ASILAMA MUTLU SON

Yarın benimde aşılamam var lütfen hamilenin duası kabul olur derler benim için dua eder misiniz çok uğraştım ilk aşılamam artık son uğraşım olsun

Canım gözün aydın Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah peki aşılama öncesi hangi ilacı verdi doktorun? Bende muayene olmaya gidiyorum şimdi dua et İnşallah bizimde tutar hayırlısıyla

Gonalf verdi göbekten insallah güzel sonuç alırsınız rabbim sizede nasip etsin hamilelik

Gonalf verdi göbekten insallah güzel sonuç alırsınız rabbim sizede nasip etsin hamilelik
Canım bebeğin sağlıkla gelsin bende aşılama olucam Çarşamba veya Perşembe bugün gonal f iğnemin son günü nelere dikkat etin aşılama öncesi veya sonrası anlatır mısın ?

Canım bebeğin sağlıkla gelsin bende aşılama olucam Çarşamba veya Perşembe bugün gonal f iğnemin son günü nelere dikkat etin aşılama öncesi veya sonrası anlatır mısın ?
Insallah aşılaman tutar canim rabbim sanadanasip etsin asilamadan önce birsey yapmadım asilamada idrara sıkışıktim esim 3 günlük cinsel perhizdeydi asilamadan sonra 20 25 dakika kalkmadım zaten sonra hemen arabaya bindigimdede uzandım eve geldim aksama kadar yattım o gün kalkmadım ertesi veya iki gün sonramiydi tam hatirlamiyorum esimle birlikte olduk doktorumuz önermişti sonra normal yaşantıma döndüm ağır kaldırmadım temizlik fln kendimi yormadim öğrenene kadar

Teşekkür ederim canım amin inşAllah

Ayse hanım yazılarınızı görünce siteye üye oldum aynı durumdayız gonal f 0.75 ile başladı doktorum 150 ml kadar cıktı ve ayın 13 ü cuma günü aşılamam yapıldı inş benimkişde sizin ki gibi tutar? Aşılamadan sonra neler yaptınız nelkere dikkat ettınız benım sancım yenı gectı kac günde öğrendinbiz bana tavsiyeniz var mı

Insallah sizinkide tutar nasip olsun sizede aşılamadan sonra ağır kaldırmadım bir yere uzanmadım kendimi yormadım benim belirrim 1 hafta sonra grip oldum yerlesme kanamam da oldu ama ben regl olacağım sanmıştım o yuzden üstünde durmadım aşılamadan tam iki hafta sonra kaset test yaptım silk çizgi gördüm

Yerleşme kanamanız kaç gün sonra oldu ne mutlu size inş tutarda onuda söylebilirm

Yerleşme kanamanız kaç gün sonra oldu ne mutlu size inş

Yerleşme kanamanız kaç gün sonra oldu ne mutlu size inş tutarda onuda söylebilirm
Inşaallah çok multlu olurum haberinizi alırsam ogrendigimden beri herkese dua ediyorum bu duyguyu herkes tatsin die 8 aralik aşılama 19 aralik kanama gördüm cok az ve kahverengimsiydi

Aşılamadan sonra doktora kontrole gittiniz mi benim doktorum sadece 14 gün sonra test dedi ve estrofem ilacı verdi

Inşaallah çok multlu olurum haberinizi alırsam ogrendigimden beri herkese dua ediyorum bu duyguyu herkes tatsin die 8 aralik aşılama 19 aralik kanama gördüm cok az ve kahverengimsiydi
Çook sağolun onca iğne ilaç sonuda güzel olunca insan çektiğini unutuyor, olmazsa insan kalakalıyor inş olur su an sarı akıntım başladı herhalde ilaçlardan siz kısa sürede öğrenmissiniz çok mutlu oldum

Teşekkür ederim sizede aynısı nasip olur inşallah
Hayırlı uğurlu olsun Rabbim inşallah bizede nasip eder bende çatlatma iğnesi vurundum dün yarın da aşılama olucak inşallah bizede dua edin Rabbim hayırla isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. Bende 2.5 yıldır bekliyorum meleğimi eşimde de bende de bir sorun yok çok şükür fakat olmadı.inşallah yarın bizim içinde güzel geçer

Inşaallah rabbim sizede bu mutluluğu nasip etsin adaşım aynıymışız bizde2.5 yıldır bekliyorduk adak adamakda işe yarıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…