Asik mi oluyorum! Kizlar yardim!!!!!

Kismetimizde varsa tanışırız diye bir şey yapmamak mantıksiz.
Emek vermek adım atmak lazım.
Biz eşimle ilk tanıştığımizda ikinci görüşmeyi garantilemek için istediği bir konsere davet etmiştim hemen bilet alıp 😁
Bence sizin sorununuz insanları gözünüzde fazla büyütmek büyütmeyin o da insan.
Bir merhaba deyin geçin.
Bu arada adam belki evli veya ilişkisi var bunu da kesinlikle öğrenin saklayan çok yavs.k var malesef.

Kizlar mutlu sonla biten ask hikayelerinize ihtiyacim var.

Yasim 33. Daha once iliskilerim oldu, hatta nisanlandim ama nisan atildi. Yaklasik 2 yildir yalnizim. 1-2 kisiyle kisa donemli gorumeslerim oldu ama sonlari husran. Neyse. Gittigim spor salonunda bir bey var. Minik minik bakismaya basladik yaklasik 2-3 ay oncesinde. Uzun uzun bakismalarimizda mevcut. Bi donem cok sik goruyordum. Ama surekli ya kosuyor yada boks yapiyor. Yanindan gecerken falan bakisiyoduk. Sonra birgun merdivenlerden cikarken denk geldim ve gulumsedim gayri ihtiyari. Oda bana gulumsedi. O gun sonrasonda spor salonunun asagi kismina indim esneme hareketleri icin. Oda ordaydi. Asagi indigimde yanima gelmeye calisip sanki tanismaya calisti. Bende saf, utandim anlamadim tanismak istedigini, sporumda bitmisti tekrar bi gulus atip ciktim spor salonundan ama tabi her bir hucrem ona gulumseyebildim diye halay cekiyordu icimde :halay: Sonra ben yaklasik 1 ay hic gormedim onu. Hatta kendimi yedim cocugun belki son gunuydu cesaretini topladi sende mal gibi kaldin oyle neyse.Gecen hafta gordum tekrar ama o beni gormedi yada sallamadi diye dusundum. Moralim bozuldu. Neyse kismet degilmis belki hayirlisi diyip hemen karalari bagladim. Dun tekrar gordum arkadasiylaydi bu sefer. Sanki beni gorunce arkadasina soyledi bana bakti benim oldugum kisma vs geldi. Ay bilmiyorum artik acaba anlamak istedigim icinmi boyle anliyorum. Yoksa ondada bisiler varmi. O gun reddedildiginimi dusundu acaba. Biraz cesaretimi toplasam gidip ben konuscam cunku daha once boyle bir his yasadimmi bilmiyorum. Belki lisede. Sebebinide anlamiyorum. Bu yasta neden boyle hissediyorum. Elim ayagim titriyor bu beyefendiyi gorunce. Vucudumu atesler basiyor resmen. Cok utaniyorum. Ask mi bu. Daha ses tonunu bile bilmiyorum. Yurtdisindayim. Nereli oldugunu dahi bilmiyorum. Sadece goruyorum. Ayyyyy ama cok tatlii :silah:

Azicik umuda ihtiyacim var. Kimseyede anlatamiyorum elle tutulur bisi yok diye. Ama icim icimi yiyor. Cocukla konusayim en kotu reddedilirsem sporu birakirim baska spor salonuna giderim diyorum ama reddedilme fikri beni yikadabilir. Hatta acaba artik onun gittigi saatler gitmiyim ve duygularimi bastirayimmi diyorum. Eger kismetimde varsa illaki birgun tanisiriz zaten. Siz ne dusunuyosunuz?
3 ay diyorsun yavrum erkek 3 ay açılmak için beklemez sen yalnış değerlendirmiş olabilir misin ? bakıyordur belki sadece sevgilisi falan vardır yoksa bır bahane bulur gelır konuşur konuşamıyorsa da zaten defolsun gitsin kim kadın kim erkek belli olsunn

iyi de sinyal görmediyse neden adım atsın ki ?
sapık mı bu ?
adam açısından düşünelim, karşısında bi kadın var, bakışmanın ötesinde gördüğü bi hareket yok
sadece bakışma var
bi ara kızın yanına gelir gibi oluyor onda da kızımız kaçıp gidiyor
1-2 karşılaşıp göz göze geldiklerinde sadece gülümseme var, merhaba bile yok
sen olsan adım atar mıydın böyle bi kadına ?
Sapık olmak ne alaka? Işık yaktığın adam sapık olmayacak diye bir şart mı var…

