Aşılama Aşılama lütfen yardımcı olur musunuz ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İlk deneme mi tuttu ne güzel ya maşallah benimde ilk deneme polikistik over var bende 1 yumurta sağda 21 pisti sper 24 milyon ve %60 hız di bilmiyorum inşallah benimde tutar. 29 Eylül'de asilamam oldu test yapmaktan korkuyorum
Evet canım 1.5 sene olmamıştı normal yoldan aşılamadan 1 ay önce hsg çektirmiştim bir de.. 29 eylülse daha erken kuzum 5 gün sonra çıkar sonuç inşallah pozitiftir

Evet canım 1.5 sene olmamıştı normal yoldan aşılamadan 1 ay önce hsg çektirmiştim bir de.. 29 eylülse daha erken kuzum 5 gün sonra çıkar sonuç inşallah pozitiftir
İnşallah inşallah sabırsızlanıyorum normalde çok sabırlı birisiyim ama konu çocuk olunca sabirsizim😘 dualarını eksik etme

Merhaba arkadaşlar bugün hayırlısıyla ilk asilamami oldum yıkanmış sperm sonucumuz 18 milyon sizce nasıl tutma olasılığı var mı ? Aşılaması tutanlar kaç milyonla tutmuş bilgi verir misiniz acaba ? Bide aşılamadan sonra prolotex diye bir iğne estofrem diye bir hap verildi kullanan oldu mu bu ilaçları yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden hepinize 🥰😘😍

Merhabalar lütfen acil cevap benim bugün aşılamanın 10. Günü ve kan testi yaptım 1.63 ve 0. 23 yazıyor sanırım negatif oluyor demi 😔😔😔😔

Merhaba arkadaşlar bana da 20 Eylül öğlen sata 12 de aşılama yapılacak.Ama çok endişeliyim... Bn pkoluyum ve klomen ile hamile kaldım ama düşük oldu sonrasinda tekrar klomen kullandım olmadı sonra klomen+famera+ çatlatma iğnesi oldum olmadı bu ayda gonal-f verdi kullandım. 1 tane yumurtam oluştu ve doktorum bu da yeterli dedi rahim duvarin güzel kalinlasmis dedi ve dün gece 12 de çatlatma ignemi vurundum ama inanılmaz sol yumurtaligin ağrıyor yumurtam da soldaydi. Çatladı o yüzden mi ağrıyor 😰 inanılmaz da yoğun akıntım var dün akşam 20:00dan beri iccamasirim ıslak artık günde 2 çamaşır değiştiriyor ve günlük pet takıyorum bnim gibi tek yumurtası olup hamile kalan oldu mu durumu benm.gibi olan var mı ?
Mereba bende bu gğn daha yeni aşılama oldum daha öncesinden letu yumurta büyütme ilaçı kullandım adetimin 5gününde bu günde çatlatma iynemi oldum inşallah sonuç alırım

Yaaa 😍 hayırlı olsun cnm çok sevindim. Ben de bu gün 12 de aşılamam olacak inşallah bnde hamile kalırım sen hamilesin bnm için de dua et cnm Allah razı olsun şimdiden 💜
merak ettim asilaman tuttuğu inşallah bebişin seninledir bende bugün asilams oldum inşallah tutar

X