Aşık olduğum adam benden uzaklaştığı halde bayramda aramalı mıyım?

Teşekkür ederim yorumunuz için

Çok gerçekçi bir yorum ama doğru. Bir zamanlar ben de birine böyle hissettim ve hislerimi aynı cümlelerle tanimliyordum. Yok öyle şeyler aslında.

Yine bir erkek ve onun peşine düşen bir kadın. Bir erkek size dönmüyorsa,aramiyorsa,mesaj atmıyorsa ya sizi beğenmedi,ya başka biri var ya da isteklerine cevap veremediniz demek. Hiç bir erkeğin peşine düşmeyin. Irkı ne olursa olsun. Kimse sizden değerli değil!!! Gelmek isteyen her türlü gelir. Geldiği zaman değerlendirin.

Yorumunuz için teşekkürler

Ya çok duygusal yaklasiyorsunuz adamin niyeti olsa günde kırk kere arar sadece yedekte tutmaya çalışıyor bence vedalasmayin kendinize verdiğiniz sözü tutun .bayram için arayayım diyorsunuz bağlantıyı koparmamaya çalışıyorsunuz bi zahmet o arayaydi ama sizde bahane çok yine adamı temize çıkarırsınız siz

Son düzenleme:
1. Olaya o kadar ütopik ve romantik yaklaşmışsınız ki bu aşk olmaktan çıkmış bence. Siz beyninize onu öok uydurduğunuz için illa o olmalı modundasınız. Ama aynı şeyleri onun hissetmediği çok belli.

2. Karşı taraf muhtemelen denedi, olur mu acaba dedi ama olmadı. Kimse için yara bandı olmayın. Çünkü adamın gerçekten niyeti olsa olaylar sizin anlattığınız açıya göre karşılıklı ilerlerdi.

3. Eğer bayram seyran diye ararsanız sadece kendinize yazık edersiniz. Takipten çıkmanızı öneririm

Aşk bu değil miydi zaten? yorumunuz için teşekkür ederim.

Ağır aşık arkadaşım, 2 yıl benim dil dokmelerimle, birazda aklını kullanarak bı ilişkiyi bitirdi. Ama ne ağlamalar, en son yumurtalığıni kaybetti üzüntüden, çürümüş içinde.

Aynı kendi gibi yaralı biriyle evlendi. İki çocuğu var. En son şey diyordu;

Onda ne bulmuşum?

Beyin bağımlılık benzeri bir madde salgiliyormus aşık olduğunda, aynı bağımlı madde bulamayınca kriz yaşıyor ya, aşık ta aynı yoksunluk krizini yaşıyormuş

Teşekkür ederim yorumunuz için. Arkadaşınız adına sevindim sizin gibi arkadaşa sahip olduğu için şanslı. Aramadım bir daha aramayı ve görüşmeyi düşünmüyorum. Oturdum bir gece +,- yaşadıklarımızın listesini yaptım. - ler o kadar çoktu ki farkındalığım arttı. Onunla orda vedalaştım. Yarım kalmışlık hissi ve ona karşı beklentilerim beni bu noktaya getirdi. Kendime bu kötülüğü daha fazla yapmamam gerektiğine karar verdim. Hem de beni önemsemeyen bu adamı bu kadar yüce sevmem bana haksızlık. Evet hala çok aşığım seviyorum ama ona iyimser ve olumlu bakmamaya karar verdim unutmak için çabalamaya karar verdim. Güçsüz bir kadın değilim geçecek.

Kimse vazgeçilmez değil. Kimsenin bı taraflarını kaldırmayın. Peşine düşünce insanoğlu kendini bişey sanıyor o zaman olacağı varsa da olmuyor çünkü siz o kişinin gözünde degersizlesiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…