Sapık olmak ne alaka? Işık yaktığın adam sapık olmayacak diye bir şart mı var…
etraflıca düşünen bi adamsa sapık gibi yada rahatsız ediyor gibi gözükmemek için
net bişiler görmeden adım atmaz
bakışmadan öteye gitmediği için adım atmalık bi durum görmüyor olabilir şuan adam

Adama gidip ben senden hoşlanıyorum deme tabi de bir merhaba diyebilirsin .
Bir bahaneyle konusabilirsin .
Ne bilim birşey sor falan .
Ordan muhabbet başlar zaten.

Iyyy böyle kıyın kıyın yanaşmak isteyen, sinyali almadan adım atmayan erkeklerden nefret ederim. Bunları kadınlar yapar be adam, sana düşen kendini ortaya koymak. Sonra kadın adım atınca .ötü kalkar böyle tiplerin.
Adam yabanciymis ama galiba .
Yabancılarda bu var .
Yani kadını taciz etmek gibi geliyor onlara .
O yüzden bir işaret görmeden adım atmaz .
Bana da tuhaf gelmişti ama öyle .
Bir kere hayır istemiyorum dersen arkasına bile bakmaz .
Rahatsızlık vermez yani .
Türkiye'de ki gibi değil

Yabancılarda bu var .
Türkiye'de ki gibi değil

Ben katılmıyorum
Yabancılar çok daha rahat adım atıyor. Ben türk erkekleri ile iteleye iteleye ilişkiye dönüştürdüm hep. Bizim erkoların üzerinde bir tutukluk var, ne iltifat biliyorlar ne ilgisini nasıl belli edeceğini.
Yabancılarla olan ilişkilerim hep su gibi aktı yani çabasız. Bi partide tanışırsın hemen numaranı isterler, parti biter bitmez yazarlar, beğendiklerini belli ederler, kahveye davet ederler vs. Reddedildiklerinde saygı duyarak arkadaşça uzaklaşırlar.

Konu sahibi bence bu kişinin sevgilisi falan var, 3 ay çok uzun bi süre lisede değiliz sonuçta. İsteseydi gelirdi diyorum sizi de üzmek istemem ama..😢

Yabancılarda bu var .
Türkiye'de ki gibi değil
Ok şimdi anladım. Türkiye’de ışık görmeden gelip açılanlar olur yani, bu bizim normalimiz

Ben katılmıyorum
Yabancılar çok daha rahat adım atıyor. Ben türk erkekleri ile iteleye iteleye ilişkiye dönüştürdüm hep. Bizim erkoların üzerinde bir tutukluk var, ne iltifat biliyorlar ne ilgisini nasıl belli edeceğini.
Yabancılarla olan ilişkilerim hep su gibi aktı yani çabasız. Bi partide tanışırsın hemen numaranı isterler, parti biter bitmez yazarlar, beğendiklerini belli ederler, kahveye davet ederler vs. Reddedildiklerinde saygı duyarak arkadaşça uzaklaşırlar.

