Elim ayagim titriyor bu beyefendiyi gorunce. Vucudumu atesler basiyor resmen. Cok utaniyorum. Ask mi bu. Daha ses tonunu bile bilmiyorum. Yurtdisindayim. Nereli oldugunu dahi bilmiyorum. Sadece goruyorum. Ayyyyy ama cok tatlii :silah:

Azicik umuda ihtiyacim var. Kimseyede anlatamiyorum elle tutulur bisi yok diye. Ama icim icimi yiyor. Cocukla konusayim en kotu reddedilirsem sporu birakirim baska spor salonuna giderim diyorum ama reddedilme fikri beni yikadabilir. Hatta acaba artik onun gittigi saatler gitmiyim ve duygularimi bastirayimmi diyorum. Eger kismetimde varsa illaki birgun tanisiriz zaten. Siz ne dusunuyosunuz?
Böyle konular açıyorsunuz, millet kocası sevgilisi, spora gidince krize girip konu açıyor buralarda😁😁😁😁. Şaka bir yana eğer medeni gibi rahat bir ülkede yaşıyorsanız ve adam bu kadar süre bakışmaktan ileri gitmediyse çok da umutlanmayın. Zira gerçekten beğenen erkek bir adım atar en azından tanışırdı.

reddedilmekten korkuyorsan o zaman reddedilmeye imkanı veren hareketler yapmayacaksın
gidip de kahve teklifinde falan bulunma mesela
hem bi tarafı kalkar hemde reddetme ihtimali yüksek böyle direkt konuya girince
hiç muhabbet yok çünkü
en işe yarar yöntem , bişeyi bahane edip adamla sohbet açmak
mesela spor salonundaki bir yeri sor ona , atıyorum sauna ne tarafta biliyor musun gibisinden
veya aletlerle ilgili bişi sor, yanlış bi düğmeye bas sonra adamdan yardım iste
bunları yapmana rağmen sohbet kurmazsa , diyaloğun devamını getirmezse ilgisi yok demektir
senden de bişi eksilmemiş olur sonuçta 2 normal insan olarak ufak bi iletişim kurduğunuzla kalırsınız

açıkçası ben sadece bakışma meselesine bu kadar anlam yüklenmesini saçma buluyorum
o kadar spor yapan bi adamın özgüvensiz ve çekingen olduğunu da sanmıyorum
yani karşısında kendisine bakıp duran bi kadın var ve bu zamana dek somut bi adım atmadı
ilgisi var demek çok zor bana göre ama sen son bi hamle yapabilirsin yukarıda saydığım gibi
Dogru diyosun. Eger o gun benle konusmaya gelmeye calismasini gormeseydim gaza gelmezdim bu kadar bakismaya anlam yuklemezdim sanirim. Yani pesimden geldi beni bekledi falan banada o an bi utanma stres geldi ciktim kapidan. Anlayamadim yani o an. Ama dedigin gibi basit 1-2 soru sorsam tepkisinden anlarim belki. Denk gelemedik bir turlu.

Yasim 33. Daha once iliskilerim oldu, hatta nisanlandim ama nisan atildi. Yaklasik 2 yildir yalnizim. 1-2 kisiyle kisa donemli gorumeslerim oldu ama sonlari husran. Neyse. Gittigim spor salonunda bir bey var. Minik minik bakismaya basladik yaklasik 2-3 ay oncesinde. Uzun uzun bakismalarimizda mevcut. Bi donem cok sik goruyordum. Ama surekli ya kosuyor yada boks yapiyor. Yanindan gecerken falan bakisiyoduk. Sonra birgun merdivenlerden cikarken denk geldim ve gulumsedim gayri ihtiyari. Oda bana gulumsedi. O gun sonrasonda spor salonunun asagi kismina indim esneme hareketleri icin. Oda ordaydi. Asagi indigimde yanima gelmeye calisip sanki tanismaya calisti. Bende saf, utandim anlamadim tanismak istedigini, sporumda bitmisti tekrar bi gulus atip ciktim spor salonundan ama tabi her bir hucrem ona gulumseyebildim diye halay cekiyordu icimde :halay: Sonra ben yaklasik 1 ay hic gormedim onu. Hatta kendimi yedim cocugun belki son gunuydu cesaretini topladi sende mal gibi kaldin oyle neyse.Gecen hafta gordum tekrar ama o beni gormedi yada sallamadi diye dusundum. Moralim bozuldu. Neyse kismet degilmis belki hayirlisi diyip hemen karalari bagladim. Dun tekrar gordum arkadasiylaydi bu sefer. Sanki beni gorunce arkadasina soyledi bana bakti benim oldugum kisma vs geldi. Ay bilmiyorum artik acaba anlamak istedigim icinmi boyle anliyorum. Yoksa ondada bisiler varmi. O gun reddedildiginimi dusundu acaba. Biraz cesaretimi toplasam gidip ben konuscam cunku daha once boyle bir his yasadimmi bilmiyorum. Belki lisede. Sebebinide anlamiyorum. Bu yasta neden boyle hissediyorum. Elim ayagim titriyor bu beyefendiyi gorunce. Vucudumu atesler basiyor resmen. Cok utaniyorum. Ask mi bu. Daha ses tonunu bile bilmiyorum. Yurtdisindayim. Nereli oldugunu dahi bilmiyorum. Sadece goruyorum. Ayyyyy ama cok tatlii :silah:

Azicik umuda ihtiyacim var. Kimseyede anlatamiyorum elle tutulur bisi yok diye. Ama icim icimi yiyor. Cocukla konusayim en kotu reddedilirsem sporu birakirim baska spor salonuna giderim diyorum ama reddedilme fikri beni yikadabilir. Hatta acaba artik onun gittigi saatler gitmiyim ve duygularimi bastirayimmi diyorum. Eger kismetimde varsa illaki birgun tanisiriz zaten. Siz ne dusunuyosunuz?
Aşıksın.

Iyyy böyle kıyın kıyın yanaşmak isteyen, sinyali almadan adım atmayan erkeklerden nefret ederim. Bunları kadınlar yapar be adam, sana düşen kendini ortaya koymak. Sonra kadın adım atınca .ötü kalkar böyle tiplerin.
Bence haklısın ama sinyal almadan da adım atınca sapık da denebiliyo adamlara
Belki “ay sen kimsin ne münasebet tanışmak da neymiş sapık var imdat“ tepkisiyle karşılaştıkları için direkt yaklaşamıyodur adamlar da artık

Siz ona baktığınız için bakıyor olabilir.
Yanınıza gelip isim sorarak salon arkadaşlığı yaparız diye geçirmiş olabilir içinden.
Size ilgisi olup olmadığını aranızdaki durumu ilerletmek isteyip istemediğini sohbet esnasında anlayabilirsiniz.
Konu herhangi birşey olabilir.Telefon numarası veya sosyal hesap soruyor mu?
Sizi tanımaya çalışır hareketler veya ima var mı?
Bakışlar ve vücut dili nasıl?
Bunlar size ipucu verebilir.
Reddedilmek bana koymaz kaybedeceğim bişey yok diye düşünüyorsanız yürüyün gitsin.

Bence haklısın ama sinyal almadan da adım atınca sapık da denebiliyo adamlara
Belki “ay sen kimsin ne münasebet tanışmak da neymiş sapık var imdat“ tepkisiyle karşılaştıkları için direkt yaklaşamıyodur adamlar da artık
Sokakta durduranlara ben de sıcak bakmıyorum da burada bir aynı ortamda bulunma muhabbeti var ya… üstelik gayet bakışılmış yani bence yeterli

iyi de sinyal görmediyse neden adım atsın ki ?
sapık mı bu ?
adam açısından düşünelim, karşısında bi kadın var, bakışmanın ötesinde gördüğü bi hareket yok
sadece bakışma var
bi ara kızın yanına gelir gibi oluyor onda da kızımız kaçıp gidiyor
1-2 karşılaşıp göz göze geldiklerinde sadece gülümseme var, merhaba bile yok
sen olsan adım atar mıydın böyle bi kadına ?

Bence arkadaşça yaklaşın sohbet açmaya çalışın veya bir konuda yardım isteyin sonra teşekkürden falan bir şeyler ısmarlamaya kadar gidebilir konu.Bir yandan da gerçekten ilgisi olsaydı bu zamana kadar gelirdi veya sizin buradaki çabanızı o gösterirdi acaba nasıl tanışsam diye...geçen kafedeydim mesela birkaç defa oturma yerlerindeki insanlara baktım diye bahsedeceğim kişi üstüne aldı herhalde ona bakıyorum sandı ve daha sonra yanıma gelip tanışmaya çalıştı hemde iki defa aynı günde :lülülü: isteyen insan çabalıyor yani ne olursa olsun.

X