AŞILAMA GÜNLÜĞÜM

sese10

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
113
43
38
Merhaba,21 mayısta aşılama oldum bugün 5.günüm adet ağrısı gibi hafif kasıklarımda ağrı var onun dışında belirti yok,sizde burda sürecinizi ve duygularınızı paylaşmak isterseniz hep birlikte birbirimize destek olalım,inşallah hepimiz mutlu sona ulaşır evlatlarımıza kavuşuruz 🌸

Merhaba,21 mayısta aşılama oldum bugün 5.günüm adet ağrısı gibi hafif kasıklarımda ağrı var onun dışında belirti yok,sizde burda sürecinizi ve duygularınızı paylaşmak isterseniz hep birlikte birbirimize destek olalım,inşallah hepimiz mutlu sona ulaşır evlatlarımıza kavuşuruz 🌸
Merhaba! Bende ayın 22 sinde oldum belirtilerim kasık ağrısı sende durumlar nasıl canım

Merhaba! Bende ayın 22 sinde oldum belirtilerim kasık ağrısı sende durumlar nasıl canım
Benimde aynı,hafif kasık ağrım var ve kasiklarım dolu gibi şişlik var,onun dışında başka belirdim yok,ama belirti olmayıp pozitif gören çok var,belirti olmayadabilirmiş

Benimde aynı,hafif kasık ağrım var ve kasiklarım dolu gibi şişlik var,onun dışında başka belirdim yok,ama belirti olmayıp pozitif gören çok var,belirti olmayadabilirmiş
Canım benim bugün aşırı bi akıntım var duphastondan dolayımıdır nedir anlamadım

Benimde aynı,hafif kasık ağrım var ve kasiklarım dolu gibi şişlik var,onun dışında başka belirdim yok,ama belirti olmayıp pozitif gören çok var,belirti olmayadabilirmi doktor duphaston vermişti hiç nasıl kullancagımıda söylemedi unuttum öyle sormaya ben de unutmusum sen ne zaman başladın
birde sen ne zaman başladın duphastona 🥰

Merhaba nasılsınız durumlar nasıl sizde bende kasık ağrıları devam ediyor

Ben iki kere aşılama oldum hepsini bütün belirtileri yaşadım .göğüs sırt ağrısı kasık ağrısı ama ikiside neegatifle sonuçlandı hayırlı olsun

Ben iki kere aşılama oldum hepsini bütün belirtileri yaşadım .göğüs sırt ağrısı kasık ağrısı ama ikiside neegatifle sonuçlandı hayırlı olsun
Allah en kısa zamanda isteyen herkesi bebeğine kavuştursun,tüp bebeğe mi geçtiniz,bende bu ilk aşılamam olmazsa direk tüp bebeğe geçeceğim

Merhaba nasılsınız durumlar nasıl sizde bende kasık ağrıları devam ediyor
Aşılama gününüde sayıyoruz dimi,öyle olursa 7.günümdü,sizinde benden 1 gün sonraydı sanırım,sizinde 6.gününüz inşallah ikimizinde pozitif olur,mutlu oluruz 😍

Evet canım ikinci tüp bebek oldu.herseyin hayırlısı biktimm artık ya
Sabretmesi çok zor gerçekten Allah dayanma gücü versin hepimize,pes etmeyelim az daha sabır,iyi düşünelim iyi olsun Allah kucağınıza aldığınız günleri göstersin bir an önce

Aşılama gününüde sayıyoruz dimi,öyle olursa 7.günümdü,sizinde benden 1 gün sonraydı sanırım,sizinde 6.gününüz inşallah ikimizinde pozitif olur,mutlu oluruz 😍
Evet aşılama olduğumuz tarihi de sayıyormuşuz benim bugün yedinci günüm âmin inşallah birbirimize hayırlı haberler vermeyi Rabbim nasip etsin

Merhaba,iyiyim siz nasılsınız benimde öyle kasık ağrılarım devam ediyor,ama öyle fazla değil de hafif
Benim bugün aşırı bir şekilde adet sancıları gelip gidiyor kızımda da böyle olmuştum ama bu sefer çok erken başladı inşallah bebek tutunmasıdır

Benim bugün aşırı bir şekilde adet sancıları gelip gidiyor kızımda da böyle olmuştum ama bu sefer çok erken başladı inşallah bebek tutunmasıdır
Merhaba ben de 20 mayısta aşılama oldum. İki gündür avuç içlerim yanıyor, bugün herhalde adet olacağım dedim öyle sancım var. Sanırım tutmadı. Sizde böyle belirtiler olmuş muydu🥺

Merhaba ben de 20 mayısta aşılama oldum. İki gündür avuç içlerim yanıyor, bugün herhalde adet olacağım dedim öyle sancım var. Sanırım tutmadı. Sizde böyle belirtiler olmuş muydu🥺
Evet bende de var bu belirtiler ☺️

Siz hic test yaptinizmi

X