Konu sahibi bence bu kişinin sevgilisi falan var, 3 ay çok uzun bi süre lisede değiliz sonuçta. İsteseydi gelirdi diyorum sizi de üzmek istemem ama..😢
yabancı da işte nerenin yabancısı onu bilmiyoruz
mesela italyanlar falan çok sıcakkanlı oluyor , hiç kasmıyorlar
ama insanı çok soğuk olan ülkeler de var
" yabancılar " kelimesini kullanmak kocamaan bi genelleme :KK53:

ayrıca söylediğinin aksine türk erkeklerinde inanılmaz bi girişkenlik görüyorum adım atma konusunda
adamlar hayırı bile naz yapmak şeklinde algılıyor
zor kadını oynuyor bu o zaman daha fazla üzerine gideyim kafasında
benim deneyimlerim en azından bu yönde
benim 2 kere falan reddettiğim çocuk hala instagramda hikayelerimi beğeniyor mesela insanda biraz gurur olur :olamaz:
(hesabım herkese açık)

yabancı da işte nerenin yabancısı onu bilmiyoruz
mesela italyanlar falan çok sıcakkanlı oluyor , hiç kasmıyorlar
ama insanı çok soğuk olan ülkeler de var
" yabancılar " kelimesini kullanmak kocamaan bi genelleme :KK53:

ayrıca söylediğinin aksine türk erkeklerinde inanılmaz bi girişkenlik görüyorum adım atma konusunda
adamlar hayırı bile naz yapmak şeklinde algılıyor
zor kadını oynuyor bu o zaman daha fazla üzerine gideyim kafasında
benim deneyimlerim en azından bu yönde
benim 2 kere falan reddettiğim çocuk hala instagramda hikayelerimi beğeniyor mesela insanda biraz gurur olur :olamaz:
(hesabım herkese açık)

Yani evet adam norveçte yaşayan ama evde Middle East ana baba kültürüyle harmanlanan birisiyse benim bahsettiğim yabancı kategorisine girmiyor :KK70:

Ama yine de hiçbir erkek 3 ay bakışmaz bence ya. İlgi duyan erkek her türlü belli ediyor

Yani evet adam norveçte yaşayan ama evde Middle East ana baba kültürüyle harmanlanan birisiyse benim bahsettiğim yabancı kategorisine girmiyor :KK70:

Ama yine de hiçbir erkek 3 ay bakışmaz bence ya. İlgi duyan erkek her türlü belli ediyor
yani bende aşırı bi ilgi durumu olduğunu düşünmüyorum
en azından bi bahaneyle sohbet açacak kadar ilgi duymuyor gibime geldi
3 ay ciddi bi süre
o yüzden konu sahibi hadi bi kerelik şans verebilir normal biçimde , arkadaşça , insani bişeyi bahane edip iletişim yaratabilir
ama bu sadece 1 kere yapılmalı. bunu da çok istediği için önerdim

yani bende aşırı bi ilgi durumu olduğunu düşünmüyorum
en azından bi bahaneyle sohbet açacak kadar ilgi duymuyor gibime geldi
3 ay ciddi bi süre
o yüzden konu sahibi hadi bi kerelik şans verebilir normal biçimde , arkadaşça , insani bişeyi bahane edip iletişim yaratabilir
ama bu sadece 1 kere yapılmalı. bunu da çok istediği için önerdim

Bence de. Çok da totosunu kaldırmadan, karşılaşınca “selam ya ben seni sürekli buralarda görüyorum ama hiç tanışmadık” diyebilirsin konu sahibi.

Umursamaz bir tavırla yap ama :KK70: sonrasında da muhabbet açmaya çalışma
İsterse gelir

Bence de. Çok da totosunu kaldırmadan, karşılaşınca “selam ya ben seni sürekli buralarda görüyorum ama hiç tanışmadık” diyebilirsin konu sahibi.

Umursamaz bir tavırla yap ama :KK70: sonrasında da muhabbet açmaya çalışma
İsterse gelir
ahaha bence bu çok belli eder
ben şey diye tavsiye verdim
spor salonunda herhangi bir yeri sor atıyorum sauna ne tarafta biliyor musun gibisinden
yada bi aletin yanlış bi düğmesine bas sonra adamdan yardım iste dedim :KK70:

ahaha bence bu çok belli eder
ben şey diye tavsiye verdim
spor salonunda herhangi bir yeri sor atıyorum sauna ne tarafta biliyor musun gibisinden
yada bi aletin yanlış bi düğmesine bas sonra adamdan yardım iste dedim :KK70:

