Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Rabbim hayırlı ve güzel kılsın inşallah dilerim hepimiz o güzel haberi alabiliriz bu tedaviyle
Merhaba benim bu gün reglimin 2. Günü hastaneden dönüyorum fakat doktorum ameliyattaymis yarın 3 ama yarın doktorlar hastanede olmuyor pazartesi de 4 geç kalmış olurumuyum gonalf ye başlamak için

Hanımlar eş kaynaklı sıkıntılarda aşılama tutar mı? Yada tutması için sperm hız sayı morfolojisi kaç olmalı ortalama?
Es kaynakli olanlara daha öncelikli öneriyorlar zaten, aşılama günü sperm verdiğinizde %kac hizli durgun hareketsiz sayisi vs herşeyi görüyorsunuz enjekte etmeden zaten

Ne oldu doktor kontorlun canim
Merhaba canım ,bugün son yumurta takibimdi bu gece çatlatma iğnesi vurucam Çarşamba günü ise sabah aşılama olacak inşallah . Sadece 2 yumurta istenen boyutta diğerleri onlara nazaran küçük , geçen sene 4 yumurtam 20 ml çapında idi doktor ikiz ihtimali bile çok dediği halde hiç biri nasip olmadı bakalım bu kez ne olacak . Rabbim çok büyük elbette

Merhaba, bir tane bile yetiyor sonucta bak iki tane olmus,insallah bu ay tutar cok sevindim

Merhaba, bir tane bile yetiyor sonucta bak iki tane olmus,insallah bu ay tutar cok sevindim
Allah'ım razı olsun senden kardeşim inşallah o kadar aksilik yaşadım ki ilkkez Rabbime içim yana yana dua ettim dilerim nasip eder bende kavuşurum bebeğime rabbim sana da nasip etsin en güzel şekilde ve bekleyen herkese nasip etsin hep dua ediyorum

İnşallah çok amin canım benim, aşılama olsun burdan da haberlesiriz

Merhaba canım bende 6 martta aşılama yaptırdım fakat tutmadı şimdi gonal f kullanıyorum iki gün sonra kontrolüm var ona göre aşılama günüm belli olacak

Merhaba canım bende 6 martta aşılama yaptırdım fakat tutmadı şimdi gonal f kullanıyorum iki gün sonra kontrolüm var ona göre aşılama günüm belli olacak
İnşallah bundan sonraki tutar inşallah canım bu da benim 2.aşılamam idi , birde tüp bebek tedavisi gördüm onda kimyasal gebelik yaşadım. Rabbim hepimizin sonuçlarını güzel eylesin

İnşallah bundan sonraki tutar inşallah canım bu da benim 2.aşılamam idi , birde tüp bebek tedavisi gördüm onda kimyasal gebelik yaşadım. Rabbim hepimizin sonuçlarını güzel eylesin
Amiinn inşallah bu sefer tutar stresli bir süreç olacak mı olmayacak mı diye ama bu sefer içimde çok güzel his var daha umutlu bakıyorum

Ben yalan soylemiyim bişey düşünemiyorum ne Yok hayır diyorum ne var diyorum sadece olunca sasirmayacam olmayınca da
İlk aşılamam da ihtimalimiz düşüktü 2. De daha yüksek olduğunu bildiğim için belkide olumlu bakıyorum dua ediyorum hep kucağımı boş bırakmasın diye, habeelerde görüyorum bebeğini çöpe atan kadınları yada döven öldüren inan bakamıyorum kafamı çeviriyorum biz daha çok hak etmiyor muyuz

Ediyoruz inan ama Allah'ta onları bambaşka bir günaha tabi tutuyor ve biz Allah tarafından seviliyoruz . Ben 1.aşılama , 1 tüp bebek tedavisi gördüm. Bu 2.aşılamam.rabbim ne yazmışsa odur ben inanıyorum olacak yeter ki pes etmeyelim

Bugün 3 te kontrolüm var yumurtalıklara bakılacak boyutlara ne durumda çok merak ediyorum, pes etmek yok dün çakşır otunu araştırdım denemek istiyorum ama aşılama yapılacağı için tereddütte kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…