Valla ben bi keresinde böyle tanışmıştım bi amerikalıyla
Sonra hemen yazdı numaramı da başkasından bulmuştu hahahahah

Yer sorunca da muhabbet biter bence ya
Sauna nerde, şurda, e oldu o zaman teşekkürler :KK70:

Asagi indigimde yanima gelmeye calisip sanki tanismaya calisti

Dun tekrar gordum arkadasiylaydi bu sefer. Sanki beni gorunce arkadasina soyledi bana bakti benim oldugum kisma vs geldi.
Bu bakışlardan anlam çıkarmak falan en son lisede oluyordu . Üzgünüm ama size karşı bir beğenisi-hoşlantısı olan erkek koca 3 ay içinde bir hareket yapardı bence. Üstelik yurtdışındaymışsınız oralarda daha da kolay değil midir zaten bu işler..

Tesekkur ederim kiz kardeslerim yorumlariniz icin.

Bir iki konuya aciklik getireyim. Oncelikle 3 ay icinde en fazla 7-8 kez karsilasmisizdir. ilk 3-4 u zaten bakismalari anlamlandirmaya calistim. Sonra baktim merdivenlerden cikarken falan bakiyor bana, bende karsilik verdim. Sonra gulumselemeler selamlasmalar derken, benimle konusmaya calistigi gunden sonra gormedim cok uzun sure. Araya sukran gunu, christmas ve benim usutmem girdi, ve ben onu 4-5 hafta falan hemen hemen hic gormedim. Tam kismet degilmis diye dusunurken gecen hafta tekrar karsilastim. Spordaykende gercekten yogunlasiyor yaptigi seye. Orda benim cigerler 15 dakikada ortami terkederken, adamin cigerleri 45 dk hic durmadan kosmaya elverisli.

Bide been aslinda cekingen biri degilim. Benimle ilgilenen insanlarda var ve ben gayet rahat sohbet acarim. Yeni insanlarla tanisirim. Cok aktifimdir. AMAAAAAAA GELIN GORUNKIIIIIIIIII ZALIMINNN OGLUNAAAA KARSIIIIII ELIM AYAGIMMMMM TITRIYORRR. Birde farkindayim gozumde buyuttugumun bu durumu. Bi kere konussak belki fikrim degisir mesela. Ama kizlaaaar cok uzun suredir yalnizim ve bu duygulara biraz zamansiz yakalandim.

Sevgilisi olabilir dediginiz gibi. Ama bunuda ogrensem oda bir cevaptir. Kismet degilmis derim yoluma bakarim. 33 yasima kadar cok kalp kirikligi yasadim. Atlatamicagim bi durum asla degil. Ama hem bu heyecan beni mutlu ediyor hemde korkutuyor.

Birde 2024 e girerken bu yil olmazlari oldurcam diye girdim. Konfor alanimi kiricam, endiselerimi azalticam dedim. Master a basladim bu ay mesela cok zor bir bolume. O yuzden hayatimda ilkkezde olsa bi konuda positive kalmak istiyorum. Yani bu durum olsada olmasada kalmak istiyorum, ohh ne guzel duygular hissettim o yanima kar kalsin diye dusunmek istiyorum ama zorlaniyorumda.

Yorumlarinizdan anladigim kadariylaa suan onunla bakisirken bakislarimi kacirmicam ve gulumsicem. Denk gelirsek ufak bi meraba nasilsina giricem. Basit ve sicak bir selamlama. Konudaaa kalan kiz kardeslerim bugun spora gidicem gorursem sizi update edicemmmmmmmm :halay: Hadi bacinizaaa bir duaaaa bir cesareettt

Tesekkur ederim kiz kardeslerim yorumlariniz icin.

Bir iki konuya aciklik getireyim. Oncelikle 3 ay icinde en fazla 7-8 kez karsilasmisizdir. ilk 3-4 u zaten bakismalari anlamlandirmaya calistim. Sonra baktim merdivenlerden cikarken falan bakiyor bana, bende karsilik verdim. Sonra gulumselemeler selamlasmalar derken, benimle konusmaya calistigi gunden sonra gormedim cok uzun sure. Araya sukran gunu, christmas ve benim usutmem girdi, ve ben onu 4-5 hafta falan hemen hemen hic gormedim. Tam kismet degilmis diye dusunurken gecen hafta tekrar karsilastim. Spordaykende gercekten yogunlasiyor yaptigi seye. Orda benim cigerler 15 dakikada ortami terkederken, adamin cigerleri 45 dk hic durmadan kosmaya elverisli.

Bide been aslinda cekingen biri degilim. Benimle ilgilenen insanlarda var ve ben gayet rahat sohbet acarim. Yeni insanlarla tanisirim. Cok aktifimdir. AMAAAAAAA GELIN GORUNKIIIIIIIIII ZALIMINNN OGLUNAAAA KARSIIIIII ELIM AYAGIMMMMM TITRIYORRR. Birde farkindayim gozumde buyuttugumun bu durumu. Bi kere konussak belki fikrim degisir mesela. Ama kizlaaaar cok uzun suredir yalnizim ve bu duygulara biraz zamansiz yakalandim.

Sevgilisi olabilir dediginiz gibi. Ama bunuda ogrensem oda bir cevaptir. Kismet degilmis derim yoluma bakarim. 33 yasima kadar cok kalp kirikligi yasadim. Atlatamicagim bi durum asla degil. Ama hem bu heyecan beni mutlu ediyor hemde korkutuyor.

Birde 2024 e girerken bu yil olmazlari oldurcam diye girdim. Konfor alanimi kiricam, endiselerimi azalticam dedim. Master a basladim bu ay mesela cok zor bir bolume. O yuzden hayatimda ilkkezde olsa bi konuda positive kalmak istiyorum. Yani bu durum olsada olmasada kalmak istiyorum, ohh ne guzel duygular hissettim o yanima kar kalsin diye dusunmek istiyorum ama zorlaniyorumda.

Yorumlarinizdan anladigim kadariylaa suan onunla bakisirken bakislarimi kacirmicam ve gulumsicem. Denk gelirsek ufak bi meraba nasilsina giricem. Basit ve sicak bir selamlama. Konudaaa kalan kiz kardeslerim bugun spora gidicem gorursem sizi update edicemmmmmmmm :halay: Hadi bacinizaaa bir duaaaa bir cesareettt

Kızım git konuş bence ya avrupada insanlar yolda tanımadığı insanla göz göze gelince bile birbirine selam verir
Hey how’s it going? de sonrasına bakarsın hshshajahsh
Çok garip şimdiye kadar konuşmamanız ben burda otobüs şoförüne bile selam nasılsın diyorum yahu

Son düzenleme:
Kızım git konuş bence ya avrupada insanlar yolda tanımadığı insanla göz göze gelince bile birbirine selam verir
Hey how’s it going? de sonrasına bakarsın hshshajahsh
Çok garip şimdiye kadar konuşmamanız ben burda otobüs şoförüne bile selam nasılsın diyorum yahu
Ya dedigin seylerde zaten sorun yok. Herkesle herseyle konusabilirim. Benim afalladigim nokta neden bu kisiden specific olarak cekiniyorum. Ama yapicam birdaha denk geldigimizde. En azindan denicem hahaha

Bence arkadaşça yaklaşın sohbet açmaya çalışın veya bir konuda yardım isteyin sonra teşekkürden falan bir şeyler ısmarlamaya kadar gidebilir konu.Bir yandan da gerçekten ilgisi olsaydı bu zamana kadar gelirdi veya sizin buradaki çabanızı o gösterirdi acaba nasıl tanışsam diye...geçen kafedeydim mesela birkaç defa oturma yerlerindeki insanlara baktım diye bahsedeceğim kişi üstüne aldı herhalde ona bakıyorum sandı ve daha sonra yanıma gelip tanışmaya çalıştı hemde iki defa aynı günde :lülülü: isteyen insan çabalıyor yani ne olursa olsun
AriaBlue AriaBlue komik olan ne acaba ?

X